Neregularnosti pri glasovanju za fotografski natečaj.

Razna naša obvestila/obvezno branje
Odgovori

Glede na neregularnosti mislim da bi mogli

Glasovanje se je zaključilo dne 14.12.2008, 19:53

izločiti prispevka in nadaljevati
7
29%
izločiti prispevka in ponoviti glasovanje
2
8%
samo ponoviti glasovanje
1
4%
na druženju javno izžrebamo nagrade
7
29%
vse skupaj prekiniti in odpovedati natečaj
7
29%
 
Skupaj glasov: 24
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Tin€ napisal/-a:Bravo ivy =D> =D> čepraj so citati iztrgani iz konteksta, povedo marsikaj.
Sej ne vem kaj bi rekel...

Tisti "MMG" v prvem citatu sem napisal bolj za hec kot pa resno informacijo, vse nadalje se pa navezuje na samo srečanje, ker je bilo malo težko izvedeti informacije glede srečanja. Žalostno je to, da si lahko vsak besede vzete iz konteksta razlaga tako, da bo iz vsega po svoji logiki izluščil nekaj, s čimer bo popljuval drugega... @ivy le zakaj nisi skopiral še vmesne objave drugih, da bi bilo vsem jasno zakaj je bilo kaj napisano...
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3864
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

RisPo, mogoče sem jaz nepismen, mogoče sem zabit, mogoče retardiran...Ampak v prvem citatu katerega je navedel ivy si v drugem odstavku spraševal po delnih rezultatih :!: :!: :!:

V drugem citatu se vidi tvoje stopnjevanje tvoje želje po "začasnih" rezultatih.

V tretjem se obračaš v tej želji že na Dolfeta.

V četrtem pa se že sprenevedaš :!:

To so dejstva.

Imam se pravico oglasiti, saj sem eden izmed tistih, kateri sem sodeloval na tem razpisu.

Tvoja poteza, s katero si poklical na pomoč svoje računalniške prijatelje pa je opetnajstila vse ostale udeležence tega natečaja.

Naj poudarim, da moj namen ni bil dobiti nagrado, to bi itak prepustil, v primeru da bi jo dobil, tistemu za katerega sem tudi galasoval. Moj glas pa je šel sliki 33-ke v o-kretnici in Slovenskemu motivu makete (šranga). Res pa je, da je moja hčera glasovala iz svojega računalnika za moji dve sliki.
Tine
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Tista objava ko sem spraševal Dolfeta, sem mislil za srečanje in ne za slike, mogoče sem se malo nerodno izrazil.

Kar se pa tiče tega, da me krivite, da je natečaj propadel... Za to nisem jaz kriv in me ne obsodujte :!:
Nisem prekršil niti enega pravila, če bi ga, bi me lahko Mojster takoj izključil, kljub vsemu sem mu predlagal rešitev izključitev ene moje slike iz tekmovanja kot kompromis za zmedo.
Ko sem dobil sporočilo glede te zmede sem vse takoj pojasnil kako in kaj po pravici (tudi v tej temi), za kar verjamem, da vas večina ne bi storila.
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Da razjasnim, če še niste vsi zastopili tega.

JAZ (Mojster_Strojevodja) od vsega tega nimam nič, razen mogoče sivih las. Tako, če ima kdo občutek, da vlečem nevem kakšne dnarce se globoko moti.

Tako, da goljufali ste sami sebe, mene sigurno ne.


Pa še tako v vednost, za premislek.

Vse skupaj je do prekinitve prispelo 471 glasov, v eni kategoriji 261 v drugi 210, teh 74 glasov v eni kategorij predstavlja 28. 3 % vseh glasov v drugi pa 35. 2% vseh glasov. In potem naj to nebi izstopalo, anomalija je vsekakor velika. Ni to bila nagradna igra Podarim-Dobim kjer se je Rifle skor v bobnu lahko zgubu.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Odgovor Napisal/-a bart »

RisPo alativera.
To, da si se razkril.

Kar se mene tiče, ni problema, panike ali zamere.

