kako začeti... oz. o Oglasih

Humor in bedarije so pol zdravja :)
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

kako začeti... oz. o Oglasih

Odgovor Napisal/-a mmatja »

Malo poglejte tukaj.http://www.bolha.com/uporabnik/mmatja Kajti na tem forumu je objava oglasov cela štorija...In traja in traja, dokler se "Gospod" gorchi ne blagovoli potrditi in ga dati v javnost. KATASTROFA!... #-o
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: kako začeti...

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Mišo, potrjevanje je ročno, lahko bi kdorkoli od zelenih to naredil, ne samo jaz. Kaj morem, če imam zadnje pol leta sila napeto življenje, v službi skoraj nimam časa za malico, domov hodim namesto ob 16h tudi 20h... Nekje me pol zmanjka. Itak maš pa možnost oglase djat kamorkoli, vidim, da zadnje čase daješ najprej na malezeljeznice.net in potem sem, tudi kak dan kasneje... Žal tko je, moje življenje se ne vrti zgolj in samo okoli tega foruma.
Goran
Uporabniški avatar
totimato
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 615
Pridružen: 02.01.2009, 11:00
Kraj: Zg. Polskava

Re: kako začeti...

Odgovor Napisal/-a totimato »

Gorchi napisal/-a:Mišo, potrjevanje je ročno, lahko bi kdorkoli od zelenih to naredil, ne samo jaz. Kaj morem, če imam zadnje pol leta sila napeto življenje, v službi skoraj nimam časa za malico, domov hodim namesto ob 16h tudi 20h... Nekje me pol zmanjka. Itak maš pa možnost oglase djat kamorkoli, vidim, da zadnje čase daješ najprej na malezeljeznice.net in potem sem, tudi kak dan kasneje... Žal tko je, moje življenje se ne vrti zgolj in samo okoli tega foruma.
Gorchi, ne opravičuj se. Tisti, ki cenimo prostovoljno delo, vemo da ga je treba hvaliti in ne grajati. Vedno se bodo našli posamezniki, ki jim je tudi zastonj predrago.
Torej iz moje strani, hvala za trud (tudi jaz sem dal oglas v istem časovnem obdobju, pa me nič ne moti).

Lp
Počasi. Sem na delu in ne na begu. Moj hobi, moja pravila.
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: kako začeti...

Odgovor Napisal/-a mmatja »

Gorchi napisal/-a:Mišo, potrjevanje je ročno, lahko bi kdorkoli od zelenih to naredil, ne samo jaz. Kaj morem, če imam zadnje pol leta sila napeto življenje, v službi skoraj nimam časa za malico, domov hodim namesto ob 16h tudi 20h... Nekje me pol zmanjka. Itak maš pa možnost oglase djat kamorkoli, vidim, da zadnje čase daješ najprej na malezeljeznice.net in potem sem, tudi kak dan kasneje... Žal tko je, moje življenje se ne vrti zgolj in samo okoli tega foruma.
Sorry, nisem vedel, da si na tem forumu samo ti zadolžen za potrjevanje oglasov. Kaj pa potem ostali moderatorji delajo?
Pri toliko registriranih uorabnikih, ki jih je na tem forumu, bi bilo absolutno potrebno, da bi bil še kakšen....No to pa že mogoče spada v kakšno drugo temo...
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3866
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: kako začeti...

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

mmatja napisal/-a:... Kajti na tem forumu je objava oglasov cela štorija...In traja in traja, dokler se "Gospod" gorchi ne blagovoli potrditi in ga dati v javnost. KATASTROFA!... #-o
sledi odgovor Gorana, nato pa se vlečeš ven z tvojim odgovorom:
mmatja napisal/-a: Sorry, nisem vedel, da si na tem forumu samo ti zadolžen za potrjevanje oglasov. Kaj pa potem ostali moderatorji delajo?
Pri toliko registriranih uorabnikih, ki jih je na tem forumu, bi bilo absolutno potrebno, da bi bil še kakšen....No to pa že mogoče spada v kakšno drugo temo...
Bodi fer in se posuj s pepelom, saj si ga v prvem citiranem postu neposredno izval. Vsaj kolikor jaz razumem iz tvojega pisanja ti je bilo jasno, da veš kdo "spusti" oglas na forum. Ne pa tako "solzavo" opravičilo!

Pribljižno vem koliko se on razdaja za železnico (od foruma do maketarstva in dalje), zato so taki (prvi) komentarji povsem mimo. Če se bomo šli tako dalje, bo najbolje, da zapremo našo "hoby štacuno" beri forum.
Tine
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: kako začeti... oz. o Oglasih

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Glede na to, da smo zašli sem razdelil temo in odstranjeni del prestavil v čvek.
Tine, hvala, ni panike ;) Bomo že preživeli :)
Goran
wiggum
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 127
Pridružen: 08.06.2010, 14:10

Re: kako začeti...

