Malo kritičen pogled na Jesenice

Vse kako spraviti železnico lepo na sliko. Digitalno ali pa tudi klasično.
Odgovori
Uporabniški avatar
vagoncek
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 272
Pridružen: 28.09.2005, 11:25
Kraj: jesenice
Kontakt:

Malo kritičen pogled na Jesenice

Odgovor Napisal/-a vagoncek »

malo me je zmotilo zato sem tud poslikal

napajalnik, sicer neuporaben zaradi elektrifikacije, samo ker je muzejsko zaščiten bi bilo lepo če bi se ga malo prebarvalo
Slika

smo že kar nekaj let Slovenske železnice pa se še vedno najdejo tudi take oznake na električnih drogovih na postaji
Slika

vem, da se približuje Veseli December samo, da pa so smrekico postavili v tirni zaključek je pa kar malo prehudo
Slika
Slika

Verjetno bi se še kaj takega našlo in to na postaji na kateri se tuji potnik prvič sreča z našo državo, pa, da bi se tudi na drugih postajah po Sloveniji tudi našle take cvetke.
Oprostite, samo mene take stvari motijo, če ne motijo nikogar iz vodstva Slovenskih železnic
pred upokojitvijo sem bil zaposlen na muzejskem vlaku SZ kot referent za muzejske vlake
http://groups.msn.com/muzejskivlaki
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a hulk »

Vagonček čas imaš, ker si v penziji, kritično oko tudi samo tvoj pogled na tisto kar vidiš ni pravi. Jaz osebno vidim v tvojih fotkah kup priložnosti, da polepšam postajo.
Barvo in čopič v roke in napajalnik bo kot nov.
Vržeš eno špago lučk na smrekico in imeli bomo najlepši štuc na SŽ.
itd, itd

Hec mora bit. :wink:
Uporabniški avatar
ivy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3877
Pridružen: 21.01.2008, 20:06
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a ivy »

Tudi v Mariboru se da najti kakšen delček zgodovine.


Slika
Edina dilema, pri tem kadar nič ne delaš, je, da ne veš kdaj si gotov.
Uporabniški avatar
Anzee
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 812
Pridružen: 08.04.2008, 12:55

Re: Malo kritičen pogled na Jesenice

Odgovor Napisal/-a Anzee »

vagoncek napisal/-a:malo me je zmotilo zato sem tud poslikal
Oprostite, samo mene take stvari motijo, če ne motijo nikogar iz vodstva Slovenskih železnic
Nisi edini. Tudi mene motijo taksne zadeve, pa ceprav morda delujejo kot malenkosti...
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Mene pa zanima na kateri postaji oz. kje ni tiste elektro "JŽ" škatle :?: se pravi, da je že zamenjana z SŽ oznako,
Tine
Uporabniški avatar
vagoncek
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 272
Pridružen: 28.09.2005, 11:25
Kraj: jesenice
Kontakt:

oi

Odgovor Napisal/-a vagoncek »

Tin€ na Jesenicah na tirih 1, 2 in 3 so pokrovi zamenjani, zadaj pa še ne vsaj vsi ne
Hulk, sem se že ponujal, da bi zadevo saniral, samo kaj ko za te stvari ni na železnici razumevanja ali pa ni volje, da bi to dovolili upokojencem delat. Enako se mi je dogodilo v kurilnici ko sem se ponudil da bi čistil pepel in saje s tirov,
To samo toliko v vednost, da ne boste mislili, da znam samo KRITIZIRAT. Marsikoga z vrha uprave SŽ pa bi bilo resnično potrebno SKRITIZIRATI.
Za te svoje trditve imam dobro pokritje bivših sodelavcev kakšne odgovore sem dobival, ko sem se ponujal, da kaj naredim
pred upokojitvijo sem bil zaposlen na muzejskem vlaku SZ kot referent za muzejske vlake
http://groups.msn.com/muzejskivlaki
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Tin€ napisal/-a:Mene pa zanima na kateri postaji oz. kje ni tiste elektro "JŽ" škatle :?: se pravi, da je že zamenjana z SŽ oznako,
Na postajah neelektrificiranih prog :oops: :wink:
Odgovori