Firbčni smo bili pa tako ali tako vsi sodelujoči, kako kotirajo naši prispevki. Zato, je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo padel podoben post.

Sam sem namreč razmišljal, da bi uporabil bazo e naslovov ter ljudem poslal željo po sodelovanju. Zelo podobno kot MSN (mal bolj star način). Sicer tega nisem storil. Zakaj ne? Ne vem. Mogoče mi je bilo odveč "fehtat".

Ko že padajo priznanja tudi jaz priznam in ni me sram.

V obeh kategorijah sem glasoval za svojo sliko.



Hvala, vsem ki so svoj glas namenili
lepotici ali Jože, požen!

Mojster_Strojevodja in ostali, hvala za trud in dobro voljo.

Smo se vsi nekaj naučili.
Gremo naprej.

Jernej Bart
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Odgovor Napisal/-a bart »

Pa še to!

Upam, da prideš na Jesenice (ja, ti, pardon Vi).


Se vidimo!


Bart
Uporabniški avatar
bubaiva363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 272
Pridružen: 01.11.2005, 5:58
Kraj: pored pruge...

Odgovor Napisal/-a bubaiva363 »

Koliko price ni oko cega....... :tree
Sad ce Bozic pa ce sve da se uredi......
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

@bart hvala za podporo :!:
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Mitja, kakor sem te po Slika verbalno napadel, se ti opravičujem. Skušajmo pozabiti, kot je rekel Dolfe, kot da nič ni bilo!

Pozabu..... :saluti
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Nejc napisal/-a:Mitja, kakor sem te po Slika verbalno napadel, se ti opravičujem. Skušajmo pozabiti, kot je rekel Dolfe, kot da nič ni bilo!

Pozabu..... :saluti
Naj ti bo ;)

Tako je, gledati je potrebno naprej in se odločiti za pravo pot
Slika
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

itak ste pa ob modulni maketi VSI dobrodošli ...... (če ste prej mogoče dvomili o tem)
Uporabniški avatar
H0 amater
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 306
Pridružen: 09.03.2007, 21:29

Odgovor Napisal/-a H0 amater »

Ojej, kakšen šmorn!


Pravijo, da je vsak začetek težak. Organizatorjem zato predlagam, da v prihodnje prej natančno določijo pravila igre. In če jim uspe dobiti za to celo sponzorska sredstva :applause , naj jih namenijo za tisk najboljših fotografij za kakšno fotografsko razstavo, ki bi lahko bila na bolšjaku ali pa na Jesenicah. Saj nismo profiji, da bi tekmovali za denar.

To je pač moje mnenje.

Hvala tudi vsem, ki ste glasovali za 33-tko v okretnici in šrango. Obe seriji bom v kratkem objavil na moji fotki.com strani.


Prijazen pozdrav

H0 amater
Uporabniški avatar
andreya
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 306
Pridružen: 09.12.2007, 11:24

Odgovor Napisal/-a andreya »

Škoda...da se tole ni dobro izteklo..pa tako me je zanimalo, katera fotka bo zmagala..en moj glas je dobila tudi fotka RisPa-a...(glasovala sem 2x..1x od doma pa 1x iz službe)..Škoda,RisPo..morda bi slika zmagala tudi brez pomoči vseh teh glasov, ker je res super. Za drugo je bila odločitev kar težka..mi je pa res žal, da se je tole takole končalo.Tudi jaz sodelujem v enem foto natečaju...1x lahko ugibate, kaj slikam...hahahah..in-če je komu v tolažbo.. naj povem da se...tudi tam se dogajajo podobne (ah kaj podobne) težave..kdo glasuje, zakaj glasuje...čeprav gre le za nekaj vrečk hrane.
Ampak..kaj sem pravzaprav hotela povedat..ravno tej...(mislim, da zdaj že veste kateri )strani sem predlagala, da sprejmejo pravila in način glasovanja, kot je pri vas...ker se mi je zdel res super...ja..pa še 1x škoda.... :( da se je tako končalo..
Slika
Življenje brez tveganja je kot potovanje z vlakom, ki je ostal na železniški postaji.
Odgovori