18-letnik storil samomor?

Beseda naj teče o izrednih dogodkih, se pravi zamudah, nesrečah, poškodbah, okvarah, požarih, iztirjenjih in tako naprej kar se tiče izrednosti na železnici
Odgovori
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

18-letnik storil samomor?

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Kranj - Na železniški postaji v Kranju je v nedeljo ob 4.30 uri zjutraj vlak povozil osebo, ki je kljub posredovanju reševalcev in kranjskih poklicnih gasilcev umrla, so danes sporočili z uprave RS za zaščito in reševanje. Na policijski upravi Kranj pa so pojasnili, da je oseba - po neuradnih podatkih naj bi šlo za 18-letnega mladeniča - storila samomor.

Vir: Delo.si
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Saj statistike govorijo, da sSlovenci naredimo največ samomorov glede na število prebivalcev.
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Samomor

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

Mnenja sem, da so mladi danes neskončno bolj psihično obremenjneni , kot smo bili mi svoje dni....
363.007

Odgovor Napisal/-a 363.007 »

joj,škoda in žalosten. :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
OrientExpress
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 453
Pridružen: 03.06.2006, 12:46

Re: Samomor

Odgovor Napisal/-a OrientExpress »

Dirigent napisal/-a:Mnenja sem, da so mladi danes neskončno bolj psihično obremenjneni , kot smo bili mi svoje dni....
Mislim, da ni to glavni problem. Velikokrat je problem v eni generaciji prej = starših. Razvajeni in pa od staršev zanemarjani otroci zelo slabo prenašajo že minimalne pritiske in stres.
Po nji peljal te ženico
bom na Dunaj, v Gradec, v Trst ... in v Carigrad:)
mr.who00
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 24
Pridružen: 18.01.2009, 15:27

Odgovor Napisal/-a mr.who00 »

se spomnm k je lani ena gospa k jo mam še zdaj na videu na vlaku iz sevnice-zidani most-koper pa je naredila samomor, Sinu pa pustila veliko denarnih dolgov..
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Primerov samomorov je ogromno, najhuje za samomorilca pe je, če mu dejanje ne uspe in po nekem srečnem (zanj verjetno nesrečnem) naključju preživi.
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Pa tud ni vse to! Človek, če ma namen storit samomor, ga bo naredu, pa pika! Ampak najbolj mene moti to, da se očitno ti ljudje, preden stopijo na tir, ne zavejo, da bodo strojevodji pustil dolgotrajne psihične posledice!Slika Ampak, tko je in tko zmeraj bo... Slika
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Imaš prav, tisti ki se ga odloči narediti ga bo, obstajajo pa tudi taki, ki jim 1. ne rata, pa mogoče si potem kdo premisli :)
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Uros_88 napisal/-a:Imaš prav, tisti ki se ga odloči narediti ga bo, obstajajo pa tudi taki, ki jim 1. ne rata, pa mogoče si potem kdo premisli :)
Tud takih primerov poznam ja! :roll: Sam res pa mi ne gre v glavo, zakaj izberejo ajzenpon? :| Po mojem najslabša varijanta :!:
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Dejan napisal/-a:
Uros_88 napisal/-a:Imaš prav, tisti ki se ga odloči narediti ga bo, obstajajo pa tudi taki, ki jim 1. ne rata, pa mogoče si potem kdo premisli :)
Tud takih primerov poznam ja! :roll: Sam res pa mi ne gre v glavo, zakaj izberejo ajzenpon? :| Po mojem najslabša varijanta :!:
Mislijo da je najbolj za ziher pa nočejo se matrat.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Jah iz letala se metat dol je skoraj nemogoče, če pa že, pa predolgo traja. Koliko samomorov bi šele bilo, če bi bil nakup orožja bolj legalen :roll: Hvalabogu, da temu ni tako!
Goran
Odgovori