Koledar 2010 by SandiP

Humor in bedarije so pol zdravja :)
Nejc

Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Sandi, se bo letos tudi dalo dobiti pdf s koledarjem za prihodnje leto, ki zajema naše slike? [-o<
Zadnjič spremenil Nejc, dne 08.11.2009, 10:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Re: Koledar 2009 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Jaz sem tudi že malo razmišljal o koledarju za (Nejc :!: ) 2010.
Tako kot zadnji dve leti...
Nejc

Re: Koledar 2009 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Regan 664 napisal/-a:Jaz sem tudi že malo razmišljal o koledarju za (Nejc :!: ) 2010.
Tako kot zadnji dve leti...
Sunce žarku, kaj mi pa je? #-o Popravljeno.. :D
Uporabniški avatar
SandiP
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1572
Pridružen: 11.11.2007, 9:39
Kraj: Ljubljana Moste
Kontakt:

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a SandiP »

Dobro bi bilo, če bi bil spet kakšen "natečaj" za najboljšo fotografijo.
Na tak način se zbere veliko lepih slik na enem koncu, olajša pa tudi
zbiranje dovoljenj za tako neprofitno objavo, kot je PDF koledar.

:berr
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a cokla »

SandiP napisal/-a:Dobro bi bilo, če bi bil spet kakšen "natečaj" za najboljšo fotografijo.
Na tak način se zbere veliko lepih slik na enem koncu, olajša pa tudi
zbiranje dovoljenj za tako neprofitno objavo, kot je PDF koledar.

:berr
Ja , pa prepir in take...lasten izbor je najboljši in dovoljenje fotografov. Moje imaš ( če slučajno izbereš kakšno mojo )....
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Nejc

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Tudi sam dovolim brez problema uporabo svoje slike (če bo le prišla v ta ožji izbor :oops: ).

Priporočam pa, da se izbrane fotografije pošlje še v original resoluciji, tisti 800x600 ali manj je bolj švohnih za koledar na A3. :hmm

Aja Sandi, pa brez zamere, ker sem takoj tebe apeliral, si se mi zdel še najbolj primeren in seveda izkušen. :D
Uporabniški avatar
Božiček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 672
Pridružen: 14.08.2009, 14:26
Kraj: Krško

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Božiček »

Jaz pa lahko ponudim pomoč pri oblikovanju koledarja. :D :wink:

MMG. - Mogoče bi se dalo koledar tudi natisniti in potem pošiljati. :-k
http://www.pribozic.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Nejc

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Božiček napisal/-a: MMG. - Mogoče bi se dalo koledar tudi natisniti in potem pošiljati. :-k
Lanske izkušnje so bile kar dobre. Izdelava pdf-a, objava na forumu, in posamezen print. Kje in za koliko denarja, stvar vsakega posameznika. :D
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Sandi, mojih slik ni ne vem koliko ampak če kaj uporabnega najdeš, lahko mirne duše ponucaš. Da pa ne boš predolgo brskal po forumu, večina jih je tukaj.
Goran
Uporabniški avatar
Božiček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 672
Pridružen: 14.08.2009, 14:26
Kraj: Krško

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Božiček »

Nejc napisal/-a:
Božiček napisal/-a: MMG. - Mogoče bi se dalo koledar tudi natisniti in potem pošiljati. :-k
Lanske izkušnje so bile kar dobre. Izdelava pdf-a, objava na forumu, in posamezen print. Kje in za koliko denarja, stvar vsakega posameznika. :D
Mislil sem, da bi profesionalna tiskarna pač natisnila malo bolje, jaz bi pa lahko uredil tudi, da bi bil tisk brezplačen torej bi bil strošek le poštnina.

Še malo izven teme. :oops: Ste razmišljali kdaj, da bi imeli tudi svojo revijo? Vem, da obstaja že Nova proga ali nekaj takega ampak je v lasti Slovenskih železnic. Popravite me če se slučajno motim. Moja ideja je, da bi v naši reviji bili fotopisim, intervjuji, članki pač vse vezano o železnici v Sloveniji in še kakšna rubrika za druge države. Seveda bi bilo najbolje, če bi revija izhajala v elektronski obliki (pdf) in sicer brezplačno. :oops:

Ne me preveč negativno kritizirat. Samo svojo idejo sem predstavil. :oops:
http://www.pribozic.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Božiček napisal/-a:
Mislil sem, da bi profesionalna tiskarna pač natisnila malo bolje, jaz bi pa lahko uredil tudi, da bi bil tisk brezplačen torej bi bil strošek le poštnina.

