IC-Pohorje503, 363.007, Miro

Humor in bedarije so pol zdravja :)
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Priznati je treba, da se vsak vpraša, zakaj tak način pisanja, tudi jaz sem se, in vsak ki se registrira in prebere njegovo objavo ima tako vprašanje. Zato smo to že večkrat razlagali kako pa kaj. In še vsak je razumel kako pa kaj.

A tukaj ni problem način pisanja samega ampak kje in zakaj, je pa tako kot sem napisal na koncu moje prejšne objave v tej temi.
Vsekakor pa je opozorjen in ne bom več toleriral njegovega pisanja vse povprek. Ker mislim da kljub težavam, ki mu jih je zadalo življenje, neka pravila veljajo za vse in pika.
Kar se tiče raznega pisanja, ki ne spada, ravno v zastavljeno temo, smo tolerantni in ne težimo in prestavljamo razno, če se resno odvija čisto v drugo smer. Je pa brezglavo pisanje neke sestave vlak zravn pa prilepiš še en video neumestno in brez poante. Komentar vsake napisane objave z kupom smeškov prav tako.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Nejc napisal/-a:Prosim vse člane, ki ne poznajo Mirota in so se registrirali po njegovem odhodu, da ne "vrtajo" in sprašujejo kaj je to za en jezik, ki ga "uporablja" Miro!!

Če pa koga zanima, pa si naj poišče v arhivu, smo razglabljali tudi o tem.

Spoštujmo Mirota, saj ni sam kriv, če mu je življenje zagrenila bolezen. Konec koncev, tudi sam nisem popolnoma zdrav, in se zato ne mislim norčevati iz nikogar, na račun zdravja.
lp Nejc
Nevem, od kod ti ideja, da kdo ne spoštuje Mirota in, da se kdorkol norčuje iz njega, ampak OK.... Mislim, da vsi, ki nismo vedli za njegovo bolezen, nismo mislil nič slabega, ko se je pojavlo vprašanje o "jeziku"!!
Blo pa je lepo od Klemna, da "nam" je obrazložu, za kaj gre!
Prepričan sem, da bi se ti isto vprašanje "motalo" po glavi, če Mira nebi poznal od prej!

Mimogrede še: mislim, da se normalni ljudje nebi norčevali z nobenega sovrstnika, sploh pa ne na račun bolezni! Vsaj jaz ne, pa sem (na srečo božjo) še popolnoma zdrav!

Pa brez zamere Nejc in vsi ostali :!:
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Pojasnilo za vse, ki ste se pridružili v zadnjem času. Konec 1. dela zgodbe se nahaja TU.

Takrat sem napisal tako:

Dolfe napisal/-a:Moje pojasnilo glede Mirota @IC-Pohorje.

Njemu se je vedno gledalo skozi prste. Povedano drugače, večina, sploh pa jaz, smo ga vedno zagovarjali in tolerirali. Dovoljeno mu je bilo precej več, kot pa ostalim. Ampak, fant se je scrkljal in vse skupaj začel zlorabljat. MMG, o fuzbal reklami je je objavljal svoje poste najmanj v treh temah. Pa še kje drugje. Tu je bila le mera polna.
Da nogomet, košarka in ostali športi ne sodijo v resne teme povezane z železnico, ni hotel niti slišat. Temveč je trmasto vztrajal pri svojem.

Nič nimam proti njemu. Nikoli nisem predlagal nikakršnih sankcij proti njemu. Vendar, nekakšen red pa vseeno mora biti.
@Dolfe nikakor ni forum www.vlaki.info. , ravno tako to ni @IC-Pohorje, niti kdo drugi. Še celo @Mojster, kot lastnik ne. Forum www.vlaki.info smo mi vsi, ki ga držimo takega kot je in živega. In dokler bo takšen, bo zanimiv za ostale. Morda tako dobimo tudi kakšnega novega člana.
Ker ta forum soustvarjamo vsi, se torej potrudimo in se držimo nekega reda. Miro se naj sam odloči kako za naprej. Nihče mu ni rekel da na forumu ni zaželjen. Če bo odšel, prav. Če ostane, tudi prav. Vendar bo od sedaj dalje tudi za njega veljal enak red, kot za vse nas - ostale.


