vozni red 2008/09

Splošna debata okoli železnice oziroma kar ne paše pod ostale kategorije.
Odgovori
Uporabniški avatar
Dino S
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1499
Pridružen: 18.09.2008, 16:19
Kraj: Rogaška Slatina

Odgovor Napisal/-a Dino S »

Mojster_Strojevodja napisal/-a:@Dino S: Ne se poglabljati v to zadevo je skrajno postranska in nepomembna. Sega pa še v čase pred tvojo prijavo na forumu. Tako, da pozabi, nima smisla.
Kaj zdaj ti misliš? Kakšno zadevo?
whistler
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 716
Pridružen: 31.05.2007, 19:19
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a whistler »

V to kar je Pohorc napisal...
Uporabniški avatar
Dino S
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1499
Pridružen: 18.09.2008, 16:19
Kraj: Rogaška Slatina

Odgovor Napisal/-a Dino S »

V sestave vlakov in to misliš... Sem mislil, da je mislil kaj osebnega kakšen prepir ali kaj...
363.007

Odgovor Napisal/-a 363.007 »

Dino S napisal/-a:V sestave vlakov in to misliš... Sem mislil, da je mislil kaj osebnega kakšen prepir ali kaj...
to je sestave mednaroni prometni vlaki, tudi notranji prometni :)

lp,Miro
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Jaz sem še malo pregledal ta vozni red proti Mariboru, pa mi nekaj ni najbolj jasno. Ali je res, da:
- 506 ne vozi več v Maribor, ampak za Hodoš;
- 11 vozi samo ob delavnikih, ne vozi pa od 14.06 do 30.08.

Tudi iz grafikona je to moč razbrati... :-k Tam ima celo 1642 oznako, da vozi ob delavnikih razen sobote (ko ni šolskih počitnic - takrat ne vozi). :-k

Za vlak 11 mi nekako ni logično, da ne bi vozil vsak dan, ker vozi vlak 26 vsak dan (garnitura vlaka 26 vozi naslednji dan vlak 11). Bolj bi bila logična oznaka da od 14.06 do 30.08 vozi samo ob delavnikih, ker ostale dni v tem obdobju vozi 1011. Torej oznaka X(So); (od 14.06 do 30.08. 2009) bi v bistvu morala biti X(So) od 14.06. do 31.08. :-k:-k:-k
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Pa da ne bomo samo šimfali VR. Ta vikend sem z vlakom prišel iz Rakeka do Maribora v slabih 3 urah, kar niti ni tako slabo. 8) LP do Ljubljane in potem prestop v roku 1 minute na ICS (tira 3 in 4). In si že pred osmo uro v MB. :wink:
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Vedno šimfajo le tisti, ki se niti ne vozijo z vlakom in jih opazujejo le od zunaj. Sploh pa ne z negibno tehniko. :lol:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Regan 664 napisal/-a:Pa da ne bomo samo šimfali VR. Ta vikend sem z vlakom prišel iz Rakeka do Maribora v slabih 3 urah, kar niti ni tako slabo. 8) LP do Ljubljane in potem prestop v roku 1 minute na ICS (tira 3 in 4). In si že pred osmo uro v MB. :wink:
Če si mislil mene. Ne šimfam, niti najmanj. Povem le realno oziroma me zanima, kaj je z omenjenimi vlaki.

MMG, me zanima, koliko časa bo minilo, da boš tulil, da si nek vikend potoval do Maribora namesto 3 ure 4 ure. Slika
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

541 napisal/-a:
Regan 664 napisal/-a:Pa da ne bomo samo šimfali VR. Ta vikend sem z vlakom prišel iz Rakeka do Maribora v slabih 3 urah, kar niti ni tako slabo. 8) LP do Ljubljane in potem prestop v roku 1 minute na ICS (tira 3 in 4). In si že pred osmo uro v MB. :wink:
Če si mislil mene. Ne šimfam, niti najmanj. Povem le realno oziroma me zanima, kaj je z omenjenimi vlaki.

MMG, me zanima, koliko časa bo minilo, da boš tulil, da si nek vikend potoval do Maribora namesto 3 ure 4 ure. Slika

Hehehe, tale replika leti najbrž name. :lol:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

541 napisal/-a:MMG, me zanima, koliko časa bo minilo, da boš tulil, da si nek vikend potoval do Maribora namesto 3 ure 4 ure. Slika
Če se bomo vozili 4 ure tudi še ni panike. Kar bo pa več.... bo šlo pa v knjigo pritožb. :lol: :lol:
210 km pa res ni mala stvar.... :roll:
Uporabniški avatar
N€jc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 555
Pridružen: 14.10.2006, 18:00
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a N€jc »

Torej, nov vozni red je zunaj, ravno pred nekaj minutami sem si ga ogledal na žel. postaji in sem prijetno presenečen. Na relaciji Jesenice-Ljubljana (in obratno) je kar nekaj novih vlakov, obstoječi pa so boljše razporejeni, luknje so vidno manjše.
Na internetu pa sicer še ni objavljen.
Kdor nikdar ne začne, ne more nikdar končati.
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

N€jc napisal/-a:Torej, nov vozni red je zunaj, ravno pred nekaj minutami sem si ga ogledal na žel. postaji in sem prijetno presenečen. Na relaciji Jesenice-Ljubljana (in obratno) je kar nekaj novih vlakov, obstoječi pa so boljše razporejeni, luknje so vidno manjše.
Na internetu pa sicer še ni objavljen.
Spremembe so na SŽ strani

MMG, kje si se ti izgubil? :D

lp Nejc :wink:
Uporabniški avatar
N€jc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 555
Pridružen: 14.10.2006, 18:00
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a N€jc »

Nejc napisal/-a:
MMG, kje si se ti izgubil? :D

lp Nejc :wink:
Nikjer nikjer :wink: , redno vsak dan sem na forumu, res pa da bolj malo povem :D .
Kdor nikdar ne začne, ne more nikdar končati.
holding
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1799
Pridružen: 30.12.2006, 13:03

Odgovor Napisal/-a holding »

N€jc napisal/-a:Torej, nov vozni red je zunaj, ravno pred nekaj minutami sem si ga ogledal na žel. postaji in sem prijetno presenečen. Na relaciji Jesenice-Ljubljana (in obratno) je kar nekaj novih vlakov, obstoječi pa so boljše razporejeni, luknje so vidno manjše.
Na internetu pa sicer še ni objavljen.

....maš prov....."lukenj" skorajda ni več... :?: ...zato se resno sprašujem na kakšen način mislijo opravljati redna vzdrževalna dela..... :cry: ....saj podnevi med "potniki" ni nikoli ene ure lufta.....
tomibus
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 103
Pridružen: 18.11.2005, 17:42
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomibus »

A je novi (veliki) vozni red tudi že v prodaji?

lp
Tomi
Odgovori