Izlet v Miniaturwunderland Hamburg

Razna naša obvestila/obvezno branje
Odgovori
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Izlet v Miniaturwunderland Hamburg

Odgovor Napisal/-a dunhill »

Dobra novica za ljubitelje malih železnic:

V dogovoru s TA Sajko iz Slov. Bistrice naj bi se v mesecu oktobru organiziral izlet za ogled največje makete v Evropi. Podrobnosti sledijo.

Vsi, ki ste zainteresirani, mi prosim pošljite info. prijavo na ZS.
dunhill
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 27.03.2008, 12:30

Odgovor Napisal/-a dunhill »

Ker sem dobil veliko vprašanj, naj odgovorim na splošno, da ne bom vsakemu posamezniku.

Izlet trenutno še ni natančno definiran, ker se išče še najugodnejša varianta (cenovno in časovno), sprejemljiva za večino.

Izlet naj bi trajal predvidoma 3 dni (avtobusni prevoz) z odhodom v petek zjutraj ali četrtek pozno zvečer , 1x nočitev, nato vrnitev v nedeljo v nočnih urah. Za ogled naj bi bil na voljo cel dan z možnostjo nakupa modelov v njihovi trgovini, agencija pa se bo tudi potrudila, da bomo med potjo obiskali še kakšno drugo zanimivo lokacijo.

V igri je tudi varianta s prevozom z ICE vlakom (Minhen-Hamburg in nazaj), vendar je vprašljiva zaradi povečanja stroškov.

Vsak udeleženec bo dobil sponzorsko spominsko majico.
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3866
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Ogled te makete z avtobusom :?: Razdalja med Munchnom in Hamburgom je kar nekaj sto kilometrov večja od razdalje Ljubljana Munchen :!:

Vsekakor pa priporočam potovanje tja z železnico, tu so kombinacije zelo različne, od IC, EC, ICE, spalnika itd..., pa še z železnico je povezano.

Cene potovanja z železnico pa niso tako visoke, samo pravo rešitev je treba najti. Meni z družino (tri osebe) je tak izlet uspel na celotni relaciji za 66.000SIT, tu je bil vštet tudi dodatek za ICE, drugače bi pa bilo le 55.000SIT.
Tine
Uporabniški avatar
Griffith
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1140
Pridružen: 03.04.2007, 14:42
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Griffith »

Ja, jest bi tud šou. Še nikol nikamor nisem šel tako da je čas da se že kam premaknem. Glede na to, da je Hamburg ohoho daleč bi verjetno res bilo najbolje skočiti na vlak.

Aja, pa mogoče bi ta tema pasala tudi pod obvestila.
Slika
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Prestavljeno iz "Maketarstvo"

Mod. Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Tale izlet tudi mene zanima vendar pa rabim kaj več informacij - kdaj, cena...
Goran
Odgovori