Majice VLAKI.INFO verzija 2

Humor in bedarije so pol zdravja :)
Odgovori
Uporabniški avatar
Božiček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 672
Pridružen: 14.08.2009, 14:26
Kraj: Krško

Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Božiček »

No, malo sem se igračkav in oblikoval dva različna modela majic v 3. barvah. Barve bodo črna, bela in modra. Če bo večje zanimanje za katero drugo barvo bom naročil tudi tisto barvo.

MODEL 1:
Slika

Slika

Slika

MODEL2:
Slika

Slika

Slika

Upam, da so vam všeč, če vam niso povejte in spet bom sedel za "risarski stolček".
http://www.pribozic.com" onclick="window.open(this.href);return false;
leteči vlak
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2575
Pridružen: 04.03.2009, 10:20
Kraj: Grosuplje

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a leteči vlak »

Zelo zanimivo @Božiček!
Moje mnenje: pri modelu 1 nimam pripomb. Barvi mi sicer bolj ustrezata modra in črna kot pa bela. Pri 2. modelu me pa morda malce moti lokomotiva. Bi se dalo malenkost (res malo) bolj podobno pravim lokomotivam narest?
Sicer sta pa obe majici zelo lepi! =D> =D>
Aljaž
Nejc

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Kot prvo, ni železnica od A do Ž, ampak železna cesta od A do Ž. Kot drugo, brez šefovega žegna si niti pomisliti ne upajte kaj v tej smeri počet, ker je šefe lastnik Železne ceste od A do Ž in brez njegove vednosti delat reklamo z majicami se mi ne zdi lepo do njega.
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a mmatja »

Ne samo, da ni lepo do njega, celo protizakonito je. :m2. Kaj pa avtorske pravice? [-X
Res, da bi mladina rada kakšen euro s tem zaslužila kar jim seveda privoščim, samo brez dovoljenja lastnika to ne gre. :!:
Barbarpapa1
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1639
Pridružen: 09.11.2005, 22:40
Kraj: Maribor

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Barbarpapa1 »

Pozdrav

Res je, da je "Šef (tm)" lastnik tega foruma in kot tak odloča, kako se bo ta forum promoviral. Je pa potrebno pohvaliti @Božička, da ni samo pri besedah ostal, temveč je ponudil tudi konkretne predloge. Tako se bo lahko "Šef (tm)" veliko lažje odločil, ali se bo šlo v to.

Bi pa predlagal, da naj tisti, ki imajo malo grafično oblikovalske žilice, pripravijo in nalimajo sem še svoje predloge. Če se bo šlo v izdelavo majic ali celo varnostnih "rekelcev" (bi prav rad imel enega!), bomo tako lahko lažje izbirali in skupaj ustvarili identitteto "našega" foruma....

...samo par mojih misli...

LP

Jože
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

En mal sem :mad1 :mad1 :mad1 jezen, kot prvo nihče ni pristopil k meni in me povprašal, kakšni so plani pa kako pa zakaj ampak se je samo nekdo najdu in čisto na lastno roko nekej naredu sedej pa fehtamo za privolenja pa dovoljenja in žegne. Kod drugo pa nobena majica vsaj malo ne upodablja podobe foruma. (font, barva)

P.S. Da ne omenim kakšna neučakanost, tale objava http://www.vlaki.info/forum/viewtopic.p ... 648#p83648 je bila spisana šele včerej, eni pač počnemo še kej drugega kot samo forum vodmo.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
Božiček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 672
Pridružen: 14.08.2009, 14:26
Kraj: Krško

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Božiček »

Mojster_Strojevodja napisal/-a:En mal sem :mad1 :mad1 :mad1 jezen, kot prvo nihče ni pristopil k meni in me povprašal, kakšni so plani pa kako pa zakaj ampak se je samo nekdo najdu in čisto na lastno roko nekej naredu sedej pa fehtamo za privolenja pa dovoljenja in žegne. Kod drugo pa nobena majica vsaj malo ne upodablja podobe foruma. (font, barva)
Se oproščam, ampak samo hotel sem narediti nove majice, nič slabo namernega. Vem tudi, da je že ena lokomotiva, ki upodablja forum vendar je nisem našel. :oops:
http://www.pribozic.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Ja sem nekoliko :mad1 ampak ne zastopi me čisto narobe, cenim tvoj trud, vendar bi ga še toliko bolj, če bi se prvo preko ZS emaila obrnil name in povprašal predstavil svoje ideje. Pač jaz bi ti povedal kakšni so plani pa kako si jaz predstavljam zadevo in bi bila zadeva izvedena tako kot je treba.
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Uporabniški avatar
Božiček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 672
Pridružen: 14.08.2009, 14:26
Kraj: Krško

