problem z activty

Vse na temo MS Train Simulatorja, veliko veselja..
Odgovori
desiro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1586
Pridružen: 21.01.2008, 14:45
Kraj: Ljubljana

problem z activty

Odgovor Napisal/-a desiro »

Meni se zadnje čase pojavlja problem da ko zaženem activty se lepo naloži ko pa pride do tistega dela ko ti odpre že activty in te postavi v kabino vlaka se mi neče odpret tistao kjer ti pišejo tvoje zadolžitve in tvoj urnik pa opis naloge itd. in ekran čisto kot da bi zmrznil le miško lahko premikam stisnit pa nič ne morem pa pol ko pritisneš Esc te vrže vn iz msts-ja pa ti napiše da je program naletel na težavo in da se mora zapreti. Dogaja pa se mi tudi pri progah predvsem pro train proge da na določenem odseku očitno nekaj manjka in ti med vožnjo javlja erorr in se tudi takrat msts zapre.

Če je kdo še imel podobne probleme naj prosim napiše in če jih je uspel odstraniti pa naj pove še meni kako?

Lp Nejc
Zadnjič spremenil desiro, dne 28.07.2009, 12:48, skupaj popravljeno 1 krat.
The hardest part of my job is being nice to people who think they know how to do my job LOCOMOTIVE DRIVER
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Re: problev z activty

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

Jaz sem imel te težave... spremeni resolucijo v igri... to je meni pomagalo... :)
Lp Boštjan
desiro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1586
Pridružen: 21.01.2008, 14:45
Kraj: Ljubljana

Re: problev z activty

Odgovor Napisal/-a desiro »

Sem probu pa negre zdej mi še neki javlja da lokacja al neki ne obstaja (ene mapa)
:(

Nejc
The hardest part of my job is being nice to people who think they know how to do my job LOCOMOTIVE DRIVER
Odgovori