SŽ Kennedy

Še ena od igric, ki vam omogoča železniške užitke..
Odgovori
Uporabniški avatar
tomo
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 19
Pridružen: 20.08.2006, 16:35

SŽ Kennedy

Odgovor Napisal/-a tomo »

Komentar?

Slika
tomo
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

V tistih okencih z številkami na koncu lokomotive, tam bi morala biti podserijska številka (032, 164, ali katera druga), pri tebi pa je serijska (661). Sem pikolovski. :lol:
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

A hočeš čisto kritiko al olepšano:

Če sem še bolj pikolovski kot brižitka pol:

(katera serija je to, kot prvo)
šest cevi
podstavni voziček
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Trainz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 102
Pridružen: 27.12.2005, 23:46

Odgovor Napisal/-a Trainz »

Zdravo!
Lepo izgleda, pa tudi v igri je ta španska lokomotiva kar prijeno doživetje. Tole na sliki je repaint ( vem, da je v to vloženo precej truda). Bogey-i se dajo zamenjati, sam kdo pa ve , kateri so boljši. Cevi se dajo zbrisati če je res tako, da jih je preveč.
Vsaj meni je veliko lepše gledati v mapi tako lokomotivo, kot pa nek Union pacifik SD40.
Vlakci so kul
Uporabniški avatar
tomo
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 19
Pridružen: 20.08.2006, 16:35

Odgovor Napisal/-a tomo »

Svaka kritika i dobar savijet uvijek je dobrodošao. Najprije, ta lokomotiva koju sam stavio na forum, još nije gotova, još je u izradi. Ja sam skinuo sliku sa vlaki.net, što se vidi i po potpisu na slici. U tim malim oknima stoji broj "164" u sva četiri okna (dva naprijed, dva natrag) a ja sam stavio u lijeve "661" a da nisam baš pažljivo pogledao sliku, ali mi je bilo logično da je na lijevoj "661" jer kada se gleda u čelo onda se lijepo vidi "661" "164". Sada sam vidio da sam pogriješio pa ću to ispraviti. Ali još jednom napominjem: još radim na toj lokomotivi i samo ja ju vozim. Usput prilažem i sliku po kojoj sa radio i još uvijek radim.

Slika
tomo
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Slika, kenedija iz krajšega konca, vsam v toliko ker mi nekako na slovenskega ne pašejo hladilne reže elektrodinamične zavore.

Vsekakor pa vse pohvale za vsak prispevek na tem področju.

Slika
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
tomo
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 19
Pridružen: 20.08.2006, 16:35

Odgovor Napisal/-a tomo »

A znam i ja da i vi u SLO i mi u HR nemamo takvog Kennedyja. Ali kada ne možeš birati, moraš uzeti samo ono što ti se nudi. A to je taj sa tim hladnjacima. Ja još nemam znanja iz gMaxa da bih mogao napraviti sam lokomotivu. Eh, da znam, gdje bi mi bio kraj... ovako moram se pomiriti sa repaintima tuđih lokomotiva. Vidjeti češ sliku te iste lokomotive u SŽ zelenoj boji, sasvim druga lokomotiva, da ne povjeruješ. Upravo sam ju počeo večeras bojati. Staviti ću ju za koji dan a možda i prije, jer desi se da ništa ne radim tjednima, a onda napravim nekliko za tjedan dana. Treba samo motivacije :P
tomo
Uporabniški avatar
664-111
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1293
Pridružen: 05.05.2006, 18:25

Odgovor Napisal/-a 664-111 »

Ni kaj lepa predelava. To lokomotivo sem že večkrat zasledil v španski izvedbi.
LP
Matic
Uporabniški avatar
tomo
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 19
Pridružen: 20.08.2006, 16:35

Odgovor Napisal/-a tomo »

Evo i jedne u pravim SŽ bojama.

Slika

Ista ta ali iz dzrugog kuta.

Slika

Ali još nije gotova. Ovo je samo ugrubo, još treba raditi na sitnim detaljima. Još ima sigurno par dana posla.

P.S.
I sa svježe obojanim podvozjem.

Slika
:P
tomo
FS E464
Strojevodja II
Strojevodja II
Prispevkov: 78
Pridružen: 28.08.2006, 19:28

Odgovor Napisal/-a FS E464 »

uau.....lepa lokomotiva......
Uporabniški avatar
664-111
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1293
Pridružen: 05.05.2006, 18:25

Odgovor Napisal/-a 664-111 »

Kakšno kabino ma pa ta španski kenedi?
LP
Matic
Odgovori