Nagradni fotografski natečaj - odpovedan

Razna naša obvestila/obvezno branje
Odgovori
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3864
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

cokla napisal/-a: Tine , časa nimaš ?
Dunaj je gratis, zakaj ga ne bi človek izkoristil. Zadnji vikend vožnje Plečnika pa gre iz mojega žepa. Hvala bogu sem še dobil karte za Praga spezial.

Pri nakupu pa sem slišal, da bo ostalo še nekaj vozovnic iz tega kontingenta tudi za vožnjo po uveljavitvi novega VR. Konkretneje preko Salzburga. Baje naj bi vozil celo spalnik. Malce sem danes gledal po mednarodnem voznem redu. Na relaciji Zagreb Praga via Salzburg je vpisan tudi spalnik. Jožko pa vozi iz Salzburga v drugem terminu.
Tine
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Tin€ napisal/-a:
cokla napisal/-a: Tine , časa nimaš ?
Dunaj je gratis, zakaj ga ne bi človek izkoristil. Zadnji vikend vožnje Plečnika pa gre iz mojega žepa. Hvala bogu sem še dobil karte za Praga spezial.

Pri nakupu pa sem slišal, da bo ostalo še nekaj vozovnic iz tega kontingenta tudi za vožnjo po uveljavitvi novega VR. Konkretneje preko Salzburga. Baje naj bi vozil celo spalnik. Malce sem danes gledal po mednarodnem voznem redu. Na relaciji Zagreb Praga via Salzburg je vpisan tudi spalnik. Jožko pa vozi iz Salzburga v drugem terminu.
Saj sem se hecal. Uživaj 100 na uro...pa kakšno slikco nam prinesi... :D
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
vlakoljubec

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

Tin€ napisal/-a:....se pa že v naprej opravičujem, ker me na Jesenice ne bo, saj imam že kar nekaj časa rezerviran prednovoletni Dunaj v tem terminu. Še prej pa bo zadnji vikend z Plečnikom v Pragi.
...škoda, ker bo nagrada podeljena šele 20. decembra, Tine, ti kar zaprav tistih 200 ojru , ki jih naj bi lahko dobil v foto natečaju :wink:

A ne pelje Plečnik zadnjikrat 13. decembra :?:
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

a mogoče šefe koga sili da sodeluje in potem pride na Jesenice ?

če vam ne ustreza, preberite naslednjo temo, na to pa se ne vračajte več ....
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3864
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

milchy napisal/-a:a mogoče šefe koga sili da sodeluje in potem pride na Jesenice ?

če vam ne ustreza, preberite naslednjo temo, na to pa se ne vračajte več ....
Milan tega pa ne razumem najbolj.
Jaz sem le pojasnil, da bom sodeloval in žal ne prišel na Jesenice 20.12. kajti nekateri imamo plane oz. obveznosti v tem terminu že zasedene.

Katero temo pa naj preberemo :?: :?: :?:

Pa brez zamere.
Zadnjič spremenil Tin€, dne 23.11.2008, 13:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Tine
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

milchy napisal/-a:a mogoče šefe koga sili da sodeluje in potem pride na Jesenice ?

če vam ne ustreza, preberite naslednjo temo, na to pa se ne vračajte več ....
Eh Milči, brez veze, k itak ne pomaga...
Nejc napisal/-a:
Mojster_Strojevodja napisal/-a:Šef bo reku, k * * * * gleda, pobasal 200€ v svoj žep pa šel se sončat na Karibe.

Zdej je samo vprašanje, če si želite te varijante ali tiste ta prve.

In ne če bo bo v soboto.

Pa če že tako 2 fotografiji.
Da nebi!!! =; Gremo se kr prvo varianto! Konec koncev, tisti ki nočejo sodelovati, lahko preskočijo to temo! :roll:
lp NS :?
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Tin€ napisal/-a:
milchy napisal/-a:a mogoče šefe koga sili da sodeluje in potem pride na Jesenice ?

če vam ne ustreza, preberite naslednjo temo, na to pa se ne vračajte več ....
Milan tega pa ne razumem najbolj.
Jaz sem le pojasnil, da bom sodeloval in žal ne prišel na Jesenice 20.12. kajti nekateri imamo plane oz. obveznosti v tem terminu že zasedene.

