DIPLOMA

Splošna debata okoli železnice oziroma kar ne paše pod ostale kategorije.
divad
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 24.11.2013, 20:21

DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a divad »

hvala vsem za pomoč ne samo posameznikom .
Zadnjič spremenil divad, dne 16.01.2014, 13:35, skupaj popravljeno 2 krat.
Ljubitelj
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4763
Pridružen: 09.12.2006, 18:34

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a Ljubitelj »

Ljubi divad,

diplomska naloga se piše samostojno, pomoč ti predstavlja mentor, ki te usmerja pri delu, v zaključni fazi pa tudi pregleda nalogo. Pisat jo moraš pa lepo sam. Če potrebuješ konkretne podatke in jih ne moreš dobiti od merodajnih inštitucij tudi ne s posredovanjem mentorja in jih ne najdeš niti v literaturi, ne na spletu, pa lahko za konkretne stvari povprašaš forumaše.

Pomoč pri pisanju pa ravno ni častno dejanje, če že ni kaznivo.

LP in brez zamere L
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a cokla »

Ljubitelj napisal/-a:Ljubi divad,

diplomska naloga se piše samostojno, pomoč ti predstavlja mentor, ki te usmerja pri delu, v zaključni fazi pa tudi pregleda nalogo. Pisat jo moraš pa lepo sam. Če potrebuješ konkretne podatke in jih ne moreš dobiti od merodajnih inštitucij tudi ne s posredovanjem mentorja in jih ne najdeš niti v literaturi, ne na spletu, pa lahko za konkretne stvari povprašaš forumaše.

Pomoč pri pisanju pa ravno ni častno dejanje, če že ni kaznivo.

LP in brez zamere L
Res je....
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
divad
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 24.11.2013, 20:21

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a divad »

VREDU NAJLEPŠA HVALA. PRI RAČUANJU SE MI ZDI DA SE MI JE MALO ZALOMILO ZATO SEM VPRAŠAL ZA POMOČ.

NI ZAMERE IMATE POPOLNOMA PRAV.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Najprej o bontonu na forumu. Pisanje z velikimi črkami pomeni kričanje, zatorej se umiri z velikimi črkami. Zadeva se ponavadi tudi sankcionira (tudi drugje!).
Kar se pa diplomske naloge tiče pa kot je bilo napisano, povej točno kaj Te zanima pa se bo našla pomoč. Sam (in drugi) so zapisani stavek
divad napisal/-a:zdravo, mene pa zanima če bi mi kdo pomagal pri pisanju diplomske naloge.
razumeli, da bi Ti pomagali pri pisanju naloge v stilu, "jaz bi rad to in to, vi mi pa napišite". Tako ne gre in tudi ne boš dobil pomoči.
Prijazen nasvet za prihodnje: preden se spraviš karkoli napisati, malo premisli in napiši. Ko napišeš, preberi še najmanj 1x kaj si napisal in korigiraj besedilo, vključno z veliki začetnicami in ločili.
Brez zamere, ampak takih želja v podobnem stilu, je bilo tukaj napisanih že kar nekaj.
Goran
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3626
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

divad napisal/-a:VREDU NAJLEPŠA HVALA. PRI RAČUANJU SE MI ZDI DA SE MI JE MALO ZALOMILO ZATO SEM VPRAŠAL ZA POMOČ.
Povej, kaj si naračunal, pa ti bomo probali svetovat..... :wink:
Pa prosim, piši z malimi črkami, velike pomenijo ... KRIČANJE.....
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a Tono »

Od potencialnega diplomanta bi v prvi vrsti pričakoval, da obvlada slovenski jezik in da zna uporabiti tudi kakšno vejico.
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
Ljubitelj
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4763
Pridružen: 09.12.2006, 18:34

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a Ljubitelj »

