150 let železnice v Celju

Vse kako spraviti železnico lepo na sliko. Digitalno ali pa tudi klasično.
363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1420
Pridružen: 06.09.2006, 18:28

Odgovor Napisal/-a 363 »

Torrent imam jaz narejen. Na forumu bo najkasneje jutri, če pa je kdo neučakan mu ga lahko pošlem na emajl. Kdor pa hoče imeti 24 minutno verzijo pa naj potem počaka na Tinetovo.


Lp
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

363 napisal/-a:Torrent imam jaz narejen. Na forumu bo najkasneje jutri, če pa je kdo neučakan mu ga lahko pošlem na emajl. Kdor pa hoče imeti 24 minutno verzijo pa naj potem počaka na Tinetovo.


Lp
Mislim da bomo vsi potrpeli kakšen dan, več pa bo gotovo že kriza - za nekatere. :D
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

24 minutno verzijo lahko potegnete dol v zip varianti. Velikost datoteke je 468 MB :!:

Po uspešnem prenosu datoteke na vaš računalnik, jo je potrebno razipirati. Za ogled potem pojdite v direktorij Pdvd_rt, kjer zaženete datoteko PowerDVD.exe.

Prenos žal ni več možen.
Zadnjič spremenil Tin€, dne 08.02.2009, 18:04, skupaj popravljeno 2 krat.
Tine
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Tine hvala, leti kot sneta sekira dol (1500 kB/sek) :shock: :shock: :shock:
Dober server maš =D>
Goran
Uporabniški avatar
Jembah
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1859
Pridružen: 05.11.2006, 17:38
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Jembah »

Res lepo leti, 3m22s, top speed 2.29 MB/s :P
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Če mi lahko kdo pomaga: ko hočem razpakirati datoteko mi napiše:
Celje_nemska_varianta.zip: CRC failed in AVSEQ01.MPG. The file is corrupt
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Uros_88 napisal/-a:Če mi lahko kdo pomaga: ko hočem razpakirati datoteko mi napiše:
Celje_nemska_varianta.zip: CRC failed in AVSEQ01.MPG. The file is corrupt
. . . . . . . . . . . . Slika
Tin€ napisal/-a: Po uspešnem prenosu datoteke na vaš računalnik, jo je potrebno razipirati. Za ogled potem pojdite v direktorij Pdvd_rt, kjer zaženete datoteko PowerDVD.exe.
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Nejc napisal/-a:
Uros_88 napisal/-a:Če mi lahko kdo pomaga: ko hočem razpakirati datoteko mi napiše:
Celje_nemska_varianta.zip: CRC failed in AVSEQ01.MPG. The file is corrupt
. . . . . . . . . . . . Slika
Tin€ napisal/-a: Po uspešnem prenosu datoteke na vaš računalnik, jo je potrebno razipirati. Za ogled potem pojdite v direktorij Pdvd_rt, kjer zaženete datoteko PowerDVD.exe.
Nič ne morem narediti, sem poskusil že vse. Ne morem je niti razipirati.
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Uroš_88, se že v naprej opravičujem v kolikor te nisem prav razumel. Datoteka katero si ti prenesel je stisnjena, se pravi v tej stisnjeni datoteki se nahajajo tudi mape (direktoriji).

Ta datoteka je popolnoma neuporabna v kolikor jo ne razširiš (razipiraš). Kako to storiti je kar nekaj načinov, najenostavneje pa je s pomočjo programa Winzip.

Ko ti uspe to narediti (razipirati) je potem naprej mala malca.

Goran in Cokla, hvala za pohvale mojega strežnika. Nekaj pa tud mora dati od sebe, saj gre za gostovanje na njem kar nekaj €.

Kot vidim, je prenos zelo "živ".
Tine
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Tin€ napisal/-a:Uroš_88, se že v naprej opravičujem v kolikor te nisem prav razumel. Datoteka katero si ti prenesel je stisnjena, se pravi v tej stisnjeni datoteki se nahajajo tudi mape (direktoriji).

Ta datoteka je popolnoma neuporabna v kolikor jo ne razširiš (razipiraš). Kako to storiti je kar nekaj načinov, najenostavneje pa je s pomočjo programa Winzip.

Ko ti uspe to narediti (razipirati) je potem naprej mala malca.

Goran in Cokla, hvala za pohvale mojega strežnika. Nekaj pa tud mora dati od sebe, saj gre za gostovanje na njem kar nekaj €.

Kot vidim, je prenos zelo "živ".
Pri meni se zatakne že takrat, ko hočem razipirati. Verjetno bom moral še 1x downloadati.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Uroš,
ni druge - sam sem pogledal ta video z direktnim dvoklikom na ta mpg (odprl se mi je Windows Media Player) in mi dela brez PowerDVDja brez problema. Škoda, ker manjka oni začetek je pa zanimivo, da imam bolj ali manj taisti video še od serije Eisenbahn Romantik, kjer pa manjka večji del predstavitve lokomotiv. Tukaj so pa vse po vrsti lepo predstavljene =D> =D>
Goran
Uros_88
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 200
Pridružen: 07.01.2009, 18:03

Odgovor Napisal/-a Uros_88 »

Hvala za trud. Bom že nekaj pogrutal :) .
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Tin€ napisal/-a:
Goran in Cokla, hvala za pohvale mojega strežnika.
Cokla še ni hvalil. Bo pa zdaj. :wink:
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Jembah, iskreno se ti opravičujem, ker sem pomotoma napisal Coklo namesto tebe. Cokla ima tako zanimivo sliko v podpisu, da to človeka hitro zmede.

Hvala Jembah.
Tine
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Tine, se ti zahvaljujem za
Tin€ napisal/-a:24 minutno verzijo lahko potednete dol v zip varianti. Velikost datoteke je 468 MB :!:

Po uspešnem prenosu datoteke na vaš računalnik, jo je potrebno razipirati. Za ogled potem pojdite v direktorij Pdvd_rt, kjer zaženete datoteko PowerDVD.exe.
Danes sem si prvič ogledal kakršnokoli "poročilo" iz proslave v Celju... :oops: :lol: :lol: :lol:

Po mojem mnenju odlično...

Tudi v živo si nisem ogledal zadeve. Izgleda, da takrat še nisem bil dovolj :old :igraca :bicikl :fraca
Odgovori