Katero temo pa naj preberemo :?: :?: :?:

Pa brez zamere.
ne vem kaj ni jasno ?

a te kdo sili da prideš po morebitno nagrado na Js ?
tudi sodelovanje je na prostovoljni bazi


čas si bo vsak vzel, ali pa tudi ne ......

katero naslednjo temo ? ja katerokoli, saj jih je veliko ...... maš prosto izbiro .....
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

A bo polna luna , al kaj?
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

ne prazna ......
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3864
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

milchy napisal/-a:
Tin€ napisal/-a:
milchy napisal/-a:a mogoče šefe koga sili da sodeluje in potem pride na Jesenice ?

če vam ne ustreza, preberite naslednjo temo, na to pa se ne vračajte več ....
Milan tega pa ne razumem najbolj.
Jaz sem le pojasnil, da bom sodeloval in žal ne prišel na Jesenice 20.12. kajti nekateri imamo plane oz. obveznosti v tem terminu že zasedene.

Katero temo pa naj preberemo :?: :?: :?:

Pa brez zamere.
ne vem kaj ni jasno ?

a te kdo sili da prideš po morebitno nagrado na Js ?
tudi sodelovanje je na prostovoljni bazi


čas si bo vsak vzel, ali pa tudi ne ......

katero naslednjo temo ? ja katerokoli, saj jih je veliko ...... maš prosto izbiro .....
Prav, se pač odpovedujem sodelovanju na tem natečaju, ker pač ne morem priti na Jesenice.

Na nagrado itak nisem računal, v kolikor bi jo pa dobil bi jo slučajno podaril komu drugemu...
Tine
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Tin€ napisal/-a: Prav, se pač odpovedujem sodelovanju na tem natečaju, ker pač ne morem priti na Jesenice.

Na nagrado itak nisem računal, v kolikor bi jo pa dobil bi jo slučajno podaril komu drugemu...
dej Tine , ne bluzi ..... a sem reku da ne smeš sodelovat ??? niti nimam te pravice, kaj šele da ti ti lahko ukazoval .....
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Klobasate neumnosti. In z vsako sem bolj prepričan, da se nebi ukvarjal z tem natečajem in vse skupaj odpovedal. Jaz osebno ne bom imel nič od tega, če ma slučajno kdo občutek, da men dela nevem kakšno uslugo al pa nevem kaj.

V roku naslednjih 2h ur pa vse potrebne malenkosti in informacije, v kolikor se ne vmes ne premislim.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

Čakte mal bom še jaz lonček pristavu
cokla napisal/-a:A bo polna luna , al kaj?
...je že bla...
milchy napisal/-a:ne prazna ......
...smo v stari lun, kar je pa neizbežno bo pa v četrtek mlaj

fantje, sej ni blo tko slab zamišlen, sam mal heca no....

Tin€ ti kar sodeluj v Slika , težko pa če boš kaj dobil, bo huda konkurenca (nč bat) če boš pa slučajn kaj dobil, a lohk stopim v vrsto, ko boš talov.
Mojster_Strojevodja napisal/-a:Klobasate neumnosti. In z vsako sem bolj prepričan, da se nebi ukvarjal z tem natečajem in vse skupaj odpovedal. Jaz osebno ne bom imel nič od tega, če ma slučajno kdo občutek, da men dela nevem kakšno uslugo al pa nevem kaj.

V roku naslednjih 2h ur pa vse potrebne malenkosti in informacije, v kolikor se ne vmes ne premislim.
Mojster_Strojevodja Slika ne Slika , Slika je pol zdravja.
Zadnjič spremenil kit, dne 23.11.2008, 15:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Mojster, imam slab občutek. Še začelo se ni pa je spet vse narobe.

Raje porabi tistih 200€ za strežnik in kakšen pir.



lp
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3864
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Mojster_Strojevodja napisal/-a:Klobasate neumnosti. In z vsako sem bolj prepričan, da se nebi ukvarjal z tem natečajem in vse skupaj odpovedal. Jaz osebno ne bom imel nič od tega, če ma slučajno kdo občutek, da men dela nevem kakšno uslugo al pa nevem kaj.

V roku naslednjih 2h ur pa vse potrebne malenkosti in informacije, v kolikor se ne vmes ne premislim.
Gregor ne obupat. Ideja je namreč pohvale vredna.

Jaz sem pač prvo vprašal nekaj splošnih zadev, bil pripravljen sodelovat in hkrati razložil zakaj me na dotični datum ne bo na Jesenicah. Nikakor pa mi Jesenice niso daleč. Mnogo kilometrov sem že s svojim avtomobilom naredil na račun zaljubljenosti v železnico, vzel tudi kakšen dan dopusta, kar mi ni žal, tako da bi zmogel tudi to.

Že v naprej pa čestitam vsem nagrajencem in seveda tudi sodulejočim.
Tine
Odgovori