Javna lista izločenih uporabnikov.

Razna naša obvestila/obvezno branje
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

mAli, govoriš o forumu zeljeznice.net? Če imaš e-mail na siol.net, gmail.com ipd, potem avtomatično zavrnejo. Velika škoda, sem že jaz drajsal njihovega admina pa ni hotel slišati kaj dosti. Če imaš mejl na .si, .hr.. potem ne bo težav. Menda zaradi botov in ostalih neželenih uporabnikov.
Goran
Uporabniški avatar
seabral
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 51
Pridružen: 09.10.2009, 13:57
Kraj: Zagreb
Kontakt:

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a seabral »

Gorchi napisal/-a:mAli, govoriš o forumu zeljeznice.net? Če imaš e-mail na siol.net, gmail.com ipd, potem avtomatično zavrnejo. Velika škoda, sem že jaz drajsal njihovega admina pa ni hotel slišati kaj dosti. Če imaš mejl na .si, .hr.. potem ne bo težav. Menda zaradi botov in ostalih neželenih uporabnikov.
Tako je bilo kod ranije verzije foruma zeljeznice.net, upravo radi botova i ostalog smeća - kako si već napisao.
Prije godinu dana smo prešli na novu verziju foruma, na kojeg je moguća registracija sa svim domenama. Nakon prijave na forum i potvrđivanja prijave preko emaila je još potrebno pričekati aktivaciju od strane administratora.
Hribovc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 207
Pridružen: 24.02.2009, 1:17

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a Hribovc »

Če bi uporabljali phpBB, ki ima možnost omogočanja ali izključitve botov, bi bila stvar drugačna. Za spam registracije pa so na voljo druga orodja. Zavračanje določenih mail naslovov brez obrazložitve, pa je, milo rečeno, zelo ne-profi.
Uporabniški avatar
seabral
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 51
Pridružen: 09.10.2009, 13:57
Kraj: Zagreb
Kontakt:

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a seabral »

Hribovc napisal/-a:Če bi uporabljali phpBB, ki ima možnost omogočanja ali izključitve botov, bi bila stvar drugačna. Za spam registracije pa so na voljo druga orodja. Zavračanje določenih mail naslovov brez obrazložitve, pa je, milo rečeno, zelo ne-profi.
Do prije godinu dana smo koristili jednu od starijih verzija phpBB i to nam je nažalost tada bilo jedino prihvatljivo rješenje nakon što su počele navale spammera.
Početkom prošle godine smo prešli na puno bolji forumski softver (IP.Board), koji daje znatno više mogućnosti, tako da sad nema više ograničenja kod odabira mail adresa.
Uporabniški avatar
ICE
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 308
Pridružen: 02.01.2013, 10:36

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a ICE »

Glede na včerajšne in današnje dogajanje na forumu predvsem v temi ugani objekt na sliki 5. del se mi zdi prav da Miro in tisti, ki so poskrbeli, da je tema padla na nulo dobijo dopust. Tema se pa odklene.

Lep pozdarv ICE
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Jaz sem videl tam samo tebe in tistega,ki bi ga raje nosu kot pa bral.Da se nekej prepucavata.
Uporabniški avatar
ICE
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 308
Pridružen: 02.01.2013, 10:36

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a ICE »

Nurmi napisal/-a:Jaz sem videl tam samo tebe in tistega,ki bi ga raje nosu kot pa bral.Da se nekej prepucavata.
Da ti, na kratko razložim zakaj se je šlo,

Miro je objavil sliko ene lokomotive DB 103 v Špilju kot uganko, ki sem jo jaz rešil pravilo. Nato se je @Igor72 začel kregati z Mirotom zaradi fotografije, ki naj bi bila kopija fotografije drugega avtorja iz druge teme. Jaz sem samo dodal, ker nisem dobro pogledal, da je Miro odtisnil svoj logo v fotografijo. Ko sem videl, da sta te dve fotografiji različni sem se Mirotu opraviči prav tako @Igor72.

Lp ICE
Zadnjič spremenil ICE, dne 08.10.2013, 12:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

A tko je to!? In kdo naj bi malo počival?
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Aha in je treba še olje na ta ogenj prilivat.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Ma sej ni ognja.Malo so se zaradi slikic spraskali.Kot otroci čigava je lizika.Ljubitelji železnic,kdo bi jih razumel.
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4108
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a mkx »

Nurmi napisal/-a:Ljubitelji železnic,kdo bi jih razumel.
Kar se ljubiteljstva železnic tiče pa ti nisi dosti drugačen. Vsaj kar se pare tiče. Se mi zdi. Edina razlika je, da si ti pripravljen za to garat, drugi smo pa bolj voyeurske sorte ;-)
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Na vašem mestu ne bi več "izzival" direktorjevih živcev.

Če citiram:
Mojster_Strojevodja napisal/-a:Ej fantje ce vam kej ni vsec povejte prisnem vsega skup tri gumbe, pa bo vse zgodovina. :titanic
hmmmm.....

p.s. citat uporabljen iz ene izmed podtem v Želje, itd...
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

mkx napisal/-a:
Nurmi napisal/-a:Ljubitelji železnic,kdo bi jih razumel.
Kar se ljubiteljstva železnic tiče pa ti nisi dosti drugačen. Vsaj kar se pare tiče. Se mi zdi. Edina razlika je, da si ti pripravljen za to garat, drugi smo pa bolj voyeurske sorte ;-)
Tudi jaz samo še gledam.Od kar imajo hrčki besedo pri parni vleki in so z Borsigom zjebali celo sezono,se ne taknem lopate več.Ata hrček iz muzeja naj ga kuri,pa še kak pametnjakovič naj odloži Švajgerja in goflanje pa naj prime za lopato. :P
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Vse vas razumem, ni ga lahka železničarska pa nej bo taka z lopato ali pa brez.

Zdej bi vas samo naprosil, če se lahko kunstruktivno kregamo v katere drugi temi, sam ne paše. [-o<
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Javna lista izločenih uporabnikov.

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

V banovce sem za 1 mesec poslal uporabnika vidkrt. Čisto preveč je bilo obvestil, da mladenič smeti po forumu in postavlja neumestna vprašanja in objave. Če ne bo po "dopustu" dvignil nivoja komuniciranja (to ni facebook, tiktok ali kavarna), bo šel tjakaj za večno.
Goran
Odgovori