Še malo izven teme. :oops: Ste razmišljali kdaj, da bi imeli tudi svojo revijo? Vem, da obstaja že Nova proga ali nekaj takega ampak je v lasti Slovenskih železnic. Popravite me če se slučajno motim. Moja ideja je, da bi v naši reviji bili fotopisim, intervjuji, članki pač vse vezano o železnici v Sloveniji in še kakšna rubrika za druge države. Seveda bi bilo najbolje, če bi revija izhajala v elektronski obliki (pdf) in sicer brezplačno. :oops:

Ne me preveč negativno kritizirat. Samo svojo idejo sem predstavil. :oops:
Te bom jaz malo pozitivno kritiziral :lol: :lol:
@Božiček, nobena stvar ni brezplačna na tem svetu, razen tisto, kar dobiš od mame ali očeta...ja pa še od kakšnga strica iz Amerike...
Jaz sem tam imel teto.

Res se da nekatere stvari urediti brezplačno po ljubiteljski liniji...in tukaj si se že izkazal :lol: :lol:
Še enkrat te pohvalim za program z opisom parnih lokomotiv.

Verjetno bi bilo za marsikoga zanimivo, da bi imel koledar profesionalno stiskan. Kot praviš, tudi to je možno, s tem da pridobiš reklame, ki bi bile ob strani (verjetno tiskarja in še koga...). In če piše še nekje vlaki.info ne bi nič škodovalo. Vendar mora najprej Mojster povedati kakšne načrte ima s koledarji...

Svojo revijo vlaki.info ali svojo revijo kar tako n.pr. Železnice :?:
Če imaš v mislih revijo vlaki.info, boš moral zopet Mojstra vprašati, kaj misli, če pa misliš Železnice, potem je to zalogaj, ki si ga boš težko sam naložil (urednik, prevajalec, lektor, korektor....drugače bo izgledalo kot Mirotov blog).
Če pa najdeš še nekaj zanesljivih pomagačev, potem pa najprej na pdf, če bo uspeh pa v tisk!
Vsako stvar je treba poskusit, da vidiš ali gre ali ne :lol: :lol:
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Božiček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 672
Pridružen: 14.08.2009, 14:26
Kraj: Krško

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Božiček »

Hja koledar bi bil brez reklam. Sem se že pozanimal. :D Glede revije sem mislil pa o železnici na splošno torej izven okrilja foruma vlaki.info. Bi se kdo javil za pomoč pri pripravljanju prispevkov?
http://www.pribozic.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Nejc

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Božiček, vsaj toliko te prosim, da malo paziš, kaj boš pisal, če sem neposreden, kar se tiče Mojstra in foruma, da ne bo šla ta tema zaradi tebe pod ključ.
Kar nekaj tvojih idej, je po hitrem postopku splavalo po vodi in pod ključ. Tako da, moje teme ne omadežuj. [-X
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Nejc napisal/-a:Božiček, vsaj toliko te prosim, da malo paziš, kaj boš pisal, če sem neposreden, kar se tiče Mojstra in foruma, da ne bo šla ta tema zaradi tebe pod ključ.
Kar nekaj tvojih idej, je po hitrem postopku splavalo po vodi in pod ključ. Tako da, moje teme ne omadežuj. [-X

Nikar se ne usajaj za vsako figo. Božiček je le izrazil svojo zamisel, ki je sicer zelo utopistična. Nič pa ni narobe, če nam jo zaupa, da jo skupaj predebatiramo.
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Božiček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 672
Pridružen: 14.08.2009, 14:26
Kraj: Krško

Re: Koledar 2010 by SandiP

Odgovor Napisal/-a Božiček »

Nejc napisal/-a:Božiček, vsaj toliko te prosim, da malo paziš, kaj boš pisal, če sem neposreden, kar se tiče Mojstra in foruma, da ne bo šla ta tema zaradi tebe pod ključ.
Kar nekaj tvojih idej, je po hitrem postopku splavalo po vodi in pod ključ. Tako da, moje teme ne omadežuj. [-X
Nič bat! Revija bo čisto za sebe in ne kot revija tega foruma.
http://www.pribozic.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori