Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Splošna debata okoli železnice oziroma kar ne paše pod ostale kategorije.
Odgovori
d3nzl
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 27.12.2015, 22:03

Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Odgovor Napisal/-a d3nzl »

Zdravo.

Do 10.1.2016 je bil aktualen razpis za delovno mesto ''vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil III'', na katerega sem se sicer prijavil, ne vem pa točno kaj to pomeni. Kakšno delo opravlja delavec, njegove naloge, znanja..?
Večkrat opazim tudi tiste rimske številke (kot v tem primeru III), kaj pomeni to?

Vesel bom vsakega odgovora, namreč zanimam se za omenjeno delo in bi rad vedel kaj me čaka. Kdor čaka, dočaka :) Hvala
SIMY
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 948
Pridružen: 20.02.2006, 20:29
Kraj: Štajerska

Re: Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Odgovor Napisal/-a SIMY »

Ti že naziv dosti pove,pač servis popravilo žel.vozil ter revizije.
Mi je pa malo hecno to da ne veš v kaj se spuščaš,ker če boš sprejet in ti delo po določenem času ne bo več ugajalo,si z tem za*ebal enega ki ga pa to delo zelo veseli.
d3nzl
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 27.12.2015, 22:03

Re: Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Odgovor Napisal/-a d3nzl »

SIMY napisal/-a:Ti že naziv dosti pove,pač servis popravilo žel.vozil ter revizije.
Mi je pa malo hecno to da ne veš v kaj se spuščaš,ker če boš sprejet in ti delo po določenem času ne bo več ugajalo,si z tem za*ebal enega ki ga pa to delo zelo veseli.
Hvala Simy. No da je popravilo in da mi že naslov pove to vem, ampak kaj točno je to. Sicer pa brez skrbi, jaz vem zakaj sem se prijavil in nikjer še ne piše da sem že notri! Tudi mene to delo veseli
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4117
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Odgovor Napisal/-a mkx »

Še glede onih rimskih številk pri nazivih. To obstaja praktično v vseh firmah, pove pa rang "enakih med enakimi". Sortiranje je, kolikor sem opazil, malo odvisno od firme, dostikrat rimska I. pomeni prvega med enakimi. Navadno se rangiranje malo pozna tudi pri plači.
LP, Metod
Blaž
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 120
Pridružen: 19.02.2013, 22:34

Re: Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Odgovor Napisal/-a Blaž »

Glede rimskih številk se sploh ni za obremenjevati, važno je da prideš "not"... :lol:
Spoštovani potniki, Slovenske železnice Vas pozdravljajo na vlaku InterCity Slovenija, naš vlak bo imel postanek v Zidanem Mostu, Celju, na Pragerskem in v Mariboru. Vse ostale informacije dobite pri vodji vlaka. Želimo Vam prijetno potovanje.
Mičo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 351
Pridružen: 11.07.2011, 19:00

Re: Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Odgovor Napisal/-a Mičo »

Kje pa so sploh objavljeni ti razpisi? Na spletni strani SŽ so vsi še od lanskega leta in že potekli ...
d3nzl
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 27.12.2015, 22:03

Re: Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Odgovor Napisal/-a d3nzl »

Blaž napisal/-a:Glede rimskih številk se sploh ni za obremenjevati, važno je da prideš "not"... :lol:
tako je, tega načela se držim tudi sam
d3nzl
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 27.12.2015, 22:03

Re: Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Odgovor Napisal/-a d3nzl »

Mičo napisal/-a:Kje pa so sploh objavljeni ti razpisi? Na spletni strani SŽ so vsi še od lanskega leta in že potekli ...
zgoraj imaš leto 2015 in leto 2016, kar pomeni da gredaš v letošnjem letu
Blaž
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 120
Pridružen: 19.02.2013, 22:34

Re: Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Odgovor Napisal/-a Blaž »

Mičo napisal/-a:Kje pa so sploh objavljeni ti razpisi? Na spletni strani SŽ so vsi še od lanskega leta in že potekli ...
Tukaj :arrow:
http://www.slo-zeleznice.si/sl/skupina- ... ce/kariera
Spoštovani potniki, Slovenske železnice Vas pozdravljajo na vlaku InterCity Slovenija, naš vlak bo imel postanek v Zidanem Mostu, Celju, na Pragerskem in v Mariboru. Vse ostale informacije dobite pri vodji vlaka. Želimo Vam prijetno potovanje.
Mičo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 351
Pridružen: 11.07.2011, 19:00

Re: Vzdrževalec železniških naprav in tirnih vozil

Odgovor Napisal/-a Mičo »

Blaž napisal/-a:
Mičo napisal/-a:Kje pa so sploh objavljeni ti razpisi? Na spletni strani SŽ so vsi še od lanskega leta in že potekli ...
Tukaj :arrow:
http://www.slo-zeleznice.si/sl/skupina- ... ce/kariera
Hvala... Nimam za nobeno delovno mesto ustrezne usposobljenosti... :D
Odgovori