PREPOVEDAN PREHOD PREKO PROGE

Beseda naj teče o izrednih dogodkih, se pravi zamudah, nesrečah, poškodbah, okvarah, požarih, iztirjenjih in tako naprej kar se tiče izrednosti na železnici
Nejc

PREPOVEDAN PREHOD PREKO PROGE

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Danes sem šel v Tivoli, pa sem rekel, grem preverit če se je stanje kaj izboljšalo z vidika hoje preko tirov! In priznam, skoraj me je kap, kar sem videl!! :? :? :? :? :?

Spodnje slike sem pomanjšal na velikost 950x768, več pa nisem, zato da se jasno vidi kakšne bedakinje in bedaki sploh obstajajo!!! :evil: :evil: :evil:

Vse slike so nastale v desetih minutah!! Prosim za komentarje!

Slika

Celo pred mojim objektivom!! V tistem trenutku sem si mislu: BMK, če me dobi!!!! :twisted:
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Če se bo to nadaljevalo v takem ritmu, bomo primorani kmalu zagledati spet takšen kupček svečk kje:
Slika
V spomin 24-letni Idrijčanki, ki je umrla v noči na 10.5.2007. Slika SlikaSlika
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

Dokler se kaj hudega ( bog ne daj ) ne zgodi, se bo to nadaljevalo. Ljudjem je za tisto eno minuto, kaj bi mogli iti do podhoda pretežko. Čeprav ravno ta ena minuta bi lahko bila usodna. Ljudje vejo, koliko ljudi je tu povozil vlak, pa jih nič ne izuči, verjetno pa ne vejo, da tukaj vlaki dosegajo hitrosti, in da težki in dolgi vlaki imajo veliko zavorno pot.

Žalostno res žalostno :cry: :cry:

p.s: Nejc, na tvojem mestu bi te slike nesel na policijsko postajo, da malo vidijo kaj se dogaja. Na koncu pa strojevodja kriv in mora on po sodiščih laufati :twisted:
Lp Boštjan
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Sej naj vlak zbije te budala primitivne, potem ko bodo pa vse povozil, pa ne bo noben več prek hodil :)
Sem edino kar je, škoda se mi zdi vlaka, ko povozi take cepce, ko hodijo takole čez progo, čeprav imajo 1min proč zavarovan prehod.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Nejc, kar tako naprej. Malce še uporabi zuum, da se bo lahko kdo tudi prepoznal. Slika



In nič se ne sekiraj, če boš dobil doživljenski izgon iz Mochvir-towna. press :lol:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

BoBi19 napisal/-a: p.s: Nejc, na tvojem mestu bi te slike nesel na policijsko postajo, da malo vidijo kaj se dogaja. Na koncu pa strojevodja kriv in mora on po sodiščih laufati :twisted:
In kaj čem s tem doseči?? Da bodo poslal tja enga škifa, ki bo v senčki pušil čike pa telefoniral, one ko pa bodo čez skakal, pa mirne duše mimo spuščal!? :shock: Nima smisla!

Glede strojevodje se pa motiš, vsaj zdi se mi, kajti ne vidim razloga laufat po sodiščih če ni nič kriv, saj pa vendar ima vlak prednost pred bilo čem!!! [-X [-X
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Dolfe napisal/-a:Nejc, kar tako naprej. Malce še uporabi zuum, da se bo lahko kdo tudi prepoznal. Slika



In nič se ne sekiraj, če boš dobil doživljenski izgon iz Mochvir-towna. press :lol:
Sorry, moj "trotel-ziher" ne more več kot je... :oops: :oops: Razmišljam celo o nekem skritem kotu, morda iz avtomobila, pa kamero v roki, ta pa potegne 20x bližje!! :twisted: :twisted:
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

ljudje je kriv, ne nič pomaga. ljudje je še vedno trmst in ne nič razumeni za pomeni na progu vlaku!
Uporabniški avatar
mario
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 952
Pridružen: 03.04.2007, 13:13
Kraj: Na pravi strani Alp

Odgovor Napisal/-a mario »

Človeška neumnost je pač neizmerna - tukaj se ne da dosti pomagati, žalostno :cry:
+
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

BoBi19 napisal/-a:Ljudje vejo, koliko ljudi je tu povozil vlak, pa jih nič ne izuči, verjetno pa ne vejo, da tukaj vlaki dosegajo hitrosti, in da težki in dolgi vlaki imajo veliko zavorno pot.
prej bi rekel, da vejo ampak se mogoče ne zavedajo, koliko rabi vlak, pa naj bo to samo ena Živa, da iz 60km/h pride na 0. 101% več kot pa normalen avto.
Sicer pa mam občutek, da to postaja že šport. V Zagrebu se postavljajo pred tramvaje, pri nas skačejo čez progo bodisi fus-bus bodisi v nekem vozilu, tudi če se pelješ po avtocesti, kolikokrat sem že doživel izsiljevanje tovoranjakarjev ali pa obratno (pri vključevanju v promet recimo, tik pred tovornjak)... Zgleda, da nam je prelepo in se počutimo varno vsepovsod...?
Goran
Uporabniški avatar
jure80
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1120
Pridružen: 08.06.2006, 20:59
Kraj: Ljubljana - Žalec

Odgovor Napisal/-a jure80 »

Dobro da v Lj nimamo tramvajev. :)
LP
Izidor
Uporabniški avatar
Kremšnita
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 369
Pridružen: 09.02.2007, 22:10

Odgovor Napisal/-a Kremšnita »

Za extremne ljudi extremne rešitve.
Povišati progovne hitrosti...
Tina
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 31
Pridružen: 11.03.2006, 21:58
Kraj: Podnart

Odgovor Napisal/-a Tina »

pa nej jih vlak povoz, če ne dojamejo... še mejhnmu otroku se da več dopovedat... k morjo drgač vse probat...
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a kondukter »

Sicer smo že o tem pisali, ampak še vedno imam občutek, da je p. Ljubljana največji poligon za te ekstremiste... :evil:
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Evo, moj namen je bil dosežen. Zdaj si pa preberite neumne komentarje spodaj... :? :? :x :x
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

Če me je kdo razkuril z komentarjem me pa je definitivno tale:

freelancer | 26.05.2007 | 14:12
S to sliko pa res rešuješ življenja,bed,kaj vam je dougčas,da čakate kdaj bo folk šu čez tire,vi pa iz grmovja škljoc,hahah,najdite si delo......

Idiot, da si je drznil to napisati (p.s brez zamere ) :twisted: :twisted:

Samo ena beseda: Ž A L O S T N O ! ! !
Lp Boštjan
Odgovori