Shrani.si zapira vrata

Razna naša obvestila/obvezno branje
Odgovori
Čufarca
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 127
Pridružen: 02.11.2009, 15:56

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a Čufarca »

Alternativa Shrani.si: #-o
http://www.slikomat.com/

Podobno deluje!!!

(Videl sem pri @kurjač-evi sliki.)

LP
Čufarca
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 127
Pridružen: 02.11.2009, 15:56

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a Čufarca »

Test:
Slika
Slika

LP
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4636
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a igor72 »

Lahko pa, da se bo juha tudi ohladila, saj se prve grožnje očitno ne bodo uresničene; smo namreč na koncu meseca Maja, nalaganje slik na strežnik pa še vedno nemoteno deluje.
Torej pihajte, pihajte,..... :mrgreen:
LEP DAN
Igor
Uporabniški avatar
Cepi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 14.12.2007, 18:34
Kraj: Izlake

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a Cepi »

So slučajno z današnjim dnem zaprli shrani.si, ker mi ne prikaže slik?
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Nobenih slik iz http://www.shrani.si ni. Tudi mojih ne prikaže, niti železocestnokovih ne. Forum je totalno v riti. :evil:

Jest se ne grem več. :cry:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a mmatja »

Meni pa moje tukaj: http://www.vlaki.info/forum/viewtopic.p ... &start=150 vse lepo prikaže :D. Čudno, mogoče pa samo takrat ko sta vidva gledala ni delal... :hmm
P.S.
Pa ne da bi delal "reklamo" za mojo temo, če kliknem v tem sporočilu na povezavo, mi vse slike lepo prikaže :D.
leteči vlak
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2574
Pridružen: 04.03.2009, 10:20
Kraj: Grosuplje

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a leteči vlak »

Jaz vidim samo svoje slike, pa še to le tiste pri katerih sem bil na shrani.si kot prijavljen uporabnik (tiste kot gost so pa očitno šle..).

Od ostalih forumašev ne vidim niti ene slike (Dolfe, cokla, Tomaž97, mmatja...).

Na enem drugem forumu je pisalo, da po neuradnih informacijah shrani.si ostaja..

Aja, pa še to: za hec sem šel pogledat na stran simpatije.com za katero je bilo rečeno, da bo pravtako ukinjena. Ko sem vstopil na omenjeno stran, je pisalo, da je prenehala z delovanjem..
Aljaž
Uporabniški avatar
zbowe
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1189
Pridružen: 19.09.2007, 16:14
Kraj: Na sončni strani Krasa
Kontakt:

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a zbowe »

Ja fantje, kar je brezplačno ni zanesljivo, sam Yahoo! je zaprl Geocities, zakaj nebi Najdi.si zaprl shrani.si?

Samo en pomislek, to, da bo shrani zaprt se je govorilo že nekaj časa, zakaj pa ste slike kar naprej nalagali nanj?
Je čut cuh na kaluneh, fanti bu dež!
Maaaamaaaaaaaaaaa. Tudi meni pingo!
Prvo krašouc, pole primorc, pole slovenc. Tljan smo na karti.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Zbowe, se strinjam, kar je brezplačno skoraj zagotovo ne bo večno. Problem je v tem, da tudi plačljivim zadevam ne moreš verjet...
Mišo, tudi Tvoje slike so mrknile...
Goran
Uporabniški avatar
zbowe
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1189
Pridružen: 19.09.2007, 16:14
Kraj: Na sončni strani Krasa
Kontakt:

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a zbowe »

Boh, skrivnosti interneta. Jaz vse moje slike vidim.

Verjetno zmanjkajo prve iz Štanjela... tam problem je na strežniku, ima premalo "bandwitdh" in gre vse skupaj v timeout.
One na Picasi delajo, samo tudi Picasa je zastonj in prej ali slej bo tudi tam polom.
V čim krajšem času jih bom preselil na drugo domeno, ki, vsaj za enkrat, dela odlično.
Je čut cuh na kaluneh, fanti bu dež!
Maaaamaaaaaaaaaaa. Tudi meni pingo!
Prvo krašouc, pole primorc, pole slovenc. Tljan smo na karti.
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a mmatja »

