težave s train sim

Vse na temo MS Train Simulatorja, veliko veselja..
Odgovori
s5mar
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 04.04.2007, 19:06

težave s train sim

Odgovor Napisal/-a s5mar »

Najprej en pozdrav vsem

jap, sem frišen na tem forumu in mi mogoče še ni uspelo skužit vsega že napisanega.
Imam pa problem, pri downloadanju iz http://www.bluesky-interactive.com/downloads.html in inštalaciji, mi vse skup crkne :shock:

Torej, javi mi napako na par fajlih, po brisanju pa se simulator noče več zagnati.

Zej me pa zanima a mogoče obstaja točno določen postopek o dodajanju novih "naprav" in scenarijev.




PS: še eno vprašanje (izven te teme); kolikšna je možnost, da inženir strojništva dobi zaposlitev pri SŽ in v kakšni strukturi dela. Kakšne so možnosti (poleg tega, da nimaš nikogar v sindikatu), da se enkrat vsedeš na vroči stol strojevodje :D :?: :?:
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

Slikaj kaj ti napiše prosim.
LP Anej
s5mar
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 04.04.2007, 19:06

Odgovor Napisal/-a s5mar »

Sam pol bom mogu še enkrat inštalirat :) (no, se bom probal potrudit)

Drugač pa napiše da je napaka na modelu file: ta in ta v tem in tem direktoriju :roll: :?: :!:

Sm ti precej pomagal ane? :D



No, bom spustu še enkrat skoz model....
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

Ja zelo si pomagal :D Lahko je več možnosti.
LP Anej
s5mar
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 04.04.2007, 19:06

Odgovor Napisal/-a s5mar »

Hm...predvidevam, da sm jst naložu vlak za katerega pa nisem imel Protrain verzije. A je to možno?

Kolkr sm gledal na tej strani (2 posta višje) imaš pathe (1-14) in vlake za določene pathe... :roll:

Sej prav razumem? Se pravi če jst naložim samo vlak brez patha, se program zacikla in mi javi napako zaradi določenega vlaka :?: :idea:

A pravilno razmišljam?
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

Če ti naložiš path brez vlaka je narobe če pa ti vlak naložiš paht pa ne pa nebi smelo biti nič.
LP Anej
Odgovori