Zprt 2. tir v NG

Beseda naj teče o izrednih dogodkih, se pravi zamudah, nesrečah, poškodbah, okvarah, požarih, iztirjenjih in tako naprej kar se tiče izrednosti na železnici
Odgovori
Čufarca
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 127
Pridružen: 02.11.2009, 15:56

Zprt 2. tir v NG

Odgovor Napisal/-a Čufarca »

Mogoče kdo ve, zakaj je zaprt 2. tir v Novi Gorici?

Slika

Tirni zaključek:
Slika
Slika

LP Čufarca
Becy
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 6
Pridružen: 17.10.2008, 7:43

Re: Zprt 2. tir v NG

Odgovor Napisal/-a Becy »

Baje je lani naš velecenjeni inšpektor Radkovic izvedel, da obstaja nekje postaja z imenom NOVA GORICA . Ko je prišel tja mu je bil kraj tako zelo všeč , da si je dejal :hm od tukaj se vidi napis NAŠ TITO ; čas je da si tudi jaz postavim svoj spomenik saj drug mi ga tako ne bo . Ta tir bom zaprl in dejal da je peron ob njem preozek in v profilu , pa čeprav je že sto let tako! In tako se je zgodilo..
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Zprt 2. tir v NG

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Becy napisal/-a:Baje je lani naš velecenjeni inšpektor Radkovic izvedel, da obstaja nekje postaja z imenom NOVA GORICA . Ko je prišel tja mu je bil kraj tako zelo všeč , da si je dejal :hm od tukaj se vidi napis NAŠ TITO ; čas je da si tudi jaz postavim svoj spomenik saj drug mi ga tako ne bo . Ta tir bom zaprl in dejal da je peron ob njem preozek in v profilu , pa čeprav je že sto let tako! In tako se je zgodilo..
Bodite ponosni! Slika


Zelo veliko bi rad zaprl pa mu zelo redko kaj uspe, čeprav ima večinoma prav. Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
grikos
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 401
Pridružen: 22.06.2007, 16:45

Re: Zprt 2. tir v NG

Odgovor Napisal/-a grikos »

Ko smo že pri omenjenih gospodih - še malo pa bojo prišli na svoj račun, namreč začela bo rasti trava... :lol:

Ne pa da pa bi raje kdo dregnil v svinjarije, ki se omenjajo tudi v tejle temi:http://www.vlaki.info/forum/viewtopic.php?f=33&t=5605&start=0
Aja, gospod W se je, pa ni več inšpektor... :?
Uporabniški avatar
SZ541-006
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 137
Pridružen: 01.03.2008, 23:33
Kraj: Maribor

Re: Zprt 2. tir v NG

Odgovor Napisal/-a SZ541-006 »

Becy napisal/-a:Baje je lani naš velecenjeni inšpektor Radkovic izvedel, da obstaja nekje postaja z imenom NOVA GORICA . Ko je prišel tja mu je bil kraj tako zelo všeč , da si je dejal :hm od tukaj se vidi napis NAŠ TITO ; čas je da si tudi jaz postavim svoj spomenik saj drug mi ga tako ne bo . Ta tir bom zaprl in dejal da je peron ob njem preozek in v profilu , pa čeprav je že sto let tako! In tako se je zgodilo..
ka jim pa zdj ne paše :x ? ja p kaj če je peron preozek..to še pol ne pomen d ga je treba zapret :? usaj kok js poznam ŽP Logatec in ŽP Murska Sobota..sta tm tut ozka perona..še manjka d tam zaprejo drugi tir. očitno je tem politikom res useen za naše železnice :?
Lep pozdrav

Mario
Odgovori