Gorchi napisal/-a:Mišo, tudi Tvoje slike so mrknile...
Ja, sedaj pa res tudi meni več ne deluje :( Očitno sem takrat ko sem pisal tisti post "ujel še zadnji trenutek veselja..." Imam pa en predlog, ki je po mojem mnenju z malo dobre volje moderatorjev ter lastnika foruma, izvedljiv. Potrebno bi bilo na forumu ponovno omogočiti urejanje svojih starejših sporočil? To mislim predvsem tako, da bi se zopet omogočila uporaba tistega "gumbeka" UREDI, . Mislim, da je bila ta opcija (urejanje svojih sporočil za neomejen čas!) včasih na tem forumu že omogočena! Potem, pa ste jo Vi samo iz Vam znanih razlogov spremenili na krajše obdobje (NEKAJ UR !!!), oziroma onemogočili popravljanje svojih starejših sporočil. Ali se res tako zelo bojite, da bi še kdo pobrisal vse svoje res zanimive prispevke na tem forumu kot je to storil Aufle iz Zidanega mosta...???
Če bi to opcijo uvedli nazaj, potem bi lahko vsak za sebe popravil linke slik kamor bi jih prenesel, oz.ponovno naložil. V nasprotnem primeru pa mislim, da bo kar precejšen "osip" uporabnikov tega foruma. Ali pa mogoče to še celo komu bolj paše.....
leteči vlak
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2574
Pridružen: 04.03.2009, 10:20
Kraj: Grosuplje

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a leteči vlak »

Počasi.. slike, naložene na shrani.si so se ravnokar vrnile nazaj. Lahko, da je tokrat šlo le za manjšo tehnično težavo.

Na enem drugem forumu je pisalo, da po neuradnih informacijah shrani.si ostaja..
Morda, pa vseeno ostane [-o<
Aljaž
Uporabniški avatar
ivy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3877
Pridružen: 21.01.2008, 20:06
Kraj: Maribor

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a ivy »

Čemu takšna panika? :hmm

Bomo pa nove fotke posneli. :mrgreen:

Drugače pa meni dela vse ok!
Edina dilema, pri tem kadar nič ne delaš, je, da ne veš kdaj si gotov.
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a mmatja »

leteči vlak napisal/-a:Počasi.. slike, naložene na shrani.si so se ravnokar vrnile nazaj. Lahko, da je tokrat šlo le za manjšo tehnično težavo.
Morda, pa vseeno ostane [-o<
No ja, res je da so se slike zaenkrat vrnile :D , toda ne glede na vse skupaj, mislim da bi tisto kar sem napisal v prejšnjem postu, bilo vseeno vredno razmisleka, (ali pač ne ???...) kajti nikoli se ne ve.....
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Shrani.si zapira vrata

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

mmatja napisal/-a:..... Potrebno bi bilo na forumu ponovno omogočiti urejanje svojih starejših sporočil? To mislim predvsem tako, da bi se zopet omogočila uporaba tistega "gumbeka" UREDI, . Mislim, da je bila ta opcija (urejanje svojih sporočil za neomejen čas!) včasih na tem forumu že omogočena! Potem, pa ste jo Vi samo iz Vam znanih razlogov spremenili na krajše obdobje (NEKAJ UR !!!), oziroma onemogočili popravljanje svojih starejših sporočil. Ali se res tako zelo bojite, da bi še kdo pobrisal vse svoje res zanimive prispevke na tem forumu kot je to storil Aufle iz Zidanega mosta...???
.........
@mmatja, o tem, zakaj je prišlo do zaklepa lastnih sporočil je bilo napisano in obrazloženo že miljavžentkrat. Ni samo Aufle pobrisal svojih postov. Daleč od tega. Tega "terorja nad forumom" se je posluževalo tudi precej drugih, še danes aktivnih članov.

Zakaj panika? Drži, ni ne vem kakšne škode, če so izginile fotografije, ki smo jih posneli in objavili člani foruma. Še slikarimo in teh fotografij se bo spet nabralo.
Velika škoda pa je, (no ja, vsaj po mojem mnenju), za slikovnim gradivom, ki dopolnjuje teme. Gre za slike, katere so objavljene predvsem v tehničnem smislu. Tega se je nabralo zares kar veliko. MMG, sam imam sicer še vedno vse kopije, le ponovno naložiti in objaviti jih je treba. Ampak mi ne pade niti na misel, da bi šel ponovno urejati svoje poste za štiri leta nazaj.

Hja, kar lep arhivček nam odhaja v franže. Kako bo to prenesel naš forum, se bo šele videlo. Sem pa kar pesimist. Bom raje potem vesel, če se bo dobro izšlo.
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Odgovori