Zagreb, 12. 01. 2012...

Železnica opremljena z slikovnim gradivom, se pravi fotoreportaže z malo teksta in vsebine. :)
Uporabniški avatar
ivy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3877
Pridružen: 21.01.2008, 20:06
Kraj: Maribor

Re: Zagreb, 12. 01. 2012...

Odgovor Napisal/-a ivy »

Kje so pa tisti njihovi nagibni :?:
Edina dilema, pri tem kadar nič ne delaš, je, da ne veš kdaj si gotov.
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Zagreb, 12. 01. 2012...

Odgovor Napisal/-a cokla »

Gorchi napisal/-a:Jako lepo, sila prisrčno in zanimivo. Še več takih v detajlčke :)
Mal komentarjev...
cokla napisal/-a:30. Na zagrebški zahodni kolodvor je "gospod " prispel pred mano...tramvaji ga pač ne zanimajo :lol:

http://shrani.si/f/3o/hZ/Flq1mLq/zagreb ... 81-cop.jpg
Meni sicer tale oseba deluje bolj žensko ampak če praviš, da je moškega spola pa naj bo :mrgreen:
Če bi bral malo med vrsticami....Dolfo so bolj zanimale potnice kot tramvaji....zato je gospod v narekovajih. :roll:
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Zagreb, 12. 01. 2012...

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Dolfe napisal/-a:
Gorchi napisal/-a: Tistemu, čemur ti praviš "šrina", jaz pravim dolžina. Štruca francoskega kruha ne more biti 50 cm široka in 5 cm dolga. Ali pač? :wink:
Upam, ad to velja le za drsalko, ker če je vagon širok 26,4m in dolg 3,1m.... #-o #-o #-o #-o #-o
Dolfe napisal/-a:So avtomatske spenjače in so "avtomatske spenjače". O njih, recimo da imam, nekaj delovnih izkušenj. Ni poanta o načinu vgraditve, saj je spenjača kot celota. Vprašanje je zanesljivost funkcionalnosti te spenjače. Na to pa lahko vpliva marsikaj. Vremenske razmere so že eden izmed dejavnikov.
Thx za pojasnilo, zdej mi je jasno ;)
Goran
preglednik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1951
Pridružen: 20.09.2006, 15:24
Kraj: Primorska

Re: Zagreb, 12. 01. 2012...

Odgovor Napisal/-a preglednik »

Zanimiv prikaz dogajanja pri naših sosedih Hrvatih. Mislim da njihova železniška postaja, sistem obvoznic s tovornim prometom, kot tudi nasploh mestni utrip (tramvaji), deluje dosti bolj evropsko in moderno kot pa naša Ljubljana.
preglednik
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Zagreb, 12. 01. 2012...

Odgovor Napisal/-a cokla »

preglednik napisal/-a:Mislim da njihova železniška postaja, sistem obvoznic s tovornim prometom, kot tudi nasploh mestni utrip (tramvaji), deluje dosti bolj evropsko in moderno kot pa naša Ljubljana.
Se zelo strinjam....in še nekaj. Sem vedel, da bo @Dolfe nadgradil moje videnje-s slikami in še posebno komentarji.

Slika Slika
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
topol
Strojevodja II
Strojevodja II
Prispevkov: 77
Pridružen: 07.02.2011, 4:33

Re: Zagreb, 12. 01. 2012...

Odgovor Napisal/-a topol »

Tista zgradba v kateri je ščavje je del Botaničnega vrta. Ko prispeš v Zagreb z vlakom greš skozi postajo na tramvajsko postajališče, se usmeriš levo mimo hotela Esplanade. Takoj naprej je neka ulica vzporedna z železnico po kateri vozijo tudi tramvaji. na desni ima hiše na levi pa zid. Čez kakih 100 metrov pa je v tem zidu tudi vhod v vrt.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Zagreb, 12. 01. 2012...

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Ja, se nama je zdelo, da tam, izza okna, raste neka solata in peteršilj. Bio - seveda. Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Odgovori