na vlaku 414 ...

Beseda naj teče o izrednih dogodkih, se pravi zamudah, nesrečah, poškodbah, okvarah, požarih, iztirjenjih in tako naprej kar se tiče izrednosti na železnici
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a milchy »

.. je bilo javljeno, da se nahaja bomba ...... - vir: 24ur zvečer ...... vlak so zaustavili v Ljubljani in ga pregledujejo ..... :evil:
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a cokla »

Jaz sem se pa čudil kam "letijo " vsi policijski avtomobili ko sem se peljal domov.... #-o
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Na nacionalki pri Odmevih poročajo o podstavljeni bombi in da je na vlaku "vroča" oseba.

Danes se pa dogaj na naših železnicah :guns :guns

peti in šesti tir sta popolnoma zaprta.
Tine
LJ363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1529
Pridružen: 30.07.2007, 17:27

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a LJ363 »

Slika
Pa še ena slika tega vlaka, mimo nove počasne vožnje, dve uri nazaj.
(ko bi takrat vedel kaj slikam :s1 )
363.007

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a 363.007 »

Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Vlak 414 nadaljuje svojo pot proti Zurichu s 155 minutno zamudo.
Tine
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Dolfe, a misliš da je šel v Švico kupit novo uro :m1

V Žurnalu pa poročajo takole:
Po naših neuradnih informacija se je zaplet začel na meji v Dobovem. Med pregledom je eden izmed potnikov povlekel na plan bombo in izdrl zatič, vendar so ga policisti uspešno onesposobili. Potem je moški izjavi, da so njega resda dobili, vendar da ni sam. Naša policija naj bi torej iskala njegovega domnevnega pajdaša ali celo več pajdašev.
Tine
Uporabniški avatar
Cepi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 14.12.2007, 18:34
Kraj: Izlake

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a Cepi »

Ko tole bere, me prtisne srat, ker tele novinarji nimajo osnovnih pojmov razčiščenih. Ker po njihovem je peron in tir eno in isto.
Uporabniški avatar
Dino S
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1499
Pridružen: 18.09.2008, 16:19
Kraj: Rogaška Slatina

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a Dino S »

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/lj-ar ... rja/207333
Aretacija Hrvata, ki naj bi načrtoval atentat na Pahorja
:lol: :lol: :lol:
...
railfan
Kurjač
Kurjač
Prispevkov: 47
Pridružen: 06.02.2009, 10:29

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a railfan »

Dan prej sva se z istim vlakom 414 s sestro vračala iz Zagreba in ko sem včeraj videl kaj se dogaja v Ljubljani sem bil kar vesel da nisva izleta v hrvaško prestolnico načrtovala za tisti dan. Rešila naju je vremenska napoved za Zagreb ki je bila za četrtek zelo ugodna, v petek pa je bil napoveda dež. Resnična sreča!

Me pa zanima kaj je bilo potem z vlakom 315 iz Munchna za Beograd. Ali so ga speljali na drug peron ali kaj ker kot sem slišal je bil peron s tiri 5 in 6 zaprt, prav tako podhod ter okolica?
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a 541 »

Policija je posebaj opozorila izvršilne delavce, da moramo nemudoma javiti, če na postaji opazimo kak sumljiv predmet ali sumljivo osebo in se bodo takoj odzvali. Torej če je kdo sumljiv fotograf ali pa naleti na železničarja, ki je vstal z levo nogo, naj ima zraven vsaj osebno in dober izgovor, zakaj škljoca po postaji/progi, lahko pa računa tudi s kakšno brezplačno nočitvijo na račun MNZ. :shock:

P.S.: Danes zjutraj je šlo iz Laškega precej sumljivih oseb obeh spolov različnih starosti, ki so hodile cik-cak, jezik se jim je zapletal, spale bi v čakalnici, na peronu, lahko tudi na tirih, prometnem uradu, saj vseeno ... :lol:
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Še tale link: http://www.24sata.hr/news/clanak/hrvats ... =main_page. Po podatkih hrvaškega medija naj bi šlo za 59 letnega državljana Hrvaške Josipa Zagajskega.
LJ363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1529
Pridružen: 30.07.2007, 17:27

Re: na vlaku 414 ...

Odgovor Napisal/-a LJ363 »

541 napisal/-a:Policija je posebaj opozorila izvršilne delavce, da moramo nemudoma javiti, če na postaji opazimo kak sumljiv predmet ali sumljivo osebo in se bodo takoj odzvali. Torej če je kdo sumljiv fotograf ali pa naleti na železničarja, ki je vstal z levo nogo, naj ima zraven vsaj osebno in dober izgovor, zakaj škljoca po postaji/progi, lahko pa računa tudi s kakšno brezplačno nočitvijo na račun MNZ. :shock:
Saj tole bi bilo zanimivo, če bi na ta račun začeli loviti grafitarje in kakšne druge razgrajače, verjetno bomo pa prav fotografi prvi na listi za odstrel. :?
Odgovori