Ima kdo ...

Še ena od igric, ki vam omogoča železniške užitke..
Odgovori
motornik_fiat
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 26
Pridružen: 30.07.2006, 22:20
Kraj: Bohinjska železnica

Ima kdo ...

Odgovor Napisal/-a motornik_fiat »

Zanimive dodatke za Trainz? Pač vozni park SŽ, HŽ, ... Zdej pač te dni sem zaradi bolezni bolj pred računalnikom in sm si zdownloadu TRS04 - TRS2006 pa se še downloada.

Pa res a ne, če ma kdo kj zanimivga še za Trainz, če lahko pove al pošlje. Sicer zdej pač dosti dodatkov z neta mam (sm usel inke, ki ste jih kle dali pregledu) .. K resno zdej bi meu še kj od Slovenije, Hrvaške, kr ostale mam (OBB, FS, DB) - najbl mi manka kak tist layout al kaj je že pa EMG in DMG.
Te mape so pa zlo zaželene, kr u Trainz 2004 lih nimaš dosti izbire pač kje boš vozu.
Trainz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 102
Pridružen: 27.12.2005, 23:46

Odgovor Napisal/-a Trainz »

Download station premore 2358 rout (layouts) za TRS 2004 in 250 rout za TRS 2006.
Problem je drugje....če imaš neregestrirano verzijo, nimaš dostopa na Planet Auran in s tem na DS in ne moreš samo klikniti na "download helper", ki ti z mapo avtomatsko prenese tudi dodatno vsebino, ki ni vključena default v TRS, se pa nahaja na DS.
Tudi veliko ljubiteljskih strani premore po nekaj map in ponavadi se tudi na teh straneh najdejo dodatki (dependencies).
Ni pa skoraj nobene možnosti, da voziš po hrvaških ali slovenskih progah, ker pač ni nihče pripravljen to izdelati. Tudi moja mapa ZM Dobova bo skoraj neuporabna za večino uporabnikov, ki nimajo dostopa na DS. Veliko dependencies se bo našlo tam, za ostale pa bo treba pobrskati po trainzitalia.net, trainz.hu in še kje drugje. Seveda se da z nekaj truda dependencies lepo zbrati v cdp in ga zapeči na CD in poslati interesentom po pošti.
Vozila, vključena v session neke mape...to je pa še (že) druga zgodba...avtorji , reskini, pravice.... vse to treba upoštevati...
Seveda si vsak lahko prebarva zadeve ( vozila in objekte) po svoje....za domačo uporabo
Vlakci so kul
motornik_fiat
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 26
Pridružen: 30.07.2006, 22:20
Kraj: Bohinjska železnica

Odgovor Napisal/-a motornik_fiat »

Tko rečem. glede rout ni problem kje kaj kako zakaj. Bol je vozni park.
Odgovori