Popotovanja / Izleti / Ogledi z Vlaki.info

Razna naša obvestila/obvezno branje
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Da ne bom smetil vaše liste, bom kar tukaj napisal.
je datum že dokončno določen, da se gre v četrtek? Kaj bi se stvar mogoče dalo prestaviti na petek popoldne? Je omenjeni muzej ob sobotah odprt?
Fino bi bilo, če bi šli (glede datuma ne bom kompliciral) v petek popoldne.
No, to so samo moje pobožne želje. Če se bom prijavil, se bom verjetno tik pred zdajci.
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Forumaši, bolj švoh nam tole kaže, prijav kaj šele kakšnih konkretnih namigovanj, da bi kdo šel ni kaj veliko.

Tako, da zadevo dorečemo takole: v ponedeljek 14.01.2008 imate do 23:59h čas, da se izrazite z željami, da bi šli tako kot je planiramo, drugače zadevo odpovemo oz. mogoče če se damo prepričani, da mogoče premislimo o kakšnem drugem datumu.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
fresher
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 113
Pridružen: 27.07.2008, 18:23

Re: Popotovanja / Izleti / Ogledi z Vlaki.info

Odgovor Napisal/-a fresher »

Spoštovani,
Skupina treh članov reškega društva Štacion bo v nedeljo naredila izlet Reka-Pivka-Ljubljana-Novo mesto-Metlika-Kamanje-Karlovac-Reka. Kar med Metliko in Kamanjem ni več vlakov, nameravajo ca 10 km prehoditi. Zanima me, če je kdo od ljubiteljev železnic iz Bele krajine prost v nedeljo med 12:00 in 16:00 in jih z avtom prepelje do postaje na Hrvaškem. Če obstaja, naj mi pošlje osebno sporočilo.

PS Jaz bom šel z njimi od Ljubljane do Metlike in takoj nazaj.

Lep pozdrav
Odgovori