SŽ Pendolino

Še ena od igric, ki vam omogoča železniške užitke..
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

SŽ Pendolino

Odgovor Napisal/-a thomcro »

Mada sam napisao da više neću stavljati nikakve slike, jednostavno ne mogu izdržati. Riskiram da opet budem razapet zbog sitnica!!! OVO jednostavno tako mora biti i ne može se drugačije a da se ne zadire u samu konstrukciju!!!

Slika
Pozdrav iz Rijeke
IC-Pohorje503

Re: SŽ Pendolino

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

thomcro napisal/-a:Mada sam napisao da više neću stavljati nikakve slike, jednostavno ne mogu izdržati. Riskiram da opet budem razapet zbog sitnica!!! OVO jednostavno tako mora biti i ne može se drugačije a da se ne zadire u samu konstrukciju!!!

Slika
slika je to Češka ČD 681.hehe hehe. lepo si naredil barvo za SŽ 310, hehe :)

Lp
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

Od nečega moraš napraviti reskin, he he he =D> Je, bravo, napravio sam ga od českog Pendolina.
Pozdrav iz Rijeke
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Ni slike...
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Odličan Pendolino!! Jel se i nagiba? Ako se i nagiba, svaka čast ovomu, koji jo je naradio!!

I tebi thomcro za reskin, svaka ti čast!
Uporabniški avatar
664-111
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1293
Pridružen: 05.05.2006, 18:25

Odgovor Napisal/-a 664-111 »

Bravo thomcro, sem tudi radoveden če se nagiba :D
LP
Matic
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Sem se že pozanimal pri thomcro, in se na žalost ne nagiba..

Train, bi lahko to kako popravili, da bi se nagibal, ker bi to bilo nekaj fenomenalnega, kajne!?

Lp Nejc
Uporabniški avatar
664-111
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1293
Pridružen: 05.05.2006, 18:25

Odgovor Napisal/-a 664-111 »

O to pa do zdaj je samo en nagibni vlak ki se nagiba v TRS.
LP
Matic
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

S obzirom da dolaze upiti na P.P. oko htjenja ovog Pendolina, moram Vas sve razočarati, ali nije ga moguće dobiti. Razlog je vrlo jednostavan, ja nema dozvolu autora original za distribuciju ovog Pendolina. Zbog toga ne mogu nikome poslati. Jer ne bih htio imati problema sa autorom originala! Imam ga samo za sebe a vi uživajte u slici. Nadam se da me razumijete.
Pozdrav iz Rijeke
Trainz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 102
Pridružen: 27.12.2005, 23:46

Odgovor Napisal/-a Trainz »

Kar se tiče naginjanja v ovinkih, tega za zdaj ne bo. Namreč, če bi lahko v config file tega pendolina vnesel delčke iz config-a od VT605, bi se tudi pendolino mogoče nagibal. Težava je le v tem, da je VT sestavni del TRS 2006 in ga ni mogoče editirati. Torej, ker ni dovoljeno editiranje VT-ja ( s tem tudi odpiranje cfg) , posledično ni mogoče ukrasti teh stvari iz njegovega cfg.
Vlakci so kul
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

Evo i slike gotove kompozicije. Naravno, kao i svaki vlak i ovaj ima još djelova. Za sada sam uspio napraviti samo ova tri dijela, dva sa kabinama i srednji, bar.

Slika

Nažalost, kao što se vidi i iz slike, srednji dio nema pantografe. A baš to je ključni dio. Niti svi ostali vagoni nemaju po dva pantografa, nekoliko ih ima samo jedan a još jedan vagon uz ovaj je bez pantografa. Čak i ovi čelni djelovi imaju pantografe a original je bez. Mogućnost da se stave dva pantografa ima samo autor originala! A ja to nisam, ja sam samo napravio repaint.
Pozdrav iz Rijeke
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

Evo, ipak sam malo uspio nešto napraviti. Maknuo sam pantografe sa prednjih djelova i promijenio sam srednji vagon. Sad već puno bolje izgleda. Ali bolje od ovoga više ne može a da se ne mijenja sam "Mesh" a to bez dozvole autora neće ići.
Slika:
Slika
Žao mi je, bilo je upita o slanju Pendolina, ali jednostavno zbog poštivanja autorskih prava to nikako nije moguće. Ali svatko može skinuti češkog i sam ga prebojati. Nije to neka velika tlaka, samo treba malo vremena. Ja sam napravio prvi, osnovni dio za niti dva dana. Sve poslije je samo kopiranje tog prvog djela. S obzirom da sam pobudio veliku pažnju dijela forumaša, nadam se da sam napravio dobru kopiju. Uživajte i u ostalim slikama.
Pozdrav iz Rijeke
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Onda stavi link za skinuti. I plis, stavi još sliko kabine i malo večo sliko. Hvala
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

thomcro napisal/-a:Evo, ipak sam malo uspio nešto napraviti. Maknuo sam pantografe sa prednjih djelova i promijenio sam srednji vagon. Sad već puno bolje izgleda. Ali bolje od ovoga više ne može a da se ne mijenja sam "Mesh" a to bez dozvole autora neće ići.
Slika:
Slika
Žao mi je, bilo je upita o slanju Pendolina, ali jednostavno zbog poštivanja autorskih prava to nikako nije moguće. Ali svatko može skinuti češkog i sam ga prebojati. Nije to neka velika tlaka, samo treba malo vremena. Ja sam napravio prvi, osnovni dio za niti dva dana. Sve poslije je samo kopiranje tog prvog djela. S obzirom da sam pobudio veliku pažnju dijela forumaša, nadam se da sam napravio dobru kopiju. Uživajte i u ostalim slikama.
sliko je lepo in super. čestitamo!!!!

lp
Trainz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 102
Pridružen: 27.12.2005, 23:46

Odgovor Napisal/-a Trainz »

Slika
Vlakci so kul
Odgovori