Drezina

Še ena od igric, ki vam omogoča železniške užitke..
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

IC-Pohorje503 napisal/-a:
zakaj?!?! :)
Miro, oprosti ampak večjega neumneža kot tebe še nisem spoznal!! Ni mi jasno, kaj sploh odgovarjaš in odbijaš ljudi s foruma, če samo tebi kaj ni všeč???? Kaj se ne da takšnih postov enostavno prezreti?? :evil:
Ali pač spet nabijaš poste?? :? :x :x

P.S. Zamisli se malo, kdaj kaj izjaviti, in ti ni treba za vsako pi**o mat**no odgovarjati :!: :!:
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Nejc napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:
zakaj?!?! :)
Miro, oprosti ampak večjega neumneža kot tebe še nisem spoznal!! Ni mi jasno, kaj sploh odgovarjaš in odbijaš ljudi s foruma, če samo tebi kaj ni všeč???? Kaj se ne da takšnih postov enostavno prezreti?? :evil:
Ali pač spet nabijaš poste?? :? :x :x

P.S. Zamisli se malo, kdaj kaj izjaviti, in ti ni treba za vsako pi**o mat**no odgovarjati :!: :!:
to je ne razumem pomeni! ajde :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Za mirota predlagam eno tedenski izlet v termalni del bannovcev.....press
Trainz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 102
Pridružen: 27.12.2005, 23:46

Odgovor Napisal/-a Trainz »

Šele zdaj sem videl ta post, vendar se mi zdi vredno oglasiti.
Miro,kaj naj rečem...kje si pobral ta nacionalizem..a so te zastrupili z ono mejo na morju...??
Če se ne motim, se ukvarjaš s forografijo in zdi se mi, da sem užival v gledanju teh fotk, ki so bile nekje tu na forumu. Kaj bi si ti mislil, če bi ti nekdo rekel, da so brezvezne, ker slikaš dno nekega potoka.
Kako lahko je nekoga užaliti.
Na forumu so moderatorji, ki naj bi preprečili take poste, ki spodbujajo nacionalno nestrpnost.
LP Trainz
Vlakci so kul
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Trainz napisal/-a:Šele zdaj sem videl ta post, vendar se mi zdi vredno oglasiti.
Miro,kaj naj rečem...kje si pobral ta nacionalizem..a so te zastrupili z ono mejo na morju...................??

LP Trainz

Tole je že daljna preteklost. @IC-Pohorje503 je povsem svojevoljno odšel iz foruma, nekje v začetku lanskega decembra.


Slika ..... skoraj prazna. press :cry1


lp
Dolfe Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Odgovori