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Božiček »

Pa bi lahko dobil dovoljenje za nadaljevanje? Lahko oblikujem čisto po vaših željah Mojster.
http://www.pribozic.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

@Božiček, se vidi, da še nisi bil v službi, zato ne veš, kako se je treba obnašat do "šefeta" :lol: :lol:

Če bi bolje pogledal na prvi strani Slika, bi opazil: Vlaki.info © 2008

Torej mora biti tudi promocijski material v skladu z logom....

Ampak nč se sekirat...šefe se je že malo ohladil...
Mojster_Strojevodja napisal/-a:En mal sem :mad1 :mad1 :mad1 jezen
za faktor 3... =D>
Mojster_Strojevodja napisal/-a:Ja sem nekoliko :mad1
PS: ali nam lahko zaupaš leto rojstva, da bom vedel, kaj sem jaz vse zamudil, ker takrat še ni bilo podjetniške iniciative, ko sem bil jaz malinovec :lol: :lol:
Zadnjič spremenil železocestnik, dne 05.09.2009, 17:25, skupaj popravljeno 2 krat.
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

železocestnik napisal/-a:
PS: ali nam lahko zaupaš leto rojstva, da bom vedel, kaj sem jaz vse zamudil, ko takrat ni bilo podjetniške iniciative, ko sem bil jaz malinovec :lol: :lol:
Nič ne maraj. Je bila pa adrenalinska. Polaganje ovinkov pod Tremerji in vsak teden nove hlače. pressSlika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
mafijc387
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 254
Pridružen: 21.02.2009, 23:21

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a mafijc387 »

Božiček napisal/-a:No, malo sem se igračkav in oblikoval dva različna modela majic v 3. barvah. Barve bodo črna, bela in modra. Če bo večje zanimanje za katero drugo barvo bom naročil tudi tisto barvo...
z kerim programom si se pa igračkal? lahko jaz tudi kaj pripomorem, seveda da bo lepo original logo gor in vse, pa če bo šefe dovolil seveda...znanja mam , pa malo cajta zdej med vikendom med tednom pa šola(tehnik računalništva). LP...pa RES prosim brez zamere ane....da nebo spet kej gorel...
Uporabniški avatar
Božiček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 672
Pridružen: 14.08.2009, 14:26
Kraj: Krško

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Božiček »

mafijc387 napisal/-a:
Božiček napisal/-a:No, malo sem se igračkav in oblikoval dva različna modela majic v 3. barvah. Barve bodo črna, bela in modra. Če bo večje zanimanje za katero drugo barvo bom naročil tudi tisto barvo...
z kerim programom si se pa igračkal? lahko jaz tudi kaj pripomorem, seveda da bo lepo original logo gor in vse, pa če bo šefe dovolil seveda...znanja mam , pa malo cajta zdej med vikendom med tednom pa šola(tehnik računalništva). LP...pa RES prosim brez zamere ane....da nebo spet kej gorel...
Delal sem u GIMPu, samo koker sm jz Mojstra razumel nebo pustil ker se mi zdi da nekaj ima že on v planu.
http://www.pribozic.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Božiček napisal/-a:Pa bi lahko dobil dovoljenje za nadaljevanje? Lahko oblikujem čisto po vaših željah Mojster.
Tako lepo te nisem slišal še pred mamco ne! :lol: :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
Uporabniški avatar
Božiček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 672
Pridružen: 14.08.2009, 14:26
Kraj: Krško

Re: Majice VLAKI.INFO verzija 2

Odgovor Napisal/-a Božiček »

Dejan napisal/-a:
Božiček napisal/-a:Pa bi lahko dobil dovoljenje za nadaljevanje? Lahko oblikujem čisto po vaših željah Mojster.
Tako lepo te nisem slišal še pred mamco ne! :lol: :wink:
Če bi slišal ko prosim za denar ne bi tega napisal :D
http://www.pribozic.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori