Spot o nategnjenem delavskem razredu

Humor in bedarije so pol zdravja :)
Zaklenjeno
Menendez13
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 22.09.2011, 15:28

Spot o nategnjenem delavskem razredu

Odgovor Napisal/-a Menendez13 »

Ta spot posvečam vsem delavcem, oziroma delavskemu razredu, iz katerekoli republike, ki so dali svoj znoj in kri vsa ta leta za prazen nič, že pred krizo za bedne plače, posvečam tudi mojim osebnim sodelavcem, ko smo dewlal na građevini, ko smo moral grozit direktorju, ko sem jaz moral osebno terorizirat njegove zaposlene, ki so prišli v službo z najboljšimi avti, o celi naši stvari, pa ni vedel nikoli noben nić.
Kot sem rekel, oktobra 2009, ko ndelavci še niso imeli sestankov v alternativnih prostorih Roga, včasih tud Metelkove.

Prišel bo čas , ko bojo delavci iz gradbišč , tovarn, cest štekal stvar in bojo postal večji alternativci od ljudi, ki to mislijo da so na omenjenih prostorih. Zakaj ne bi bili mi , kmi smo bili fizikalci intelektualci? Naj še omenim ,,vizualne umetnike" z vinčkom v roki na razstavah, sami japiji.They make me sick. Čas je za Alternativno proletariat delavsko stranko.
DIEGO MENENDES
oktober 2009

http://www.youtube.com/watch?v=oabdZWkQUGw
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Spot o nategnjenem delavskem razredu

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Sicer si dobrodošel na tem forumu. Še posebej, če boš v našem smislu produktiven in boš deloval po naših pričakovanjih.

Vedi pa, politika, verska prepričanja in ostale zdrahe nimajo tu kaj iskati.

Zaklep teme.

Moderator Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Zaklenjeno