SŽ Pendolino

Še ena od igric, ki vam omogoča železniške užitke..
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Trainz napisal/-a:Slika

to je za novo 310-101/316-101/316-102/310-102, hehe he he :)

res zelo lepo in super za sliko!!!

lp
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

Nejc napisal/-a:Onda stavi link za skinuti. I plis, stavi još sliko kabine i malo večo sliko. Hvala
Neka češka ali koja ... neznam. Potrudi se malo i sam! :pc2 (www.auran.com na DS-u!)
Pozdrav iz Rijeke
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

thomcro napisal/-a:
Nejc napisal/-a:Onda stavi link za skinuti. I plis, stavi još sliko kabine i malo večo sliko. Hvala
Neka češka ali koja ... neznam. Potrudi se malo i sam! :pc2 (www.auran.com na DS-u!)
THOMCRO: sej vem, sem se zdaj spomnil v čem je problem. Zameril sem se ti, ker sem ti zbrisal post na www.trainsimulator.mojforum.si , in si se tudi odmaknil od tega foruma.

Sedaj pa mi vračaš milo za drago, in mi nočeš nič več pomagati. Sej ni problem, ni panike, vsekakor pa obžalujem vsako napako, ki sem jo storil tebi v prid.

Lp Nejc
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

Tako je Nejc. Vidiš kako znaš gdje je problem. Uživaj u slikama! Jer ćeš samo to moći. Do ovoga Pendolina (SŽ) nećeš nikada doći. Nije dobro da osobne razmirice rješavamo na forumu. S ovime bi zaključio daljnju prepisku sa Tobom.
Pozdrav iz Rijeke
Trainz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 102
Pridružen: 27.12.2005, 23:46

Odgovor Napisal/-a Trainz »

Fantje, tole ni dobro. Namesto , da bi razčistili , zakaj je prišlo sploh do nesporazuma, stvar še naprej zaostrujete.
Velikokrat lepa beseda lepo mesto najde!
Vlakci so kul
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

@Trainz, sej vemo kje je problem, tako da ne bom več o tem tu razpravljal, da ne bo šef kej zaklenu..

Jaz končujem s to debato.
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

Link za Pendolina Češki!!!!!!!!!!!!
Link ugašen. K'o skinuo, skinuo. K'o nije, sorry!
Zadnjič spremenil thomcro, dne 25.02.2007, 0:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Pozdrav iz Rijeke
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

Od: Nejc
Za: thomcro
Objavljeno: 24.02.2007, 19:41:10
Naslov sporočila: Re: SŽ Pendolino Citiraj sporočilo
Eto, sad sam dobio original češki Pendolino od autora, i sad mi možeš lipo slati slovenskog Pendolinota! I to hitno, jer nemam dovoljno vremena. Brzo!!

Ako nečeš, ču kazati autoru, da si glup i nečeš slati, zato što je autor kazao da mi ga MORAŠ slati. Jel jasno?

Ajde, hitno!

Nejcov vokabular! (Kraj: Šmartno ob Paki)Jadno i primitivno. :twisted: I onda on piše po forumu da je u meni problem. Od sada ću objavljivati svaku njegovu Z.S. s obzirom da je napisao da je završio svaku prepisku samnom ali nije napisao da je završio i na Z.S.-u.
Pozdrav iz Rijeke
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

E, pa ti si pravi Slika

To kar si napisal je vse res, ni pa res, da sem dol potegnil pendolinota s tvoje strani!! Ker mi ga je avtor sam poslal!

P.S. Že ukrepam proti tebi, upam da uspešno, kajti nobene pravice nimaš pisati mojih zs na forum!!! :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Za ostale ki hočejo Pendolinota: http://trainz.goodportal.net/modules/my ... .php?cid=7
Zadnjič spremenil Nejc, dne 25.02.2007, 10:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Ej, fanta umirta se, da ne bo kdo po nepotrebnem delal novo registracijo. Svoje spore rešujta drugje.

