Začetnik v Trainz-u

Še ena od igric, ki vam omogoča železniške užitke..
Odgovori
JG82
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 23.01.2012, 13:12

Začetnik v Trainz-u

Odgovor Napisal/-a JG82 »

Lep pozdrav!
Kot sem že v naslovu napisal sem začetnik v Trainz-u, in imam kar nekaj problemov.Do sedaj sem se zabaval v Rule the rail, kjer me je motilo, da moram lokomotive krmiliti z napajanjem tračnic (kot pri miniaturnih AC železnicah ), zato sem se odločil, da poskusim nekaj drugega.
Najbolj me trenutno moti, da se mi lokomotiva, ki jo imam na lastni progi vrne na mesto kamor sem jo prvič postavil, vedno ko želim spreminjati progo. Sedaj pa mene zanima na kak način naj se lotim ,da bi lahko vozil lokomotivo, jo nekam parkiral in nadaljeval z nadgadno proge,dodajanjem vagonov objektov itd.(če se sploh da na tak način "igrati" Trainz)

Rule the rail: http://www.brainbombers.com/?PHPSESSID= ... 9c47b37d8d
http://www.youtube.com/watch?v=7_yav5Sw ... re=related
Uporabniški avatar
steamy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 106
Pridružen: 16.08.2011, 12:32
Kraj: Bled

Re: Začetnik v Trainz-u

Odgovor Napisal/-a steamy »

Zivjo!
Na zalost se lokomotive ne da tako voziti, sem ze tudi jaz poskusal.
lp
steamy
JG82
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 23.01.2012, 13:12

Re: Začetnik v Trainz-u

Odgovor Napisal/-a JG82 »

Res škoda.Sem bral navodila, in nisem nikjer zasledil, da bi lahko spreminjal shranjeno igro.Spreminjam lahko samo začetno progo. :cry:
Uporabniški avatar
steamy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 106
Pridružen: 16.08.2011, 12:32
Kraj: Bled

Re: Začetnik v Trainz-u

Odgovor Napisal/-a steamy »

Ja, na zalost je res tako. Lahko pa v surveyorju premaknes lokomotivo in spremenis startup options kar je pa lahko kar zamudno. Splaca se poskusiti.
lp
steamy
JG82
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 23.01.2012, 13:12

Re: Začetnik v Trainz-u

Odgovor Napisal/-a JG82 »

Tudi o tej opciji sem že razmišljal, vendar mi nekako ne odgovarja, ker mi ne nudi dosti svobode. Sedaj sem se poglobil še v uradni forum,če bom našel kaj uporabnega.
Odgovori