Službeni šuhi in bla bla ....

Humor in bedarije so pol zdravja :)
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

grega napisal/-a:A amte res predpisano obutev, kakšna pa je ??
Varnostno "ustrezni letni ( če verjameš )" čevlji. :? Noga pa kuhana...pa se pejd...ampak zakon je zakon pa pika;press :wink:
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

grega napisal/-a:A amte res predpisano obutev, kakšna pa je ??
Seveda je predpisana, saj tudi če vidiš vlakovnega odpravnika v sandalih, ni obut ravno po predpisih. :lol: Vlakovne odpravnice pa imajo malo več svobode - ne dobijo službenih čevljev, ampak si jih morajo nabaviti same, dobijo pa povrnjene stroške. Ne vem pa, kdo oceni, ali so primerni za službeno obutev ali ne. :wink:
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

541 napisal/-a:
grega napisal/-a:A amte res predpisano obutev, kakšna pa je ??
Seveda je predpisana, saj tudi če vidiš vlakovnega odpravnika v sandalih, ni obut ravno po predpisih. :lol: Vlakovne odpravnice pa imajo malo več svobode - ne dobijo službenih čevljev, ampak si jih morajo nabaviti same, dobijo pa povrnjene stroške. Ne vem pa, kdo oceni, ali so primerni za službeno obutev ali ne. :wink:
Je enako tudi s sprevodnicami? Kdo oceni , da je obutev sprevodnice ( ki mora v primeru nevarnosti ali požara celo odpenjati vagone :roll: ) primerna ? Saj pravim;enakopravni , pa vendar ne. :wink:

MMG-vse skupaj je šlo malo drugam,v druge tematske vode.Potreba po novi temi? (Službena obutev) :)
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
aleks
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 36
Pridružen: 08.08.2008, 14:02

Odgovor Napisal/-a aleks »

sory, vsakemu ko mu omenim strojevodja pomisli kaj najbi bilo to, ali pa mi izjavi da se to dela v kaki stružnicami ali pa mašinami :wink:
aleks
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 36
Pridružen: 08.08.2008, 14:02

Odgovor Napisal/-a aleks »

ajjja drgač pa še nisem v tisti fazi mirče, koliko zgleda si za hece :kij
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

aleks napisal/-a:ajjja drgač pa še nisem v tisti fazi mirče, koliko zgleda si za hece :kij
Mirče, nekdo ti je dal tinte pit!! :lol: :lol:
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

cokla napisal/-a: Je enako tudi s sprevodnicami? Kdo oceni , da je obutev sprevodnice ( ki mora v primeru nevarnosti ali požara celo odpenjati vagone :roll: ) primerna ? Saj pravim;enakopravni , pa vendar ne. :wink:
Ja je, visoke pete so zelo primerne, zagotovo. ;-) Kdaj je pa kdo kateri sprevodnici/sprevodniku praktično pokazal, kako se spenjajo/razpenjajo vagoni, je pa že drugo vprašanje.
Uporabniški avatar
kamerad
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 360
Pridružen: 27.03.2008, 19:16
Kraj: dežela cvička

Odgovor Napisal/-a kamerad »

So pa nekatere naše sprevodnice kot bi prišle iz modne agencije [-o< zato bi jih z veseljem podučil o spenjanju in razpenjanju (vagonov) :m1
Je pa nasplošno veliko novega ženskega kadra,le za kontroler zaenkrat slabo kaže!!!! :cry: :cry:




LP
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Kamerad, samo je pa le fajn za pogledat, če je lušna pa zrihtana sprevodnica. :wink:
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a kondukter »

541 napisal/-a:
cokla napisal/-a: Je enako tudi s sprevodnicami? Kdo oceni , da je obutev sprevodnice ( ki mora v primeru nevarnosti ali požara celo odpenjati vagone :roll: ) primerna ? Saj pravim;enakopravni , pa vendar ne. :wink:
Ja je, visoke pete so zelo primerne, zagotovo. ;-) Kdaj je pa kdo kateri sprevodnici/sprevodniku praktično pokazal, kako se spenjajo/razpenjajo vagoni, je pa že drugo vprašanje.
Meni so :evil: ...sem še stara šola, kajti najprej sem moral narediti izpit na "zavori", da sem šel "vežbat" za sprevodnika.
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

@Kondy, nekaj me zanima: ali je bila res brzojavka, da na potniških vlakih delavci na terenu ne smejo vstopati v odsevnih brezrokavnikih? Ker, da se s tem vznemirja potnike.... :roll:

Po moje, jih veliko bolj vznemirjamo z našimi hitrosti vlakov, zamudami in zastoji..... :D :D
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Regan 664 napisal/-a:@Kondy, nekaj me zanima: ali je bila res brzojavka, da na potniških vlakih delavci na terenu ne smejo vstopati v odsevnih brezrokavnikih? Ker, da se s tem vznemirja potnike.... :roll:

:D :D
Verjetno je bolj moteče to , da vstopi skupina delavcev ( o " zašmiranosti " njihovih oblek ne bi govoril ) ter se posede na sedeže. In potem se doma sprašuješ od kod madež na obleki?
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a kondukter »

Regan 664 napisal/-a:@Kondy, nekaj me zanima: ali je bila res brzojavka, da na potniških vlakih delavci na terenu ne smejo vstopati v odsevnih brezrokavnikih? Ker, da se s tem vznemirja potnike.... :roll:

Po moje, jih veliko bolj vznemirjamo z našimi hitrosti vlakov, zamudami in zastoji..... :D :D
To se bom pa moral pozanimati. :twisted: Je kar veliko raznih brzojavk, tako da na pamet ne bi vedel... :?:
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

kondukter napisal/-a: Meni so :evil: ...sem še stara šola, kajti najprej sem moral narediti izpit na "zavori", da sem šel "vežbat" za sprevodnika.
Potem pa ne vem kaj delaš na motornikih, te bi bilo treba čim prej prestavit na klasiko. Slika
Uporabniški avatar
Griffith
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1140
Pridružen: 03.04.2007, 14:42
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Griffith »

Za moje pojme so najbolj varni gojzarji a po drugi strani bi se mi zdela primerna tudi kaka ortopedska obutev ki blažijo vibracije.
Slika
Odgovori