Baje ima šef danes zelo nizek cukr. Štacuna v Gorenjki je pa zaprta. press
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Jaz bi rad sporazumno rešil vse spore, a ne tukaj, zato se umikam iz teme Trainz, in me ne boste več slišali in videli. Nočem si s tem pridobiti nezaupanje ostalih forumašev, saj se mi zdi, da forum lepo cveti in bi bilo zelo škoda, da bi zaradi mene ali kogar koli drugega prišlo do česar slabega, kar ni potrebno...

Zato še enkrat: sam se umikam iz teme Trainz!

P.S. Majster, obljubim, da ga ne bom več "sral"!! Prosim spreglej to temo, če lahko, drugače pa priporočam da jo ZAKLENEŠ!!

Lep pozdrav.
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Fanta takole, ker sta tole sama odprla še na javni ravni vama bom kar tukaj povedal, dobil ZS od obeh, vse kar lahko reče je, uredita zadeve na civilizirani ravni, če pa ne morata pa pozabita drug na drugega in bo zadeva tako rešena. Kaj več pa, razn, da recimo obadva izključim iz foruma ni v mojih rokah, no ja mogoče če se usedemo za zeleno mizo in imamo tristranska pogajanja.

Fanta tako, da vse vajeti so v vajinih rokah, upam, da bosta zadeve uredila in forum ne bo trpel tako in drugače.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
thomcro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 610
Pridružen: 20.08.2006, 0:14
Kraj: Rijeka, Hrvatska

Odgovor Napisal/-a thomcro »

1. Nejc,Nejc, Nejc. Ja nigdje nisam napisao da je Pendolino na mojoj stranici! Samo sam stavio link gdje se može download-ati.
2. Ako ti je autor originala poslao Pendolina, onda neka ti on i napravi Slovenskog. Od mene ga sigurno nećeš dobiti. Mislio sam ti ga poslati ali nakon one zdanje Z.S. neću.
3. Dok god budeš tako bezobrazan i drzak, ja ću objavljivati svaku Z.S. da ostali na forumu vide sa kime imaju posla.
4. Na koji bi ti način mene mogao prisiliti da ja tebi nešto pošaljem ako ja to ne želim?
5.Moj zadnji post na www.vlaki.info/forum. Razlog? Nema šanse da me se zaštiti nego mi se još prijeti da će me se banirati. O.K. Ja se sam dobrovoljno odjavljujem sa foruma i želim Vam svima puno dobrih posteva i tema i malo više tolerancije.
Pozdrav iz Rijeke
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

@thomcro: Vsakega lahko zaščitim le z brisanjem in opozarjanjem, iz stališča prej omenjenega odstranjevanja (ban) iz foruma, vsako odstranjevanje člana iz foruma se mi zdi brezvezno in skrajno nepotrebno, samo določeni člani privedejo do tega, da je to potrebno izvesti, tukaj moram reči, da sta vidva z Nejcem z svojim problemom, še najmanjši problem, so bili že hujši. Ob enem, če hočem biti nepristranski, v kolikor se le da, bi si v stopnjevanju le te vajine problematike zaslužila odstranitev oba.

Zato sem vama v izogib le temu svetoval in vaju opozoril, da pač to temo zaključite in pozabita na tisto pač kar vama dela probleme, tako da to razčistita ali pa gresta vsak svojo pot in se ne poglabljata več v to problematiko.

@Nejc: Vsekakor nevljudno in necivilizirano pa je tako pisanje zasebnih sporočil, spoštuj druge osebe, ker verjetno tudi tebi nebi pasalo, če bi ti nekdo pošiljal taka sporočila.

Samo ne mi sedaj začeti kdo je začel, razmisli, kdo bi mogel biti tako pameten in vse skupaj zaključiti.

Od tukaj naprej pa je izbira vaša: a boste nadaljevali normalno debato na to temo in jo vrnili na svojo pot ali pa jo zaklenem.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
nejko077
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 121
Pridružen: 02.12.2012, 11:37
Kraj: Medvode

Re: SŽ Pendolino

Odgovor Napisal/-a nejko077 »

Ali bi lahko dobil sž pedolina prosim?
Odgovori