Od potencialnega diplomanta bi v prvi vrsti pričakoval, da obvlada slovenski jezik in da zna uporabiti tudi kakšno vejico.
Tono, ne precenjuj diplomantov, slovenščina je težek jezik, še sam je ne obvladam zadovoljivo, ti bi pa to zahteval od ljudi, ki poznajo samo velike črke.
VREDU NAJLEPŠA HVALA. PRI RAČUANJU SE MI ZDI DA SE MI JE MALO ZALOMILO ZATO SEM VPRAŠAL ZA POMOČ. NI ZAMERE IMATE POPOLNOMA PRAV.
Kako bodo pa poznali ono iz 3. razreda osnovne šole, "ki, ko, ker, da, če, vejica skače"

LPL
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Če bo diplomiral bo za Strokovnega sodelavca na SŽ več kot dober.Take imamo in take rabimo.Samo za delat ni več nobenega.
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
bronz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 435
Pridružen: 03.09.2009, 6:35

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a bronz »

A bejžte no! Morda pa bodoči diplomant obvlada nekatere druge stvari ,o katerih se nam niti ne sanja, sem bil razsvetljen v eni drugi temi :mrgreen: :arrow: http://prntscr.com/2k1i98" onclick="window.open(this.href);return false;
Ni ga junaka...............................................................................................................
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Naučil ga bodo lahko edino tisto stvar,ki jo midva ne znava.Vzeti plačo,da ne migneš s kurcem. :thumbupr
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
divad
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 24.11.2013, 20:21

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a divad »

prvič sem uporaljal nasploh kakšen forum, zato se še 1x opravičujem za pisanje z velikimi črkami.
Ne morem pa verjeti, da je večina tukaj registriranih tako nestrpnih in zagriženih, čeprav verjamem, da vas je večina starejših , bi od vas pričakoval človek malo več razuma.

Kar se tiče pa posameznikov, pa ne bom izgubljal besed, kajti nebi se hotel učiti od ljudi, ki ne znajo biti potrpežljivi kaj šele sodelovati z njimi.

Vsem, ki ste mi bili pripravljeni pomagati se zahvaljujem, vendar sem dobil pomoč od mentorja.

Lep pozdrav.
preglednik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1951
Pridružen: 20.09.2006, 15:24
Kraj: Primorska

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a preglednik »

Daj no, ne zgubi upanja, saj forumaši nismo ravno taki, kot se včasih pokažemo. Slabo vreme včasih tudi dela svoje. Ti kar sodeluj na tem forumu, če te kaj zanima ali če bi rad kaj zvedel s področja železnic. Ni pa to okolje za preveč fine in občutljive, to se boš pač moral navaditi.. :wink:
preglednik
Uporabniški avatar
grikos
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 401
Pridružen: 22.06.2007, 16:45

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a grikos »

Nurmi napisal/-a:Če bo diplomiral bo za Strokovnega sodelavca na SŽ več kot dober.Take imamo in take rabimo.Samo za delat ni več nobenega.
Saj, tudi med tvojo posvečeno kasto se najde kak lenuh...zaradi vedno več podobnih komentarjev in vsesplošnega pljuvanja po stroki bom še temeljito razmislil o pojavljanju na tem forumu :evil:
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: DIPLOMA

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Jst sem v kasti delavcev,ker sem delavc za vzor in bilo kaj delam dam 110%.Sem v sekti kramparja,štromarja,mehanika pa tud tehnologa.Tistega ki dela.In tisti,ki v stroki delajo so obremenjeni 150%,ostali pa cingajo nogu.In to vemo vsi.To je produkt reorganizacije.Strokovna zamera gori doli to je tvoj problem.Povprečna starost mehanika na SŽ je 53 let.Delavca na progi tam nekje,napajalca tudi...In zadnje kar rabimo je polnjenje pisarn z nadutimi pametnjakoviči iz faksa.Vredni so ljudje z kilometrino,tudi če niso univerzitetno oh in sploh izobraženi. Sploh v naših usmerjeno specifičnih poklicih.SŽ se tega ne zavedajo,ve pa to RCA.In to uspešno trži.Hvala bogu.
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Odgovori