Slovenske proge

Še ena od igric, ki vam omogoča železniške užitke..
Odgovori
GoldM4n
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 28.04.2007, 11:30

Slovenske proge

Odgovor Napisal/-a GoldM4n »

1.) Zanima me, če obstajajo za Tainz06 Slovenske proge(po možnosi LJ-Jesenice), in če s kje jih lahko dl-jam.
2.) Pregledal sem že vse linke objavljeni na tej strani, pa nisem nikjer našel Pendolina in desiroja, tako da bi bil zelo hvaležen če bi mi jih kdo poslal na mail.

LP
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

To što ti tražiš nećeš naći na netu. Tu mislim na slovenske pruge i SŽ Pendolina. A nećeš naći ni Desiro-a kao što je slovenski (satavljen od tri dijela i još na struju). Desiro postoji ali samo iz dva dijela i to kao diesel. SŽ Pendolino sam ja radio kao repaint ali ga se ne može dobiti zbog autorskih prava. Možeš dobiti samo kao češku verziju pa si ga sam prepravi u SŽ. Ali ti moram odmah reći da je dosta teško jer treba ići na puno kompromisa.

P.S.
Malo sam u međuvremenu išao tražiti. Imaš diesel Desiro-a na www.e-railroad.de/ pod "Freeware".
Pozdrav iz Rijeke
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

V izdelavi je proga Zidani Most - Dobova, vendar napreduje koliko mi je znano zelo počasi! Mislim da je avtor prišel malo naprej od Sevnice! Slike so pa malo nazaj za to temo!
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

Nejc napisal/-a:V izdelavi je proga Zidani Most - Dobova, vendar napreduje koliko mi je znano zelo počasi! Mislim da je avtor prišel malo naprej od Sevnice! Slike so pa malo nazaj za to temo!
Koliko sam ja upućen u bit stvari, neće biti baš lako za voziti. A i trebati će dooobar kompjuter za pokrenuti tu mapu. Jedino ako se autor ne smiluje i ne napravi oslabljenu verziju za obične smrtnike. Ali Trainz će bolje o tome.

P.S.
Ja se spremam uskoro raditi od Rijeke prema Zagrebu ali ne bi bio neki veliki problem niti otići na suprotnu stranu prema Ilirskoj Bistrici i prema Postojni. Ako ništa drugo može se trasirati pa neka netko drugi nastavi.
Pozdrav iz Rijeke
Trainz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 102
Pridružen: 27.12.2005, 23:46

Odgovor Napisal/-a Trainz »

Ja res je, mapa je za TRS 2006...počasi gre, ker pač nimam dovolj časa. Res pa je tudi, da je mapa ZM-Sevnica in do Blance začela kar lepo štekati, ker je tu limit zmožnosti mojega računalnika. Res je tudi, da je v mapi najmanj 10 vlakov, ki nekaj delajo....
No , zdaj bom predelal področje Zidanega mostu v zimsko mapo za TRS 2004, ki bo manj obremenjevala komp, pa tudi ne bo prenasičena z objekti. Je že tako, da ne more biti tak lepa, kot bi lahko bila, če hoćeš, da tekoče dela. Za zdaj delam verzijo s programabilnimi signali, animiranimi kretnicami in animirano vodo. No to ne bo delalo na slabih grafikah. Zato bom na koncu naredil verzijo brez teh stvari in to samo trikotnik Zidanega mostu s portali na vseh treh straneh. Dva bosta pri Radečah, druga dva za prvim levim ovinkom v smeri Celja in tretja dva za drugim cestnim prehodom v smeri LJ.
Nekako bo še treba napraviti spisek dodatnih cdp-jev( ali pa jih sami poiščete s Trainz Objectz programom), ki bodo potrebni za to mapo in potem to poslati nekomu, ki bo hotel poiskusiti. Mrda enkrat to zimo ....
Vlakci so kul
Trainz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 102
Pridružen: 27.12.2005, 23:46

Odgovor Napisal/-a Trainz »

Tako pa izgleda ZM pozimi , vsaj zacel sem predelovati map na zimsko, pa brez animiranih kretnic, brez veliko drevja itd. Morala bo delati na malce slabsih masincah..
http://img442.imageshack.us/img442/9726/zmzima5cm7.jpg
Vlakci so kul
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Nisem vedel kam naj jo dam, pa bo kar tule. Če kdo prepozna postajo?

Slika
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3864
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Če kaj prav vem je to to:
Slika

MMG to postajo sem naredil za MSTS
Tine
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Le da ima novo fasado :)
Odgovori