AVE,
Dolfe

... in še vedno stojim za tem.

Takrat je grozil z nekašnimi tožbami, če se ne ugodi njegovim muham.
Stvar se je ponovila, ko je zašel med grafitarje. Zadeva se je odvijala sicer mimo našega foruma po liniji zasebnih sporočil, med drugim je izrabil tudi posameznike na Kolodvorski, kjer pogosto odpira vrata. Vzrok teh evforičnih protestov pa se je skotil iz teh parih pripomb, oz. sporočil naših članov:

1. http://www.vlaki.info/forum/viewtopic.p ... &start=420
2. http://www.vlaki.info/forum/viewtopic.p ... &start=435
3. http://www.vlaki.info/forum/viewtopic.p ... &start=465


Stvar je popolnoma predvidljiva. Ne bo dolgo, ko se bo zgodilo v tretje. Le počakati je treba, da ga zopet prime "čudna" volja.

Problemov se najlaže rešiš tako, da ne dovoliš da do njih pride. Vedno pa žal to ni mogoče.


Nesrečen nevesel pesimit. press :?
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Signal
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1826
Pridružen: 24.01.2008, 9:37
Kraj: Maribor - levi breg

Odgovor Napisal/-a Signal »

Dolfe napisal/-a: . . .
Stvar se je ponovila, ko je zašel med grafitarje. Zadeva se je odvijala sicer mimo našega foruma po liniji zasebnih sporočil, med drugim je izrabil tudi posameznike na Kolodvorski, kjer pogosto odpira vrata.
. . .
Nesrečen nevesel pesimit. press :?
Neverjetno :!:
Je mazal ali le podpiral grafitiranje:?:

Lp Signal
Uporabniški avatar
Jembah
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1859
Pridružen: 05.11.2006, 17:38
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Jembah »

Lepil je nalepke na lokomotive...
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Dejan napisal/-a:
Klemen napisal/-a:Upam,da lahko to napišem...da ne bo kakih problemov!

Miro je gluhonem zato ta pisava....težko je pisat če nič ne slišiš :?
Predvidevam, da tu ne gre za salo! Ce je res tako, mislim, da mu treba oprostit slog pisanja, (ne pa tudi obnasanja) ampak, ce ne ves, pomislis res na to, kaksna pisava je to! :roll:
Dejan, tokrat ne gre za šalo. Z ex. "pohorcem" (363.007), sem se danes dobil, in od njega kupil 541-007. Seveda sem moral uporabiti jezik za gluhoneme. Le tako je stekla najina komunikacija. Miro pa vseeno zna
razbrati iz ustnic.

LP
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Odgovor Napisal/-a Dejan »

541-110 napisal/-a:
Dejan napisal/-a:
Klemen napisal/-a:Upam,da lahko to napišem...da ne bo kakih problemov!

Miro je gluhonem zato ta pisava....težko je pisat če nič ne slišiš :?
Predvidevam, da tu ne gre za salo! Ce je res tako, mislim, da mu treba oprostit slog pisanja, (ne pa tudi obnasanja) ampak, ce ne ves, pomislis res na to, kaksna pisava je to! :roll:
Dejan, tokrat ne gre za šalo. Z ex. "pohorcem" (363.007), sem se danes dobil, in od njega kupil 541-007. Seveda sem moral uporabiti jezik za gluhoneme. Le tako je stekla najina komunikacija. Miro pa vseeno zna
razbrati iz ustnic.

LP
Sem ugotovil, oz. mi je zaupal to včeraj, ko sva se "pogovarjala" na msn-ju! Sicer pa dober fant za pogovor! :)
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Odgovori