Odgovor Napisal/-a wiggum »

mmatja napisal/-a:Pri toliko registriranih uorabnikih, ki jih je na tem forumu, bi bilo absolutno potrebno, da bi bil še kakšen....No to pa že mogoče spada v kakšno drugo temo...
Če se dobro spomnim, su vlaki.info bili spomenuti kot super urejen forum sa samo cca. 3 moderatora. Se zdaj nadam da veš zakaj malezeljeznice majo, po tebi, tolko puno moderatorjev. ;)
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: kako začeti...

Odgovor Napisal/-a mmatja »

wiggum napisal/-a:
mmatja napisal/-a:Pri toliko registriranih uorabnikih, ki jih je na tem forumu, bi bilo absolutno potrebno, da bi bil še kakšen....No to pa že mogoče spada v kakšno drugo temo...
Če se dobro spomnim, su vlaki.info bili spomenuti kot super urejen forum sa samo cca. 3 moderatora. Se zdaj nadam da veš zakaj malezeljeznice majo, po tebi, tolko puno moderatorjev. ;)
:berr :-#
Hribovc
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 207
Pridružen: 24.02.2009, 1:17

Re: kako začeti... oz. o Oglasih

Odgovor Napisal/-a Hribovc »

Še kakšen moderator bi po odhodu legende Dolfeta bil potreben. Predlagam Tonota, Železocestnika in Ljubitelja. =D>
Tomy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 842
Pridružen: 22.03.2008, 12:06

Re: kako začeti... oz. o Oglasih

Odgovor Napisal/-a Tomy »

Hribovc napisal/-a:Še kakšen moderator bi po odhodu legende Dolfeta bil potreben. Predlagam Tonota, Železocestnika in Ljubitelja. =D>
Tono! Tono! Tono!....
Tono, če ti ne dovolijo ledic namontirat v "kuhinji", ti pa bomo laptop.. :-k :mrgreen:

Lep dan
Tomaž
Uporabniški avatar
raziskovalec
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 03.10.2012, 15:56
Kraj: včasih na dolejnski, včasih na kraški progi

Re: kako začeti... oz. o Oglasih

Odgovor Napisal/-a raziskovalec »

Ja, samo je pri vsem skupaj potrebno imeti EV-42,kar pa mislim, da imajo zelo redki na forumu. Verjetno jih je tu kar nekaj, ki bi radi bili moderatorji in imajo čas in voljo za to, nimajo pa zaradi takega in drugačnega razloga te dovolilnice.
Lep pozdrav, raziskovalec.
Luč na koncu tunela ni nujno rešitev, lahko je vlak
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4115
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: kako začeti... oz. o Oglasih

Odgovor Napisal/-a mkx »

Če je EV-42 tisto, kar si mislim da je (vozniško dovoljenje) me čudi, da je Gorchi zelen. Saj potem velja ena izmed variant:
  • Gorchi ima kljub (po mojem védenju) drugačni zaposlitvi to potrdilo, kar bi me čudilo; ali
  • Gorchi je zelen kljub temu, da EV-42 nima ...
Pa ne, da se ne bi globoko strinjal s tem, da je Gorchi dober moderator. Ker bolj verjamem drugi tezi zgoraj pač ugotavljam, da pravilo o EV-42 kot predpogoju za moderatorstvo ni ravno absolutno. Torej Tono lahko pozeleni. Quod erat demonstrandum.
LP, Metod
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4115
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: kako začeti... oz. o Oglasih

Odgovor Napisal/-a mkx »

Tomy napisal/-a:Tono, če ti ne dovolijo ledic namontirat v "kuhinji", ti pa bomo laptop.. :-k :mrgreen:
Pod pogojem, da ima küchetop LED display :mrgreen:
LP, Metod
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: kako začeti... oz. o Oglasih

Odgovor Napisal/-a Tono »

Nurmi bi lahko bil modulator :)

On ima EV-42, samo ima neveljavno, kot smo že ugotovili :)
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Re: kako začeti... oz. o Oglasih

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Zelena barva se plača kot bi se to reklo v zelencih v plavi kuverti :beg :beg
Če ne gre uporabi večje kladivo.
"Half the job is in the discovery; the other half is having the courage to present the findings."
"Everyone is a genius at least once a year. The real geniuses simply have their bright ideas closer together."
Odgovori