Rdeče blato

Beseda naj teče o izrednih dogodkih, se pravi zamudah, nesrečah, poškodbah, okvarah, požarih, iztirjenjih in tako naprej kar se tiče izrednosti na železnici
Odgovori
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Rdeče blato

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Kar nekaj dni sem se spraševal kaj se dogaja na "prevozni poti" Citadele. Glede na to, da je kraj ekološke katastrofe na "naši" žili proti vzhodu, bi človek pričakoval kakšno obvestilo o tem na tej spletni strani. Očitno je komunikacija Slovenščina-Madžarščina zelo otežena, nekaj podobnega sem doživel lansko leto, ko se na našem koncu ni vedelo ali moramo prestopati ali ne (obljubljeno je bilo da bo potrebno), vendar je na Madžarski strani vse teklo brez problemov.

Ker tudi mene muči Madžarski jezik (nentudom) upam da sem prav napisal, sem iskal alternativo pri sosedih (Srbih) in tam našel link do.

Moj dvom o tem, da bi znalo biti nekaj narobe na tej trasi je podkrepilo tole pisanje.

Kolontar mi seveda ni ostal v spominu, ko sem se potepal tam gori, mi je pa seveda ostala v memoriji Ajka in Boba plus še nekaj večjih postaj (med tema dvema večjima postajama se je zgodilo to). Ampak moj firbec me je matral in del odgovora vam posredujem tu. Če kdo ve kaj več o tem, bi mu bil hvaležen, da me dodatno poduči.
Tine
AEE_Express
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 16.03.2010, 11:24

Re: Rdeče blato

Odgovor Napisal/-a AEE_Express »

citadella je prej da zamude +110 min prihod v hodoš
Odgovori