Kaj se dogaja?

Beseda naj teče o izrednih dogodkih, se pravi zamudah, nesrečah, poškodbah, okvarah, požarih, iztirjenjih in tako naprej kar se tiče izrednosti na železnici
Odgovori
Tomaž97
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1709
Pridružen: 07.06.2009, 19:30
Kraj: Proga št. 62

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a Tomaž97 »

Kaj se je zgodilo med Brezovico in Ljubljano? Na strani slovenskih železnic je napisano tole:

Izredno
Zaradi izrednega dogodka je do nadaljnjega med postajama Ljubljana in Brezovica odprt samo en tir. Potniki, ki potujejo v smeri Ljubljane in Postojne, za vstop in izstop, uporabljajo peron v smeri proti primorski (ob Tobačni tovarni, pri kiosku). Zaradi vožnje po enem tiru, se pričakujejo manjše zamude pri vožnjah potniških vlakov..
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Vroča os,pa je na tleh!
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
grlica71
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 130
Pridružen: 27.03.2008, 15:56

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a grlica71 »

Nurmi napisal/-a:Vroča os,pa je na tleh!
na, tu imaš slikce, jp, je vse popokal in verjetno ni bila sam vroča os ...

http://www.shrani.si/?t/Kh/4tt6VQ31/dsc02487.jpg
http://www.shrani.si/?3q/3M/4RlX5Xo3/dsc02480.jpg
http://www.shrani.si/?2G/Hk/41Ulh7mx/dsc02461.jpg
lp, b
Stoj vzravnano, veselo se nasmehni in pusti, da razmišljajo, zakaj si vedno dobre volje!


(¨`·.·´¨) Always
`·.¸(¨`·.·´¨) Keep
(¨`·.·´¨)¸.·´ Smiling!
`·.¸.·´
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Važno,da nobenemu ni bilo nič.Ni pa to nič takega.Bodo zdaj oni to komisijsko,strokovno ugotavljali....
Murphy nimaš kaj
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Signal
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1826
Pridružen: 24.01.2008, 9:37
Kraj: Maribor - levi breg

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a Signal »

Čigav je vagon :?:
Prijeten preostanek dneva
Signal
grlica71
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 130
Pridružen: 27.03.2008, 15:56

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a grlica71 »

Signal napisal/-a:Čigav je vagon :?:
naš, čigav pa!
lp, b
Stoj vzravnano, veselo se nasmehni in pusti, da razmišljajo, zakaj si vedno dobre volje!


(¨`·.·´¨) Always
`·.¸(¨`·.·´¨) Keep
(¨`·.·´¨)¸.·´ Smiling!
`·.¸.·´
Izidor

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a Izidor »

In kakšna je škoda na progovnem telesu - koliko pragov so uničili, kako je z novozgrajenimi kretnicami?

Spet bo ena nova počasna vožnja več :cry:

Lp
Izidor
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Calma ragazzi!!! Niti ni 24ur od ID.To je procedura fantje moji....
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Baje je tudi pri postojni bil ID. Pred cca. 45 minutami naj bi iztirilo 5 vagonov, naloženimi z hladilniki za novo trasformatorsko postajo. Ima kdo kaj več informacij? Mediji za enkrat ne poročajo o tem.
kraševc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 134
Pridružen: 02.03.2007, 21:59
Kraj: Sežana

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a kraševc »

541-110 napisal/-a:Baje je tudi pri postojni bil ID. Pred cca. 45 minutami naj bi iztirilo 5 vagonov, naloženimi z hladilniki za novo trasformatorsko postajo. Ima kdo kaj več informacij? Mediji za enkrat ne poročajo o tem.
Slaba informacija :wink: , jaz sem namreč včeraj zvečer peljal v in iz Ljubljane in pr Postojni je potekalo vse normalno :)

LP
Kras je lep, naj tak tudi ostane!
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

kraševc napisal/-a:
541-110 napisal/-a:Baje je tudi pri postojni bil ID. Pred cca. 45 minutami naj bi iztirilo 5 vagonov, naloženimi z hladilniki za novo trasformatorsko postajo. Ima kdo kaj več informacij? Mediji za enkrat ne poročajo o tem.
Slaba informacija :wink: , jaz sem namreč včeraj zvečer peljal v in iz Ljubljane in pr Postojni je potekalo vse normalno :)

LP
Znanec me je klical, da so morali sredi avtoceste stati ker naj bi 5 vagonov naloženih s hladilniki iztirilo (nevarnost zrušitve na cesto.....

Torej me je dobro potegnil za nos. :evil: :evil:

Mimogrede, preveril sem tudi na ŽP Postojna. Tudi od tam sem dobil negativen odgovor. Se pravi......maščevanje bo sladko....PRESS :oops: :oops: :oops: :oops:
Florjan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 659
Pridružen: 16.11.2005, 18:56
Kraj: Šmartno pri Litiji

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a Florjan »

Znanec me je klical, da so morali sredi avtoceste stati ker naj bi 5 vagonov naloženih s hladilniki iztirilo (nevarnost zrušitve na cesto.....

Torej me je dobro potegnil za nos. :evil: :evil:

Mimogrede, preveril sem tudi na ŽP Postojna. Tudi od tam sem dobil negativen odgovor. Se pravi......maščevanje bo sladko....PRESS :oops:
Ob branju omenjenega teksta sem se spomnil kako sva s sodelavcem v "hudi" debati okoli jedrske energije leta 1981 pred otvoritvijo JEK priporočala gostom v bifeju, da naj čim hitreje nabavijo žarnice za jedersko elektriko katere preprečujejo sevanje. :lol: Ta "novica" se je dobro prijela. Maščevanja ni bilo. Ob obisku trgovine "kjer naj bi imeli prvo pošiljko varnih žarnic" so se prodajalke lepo nasmehnile.
filipinho
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 21
Pridružen: 24.06.2010, 8:23
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a filipinho »

Da ne odpiram nove teme...

Na spletni strani SŽ sem zasledil tole obvestilo: "Zaradi izrednega dogodka med postajama Ljubljana in Brezovica je do nadaljnjega odprt samo en tir. Potniki, ki potujejo s postajališča Ljubljana Tivoli v smeri Ljubljane in Postojne, za vstop in izstop, uporabljajo peron, ki je sicer namenjen vstopu v vlak v smeri proti Primorski (ob Tobačni tovarni, pri kiosku). Zaradi vožnje po enem tiru, se pričakujejo manjše zamude pri vožnjah potniških vlakov."

Ima kdo kakšno informacijo kaj se je zgodilo?

Že vnaprej hvala za odgovore.
Lp, Filipinho
leteči vlak
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2575
Pridružen: 04.03.2009, 10:20
Kraj: Grosuplje

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a leteči vlak »

Samo eno stran nazaj se skriva odgovor na tvoje vprašanje (glej post @grlice71).
Aljaž
filipinho
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 21
Pridružen: 24.06.2010, 8:23
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj se dogaja?

Odgovor Napisal/-a filipinho »

Se opravičujem, prebaral sem samo 1. odgovor na 18. strani, ki se mi pa ni zdel v povezavi s tem dogodkom. Se mi je pa kar zdelo malo čudno, da ne bi nihče poročal o tem dogodku.
Lp, Filipinho
Odgovori