Rail simulator

Verjetno obstajajo še kakšne druge programske zadeve, to pa pišite tukaj...
Odgovori
Uporabniški avatar
Benjamin
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 271
Pridružen: 03.09.2006, 15:12
Kraj: Maribor-Malečnik

Rail simulator

Odgovor Napisal/-a Benjamin »

Pozdracvljeni!

Nabavil sem si PC igro Rail simulator.. in me zanima kako lahko dodam v igro še druge lokomotive in vagone ki so na voljo na spletu?
L.P.

Benjamin
Uporabniški avatar
OMICRON
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 60
Pridružen: 07.07.2009, 6:35
Kraj: Jesenice
Kontakt:

Re: Rail simulator

Odgovor Napisal/-a OMICRON »

Verjetno imajo paketi z lokomotivami zraven tudi kak Readme.txt. V teh datotekah navadno piše kako dodati lokomotivo v igrico. Če teh datotek zraven ni, preveri na straneh kjer si jih potegnil s spleta, v skrajni sili pa povprašaj strica Googla.

:rtfm :m2
:mrgreen: :mrgreen:

p.s. ne zastopi mojega sporočila kot zlonamernega. Ponujam ti le eno od rešitev (glede na to, da predvidevam, da nihče tukaj nima te igre?)
Rajš kot bencin Košir ma pač vin ...
desiro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1586
Pridružen: 21.01.2008, 14:45
Kraj: Ljubljana

Re: Rail simulator

Odgovor Napisal/-a desiro »

Tudi jast imam to igro in me je nekaj časa držalo da bi si kaj dodal pa sem vleku z interneta pa nič ni blo v redme in tud pol nikol nism nč naredu tako da je igrca postala že bedna in je sploh več ni mam na računalniku :(

Lp Nejc
The hardest part of my job is being nice to people who think they know how to do my job LOCOMOTIVE DRIVER
Uporabniški avatar
Benjamin
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 271
Pridružen: 03.09.2006, 15:12
Kraj: Maribor-Malečnik

Re: Rail simulator

Odgovor Napisal/-a Benjamin »

nekateri paketi so imeli datoteko kao instalme in sem to pač inštaliral in potem, ko sem hotel postaviti zadeve na tire jih na seznamu ni bilo.. :D ja sej stric google dosti ve samo moja angleščina ni nekako pretirano dobra :P bom pa še poskusil z nemščino? :P
L.P.

Benjamin
whistler
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 716
Pridružen: 31.05.2007, 19:19
Kraj: Gorenjska

Re: Rail simulator

Odgovor Napisal/-a whistler »

Meni tudi ni uspelo.
Potegnil z interneta in inštaliral en addon z lokomotivami, odprem in kaj me čaka? Nič novega.
Vlak je vedno hitrejši!
Odgovori