362-040 se vrača kot bumerang

Vse kako spraviti železnico lepo na sliko. Digitalno ali pa tudi klasično.
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Dolfe kaj pa če nebi nič ustavil v Šapjanah in jo direktno potegnil do Reke, ter tam zaprosil za Mehov azil :twisted: :twisted:
Tine
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Tin€ napisal/-a:Dolfe kaj pa če nebi nič ustavil v Šapjanah in jo direktno potegnil do Reke, ter tam zaprosil za Mehov azil :twisted: :twisted:
Se ne bi izšlo. Imajo svojih preveč, po katerih pljuvajo do nezavesti. Če bi fasali še enega, bi me gotovo takoj transportirali na Goli otok. Tam pa za revmo ni glih fajn ....... :lol:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Saj za to me pa Tine ne bo navdušil za akcijo. :lol:

Sicer pa je v Kvarnerju mrzlo celo sredi julija, le verjemi. Razen če moraš pod mus prenašat kamenje in vzneseno vzklikat: "Meh je car! .... Meh je car!!! ..... Živeo Meh!!! ......" Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Dolfe napisal/-a: Se ne bi izšlo. Imajo svojih preveč, po katerih pljuvajo do nezavesti. Če bi fasali še enega, bi me gotovo takoj transportirali na Goli otok. Tam pa za revmo ni glih fajn ....... :lol:
Dolfe, poglej si tole slikco.. Ko jo boš pogledal, se boš v Zalogu raje odločil menjat kabino in jo popihal na Štajersko, kot pa na Šapjane.. Slika

Slika
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

N'č bat. Vse to skalovje sem že najmanj dvakrat obkrožil. In to brez kugle na nogi.:wink:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Odgovori