Okvara meha na postajališču v Tivoliju

Beseda naj teče o izrednih dogodkih, se pravi zamudah, nesrečah, poškodbah, okvarah, požarih, iztirjenjih in tako naprej kar se tiče izrednosti na železnici
Odgovori
Uporabniški avatar
Brižita
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 149
Pridružen: 08.12.2006, 15:51
Kraj: Ljubljana

Okvara meha na postajališču v Tivoliju

Odgovor Napisal/-a Brižita »

Danes ob cca 15.30 uri sem pri sprehodu mimo postajališča Ljubljana-Tivoli videl prihajati vlak z mehom in piulmani, namenjenimi v Reko, vlak se je na postajališču ustavil in sem že mislil, da je spet koga povozilo, nato pa je meh speljal samo nekaj metrov nakar se je močno zaiskrilo iz stila pantograf vozna mreža in pokadilo izpod podstavnih vozičkov in zračnikov na strehi. Bil sem na drugi strani a sem slišal strojevodjo, ko je sprevodniku povedal, da pride dizlarka, ki jih bo odvlekla nazaj na postajo Ljubljana. Kaj se je zgodilo v mehu?
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Ubogi starček meh, vedno bolj so mu šteti dnevi...
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Koliko časa je vzelo vlaku, da se je končno odpravil proti Reki? Koliko je bil zamujen? A to so dizlerko pripeli na zadnji del vlaka, se pravi je bil Meh potem na sklepu vlaka?
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Tak je običajen postopek. Če pride do obležanja vlaka, potem se rešuje problem tako kot je najlaže in najhitreje. Na progi pač ni mogoče menjati lokomotiv.

Kako hitro se to izvede, je pa zelo relativno. Vsekakor, za akterje čas takrat hitro teče. Če so vse uspeli urediti v 1/2 ure, potem so carji. 8)

lp
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Brižita
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 149
Pridružen: 08.12.2006, 15:51
Kraj: Ljubljana

Okvara meha v Tivoliju

Odgovor Napisal/-a Brižita »

Nejc napisal/-a:Koliko časa je vzelo vlaku, da se je končno odpravil proti Reki? Koliko je bil zamujen? A to so dizlerko pripeli na zadnji del vlaka, se pravi je bil Meh potem na sklepu vlaka?
Kdaj se je odpravil proti Reki ne vem, ker so gaodvlekli nazaj na postajo Ljubljana. Ja dizlarko so pripeli na zadnji del in odvlekli celotno kompozicijo.
Uporabniški avatar
gapi_1
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 25.09.2005, 12:17

Odgovor Napisal/-a gapi_1 »

...kaj pa je razlog današnje zamude? :roll:

Slika
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a kondukter »

gapi_1 napisal/-a:...kaj pa je razlog današnje zamude? :roll:

Slika
Nekaj piše na:

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod ... _id=130198 :(
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
Odgovori