Spremljanje izdelave nove proge za Trainz 2009

Še ena od igric, ki vam omogoča železniške užitke..
Uporabniški avatar
Božiček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 672
Pridružen: 14.08.2009, 14:26
Kraj: Krško

Re: Spremljanje izdelave nove proge za Trainz 2009

Odgovor Napisal/-a Božiček »

Nejc napisal/-a:Počasi prihajava na isto valovno dolžino! :lol:
Dejan napisal/-a:Sicer pa ne vem, mogoče se jo da opravljati tudi tako, kot pri tebi, ampak v enem drugem načinu igranja, kjer moraš vse opravljati sam. (treba bi bilo malo nastavitve pogledat) :)
To, to, to je pravi užitek; priprava vlaka, uporaba vseh varnostnih naprav, čim bližje realnosti. Zagarnatiram ti, da ti ne more biti med vožnjo dolgčas, ker se stalno kaj dogaja; ASN, budnik, postankina posotajah, "držanje" hitrosti, spremembe progovnih hitrosti. V začetku je kar težko, ko se pa navadiš, pa gre, kajne @cokla? :mrgreen: (virtual&real)
Tudi u Trainzu vsak gumb nekaj pomeni ampak je treba v Cab mode na začetku prestaviti. Potem pa je kot v real-lifu
http://www.pribozic.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Spremljanje izdelave nove proge za Trainz 2009

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Nejc napisal/-a: To, to, to je pravi užitek; priprava vlaka, uporaba vseh varnostnih naprav, čim bližje realnosti. Zagarnatiram ti, da ti ne more biti med vožnjo dolgčas, ker se stalno kaj dogaja; ASN, budnik, postankina posotajah, "držanje" hitrosti, spremembe progovnih hitrosti. V začetku je kar težko, ko se pa navadiš, pa gre, kajne @cokla? :mrgreen: (virtual&real)
Se popolnoma strinjam! :D Tudi tukaj ti ta simulator vse našteto omogoča! Vendar pri desirotu ne najdem teh nastavitev! Dokaz pa je Taurus, ki ga lahko v celoti opravljaš sam! :)

Slika
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Nejc

Re: Spremljanje izdelave nove proge za Trainz 2009

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Vidim da v kabini goru lučka ASN režima 85 (PZB90). Omogča TRS tudi ASN (PZB90)? Če sem iskren, moti me edino, da so vse kabine narete iz slike, le ročice so tri dimenzionalne, vendar vse nekako po svoje narete. V PTP vozim-o Taurusa v takšni moderni kabini. :D Lahko pa še oceniš, koliko je zgrešena TRS-jeva in PTP-jeva od prave. 8)
Dejstvo je, kar je na hitro nareto, ni nujno, da je kvalitetno nareto, zakar pa ne misliti, da krivim tebe. [-X Mnenja so različna, okusi pa tudi. press :wink:
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Spremljanje izdelave nove proge za Trainz 2009

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Nejc napisal/-a:Vidim da v kabini goru lučka ASN režima 85 (PZB90). Omogča TRS tudi ASN (PZB90)? Če sem iskren, moti me edino, da so vse kabine narete iz slike, le ročice so tri dimenzionalne, vendar vse nekako po svoje narete. V PTP vozim-o Taurusa v takšni moderni kabini. :D Lahko pa še oceniš, koliko je zgrešena TRS-jeva in PTP-jeva od prave. 8)
Dejstvo je, kar je na hitro nareto, ni nujno, da je kvalitetno nareto, zakar pa ne misliti, da krivim tebe. [-X Mnenja so različna, okusi pa tudi. press :wink:
Kje hudiča jo vidiš, da je PZB90? :D ASN verjetno lahko uporabljaš, vendar še v tem načinu nisem vozil! Res bi mogel malo preučiti vse nastavitve, za kar pa še nisem imel časa! :?
Kar pa se kabin tiče v tvojem simulatorju, ne rečem, da niso boljše "skonstruirane", vendar pa so zagotovo v TS09 bolj podobne realnim od naših lokomotiv in garnitur! :D Mnenje in okus pa je itak stvar posameznika, res je! :D
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
whistler
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 716
Pridružen: 31.05.2007, 19:19
Kraj: Gorenjska

Re: Spremljanje izdelave nove proge za Trainz 2009

Odgovor Napisal/-a whistler »

Nejc napisal/-a:Vidim da v kabini goru lučka ASN režima 85 (PZB90). Omogča TRS tudi ASN (PZB90)?
Kolikor sem jaz preizkušal, ne.
Vlak je vedno hitrejši!
Nejc

Re: Spremljanje izdelave nove proge za Trainz 2009

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Dejan napisal/-a: Kje hudiča jo vidiš, da je PZB90? :D ASN verjetno lahko uporabljaš, vendar še v tem načinu nisem vozil! Res bi mogel malo preučiti vse nastavitve, za kar pa še nisem imel časa! :?
Kar pa se kabin tiče v tvojem simulatorju, ne rečem, da niso boljše "skonstruirane", vendar pa so zagotovo v TS09 bolj podobne realnim od naših lokomotiv in garnitur! :D Mnenje in okus pa je itak stvar posameznika, res je! :D
Tole je PZB 90, oziroma ASN, po naše (avtostop naprava).

Da ponovim: vse kar govorim, zajema nemške železnice, in niti malo ne enačim s SŽ. :wink:
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Spremljanje izdelave nove proge za Trainz 2009

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Nejc napisal/-a: Tole je PZB 90, oziroma ASN, po naše (avtostop naprava).
Ok, ok, vse mi je jasno! :lol: Vem, kaj je ASN, ampak ni mi bilo jasno, kje si jo v kabini vido! :lol:
Nejc napisal/-a: Da ponovim: vse kar govorim, zajema nemške železnice, in niti malo ne enačim s SŽ. :wink:
No, pa to ti jaz čem dopovedat! :lol: Da v TS2009, so kabine bolj podobne SŽ lokomotivam in garnituram, medtem, ko so res grafično slabše, kot pri tvojem simulatorju! :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Odgovori