@cokla in njegove fotke

Vse kako spraviti železnico lepo na sliko. Digitalno ali pa tudi klasično.
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
PEČAN
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 163
Pridružen: 18.08.2007, 21:39
Kraj: Soški koridor

Re: @cokla in njegove fotke

Odgovor Napisal/-a PEČAN »

cokla napisal/-a:
PEČAN napisal/-a:
Ma kaj klobasate neumnosti, povejte mi zakon oz. predpis, ki prepisuje, da je policija pristojna za sankcioniranje takih prekršekov na železniškem območju oziroma po domače povedano, da te policist za hojo preko železniških tirov lahko mandatno oglobi :?: :?: :?:
Velja isti zakon, ki prepoveduje prečkanje ceste tam kjer ni prehoda za pešce.

Še bolj pa bi zalegel Pendolino s polno hitrostjo, če že hočeš. Madonca ste pa zagreti, ko gre pri zagovarjanju neumnosti ljudi. #-o

MMG- zanemarljiva , ja.... :oops:

Ma kaki isti zakon, saj cesta ni železniško območje. Na cesti in obcestnem pasu velja Zakon o varnosti v cestnem prometu :idea: :idea:
LP
Jimmy
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: @cokla in njegove fotke

Odgovor Napisal/-a cokla »

PEČAN napisal/-a:

Ma kaki isti zakon, saj cesta ni železniško območje. Na cesti in obcestnem pasu velja Zakon o varnosti v cestnem prometu :idea: :idea:
Bom to povedal policajem, ki mi bodo dali pihati ob hudi nesreči.... :roll:

Naj bo po tvoje...se mi ne da.
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
PEČAN
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 163
Pridružen: 18.08.2007, 21:39
Kraj: Soški koridor

Re: @cokla in njegove fotke

Odgovor Napisal/-a PEČAN »

cokla napisal/-a:
PEČAN napisal/-a:

Ma kaki isti zakon, saj cesta ni železniško območje. Na cesti in obcestnem pasu velja Zakon o varnosti v cestnem prometu :idea: :idea:
Bom to povedal policajem, ki mi bodo dali pihati ob hudi nesreči.... :roll:

Naj bo po tvoje...se mi ne da.

He,he nikar tega ker se ti bodo smejali. Lahko ti dajo pihat ker izredni dogodek ni prekršek takrat pa policisti delajo po Zkonu o kazenskem postopku in jim zakon to dovoljuje.
LP
Jimmy
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: @cokla in njegove fotke

Odgovor Napisal/-a cokla »

PEČAN napisal/-a:

He,he nikar tega ker se ti bodo smejali. Lahko ti dajo pihat ker izredni dogodek ni prekršek takrat pa policisti delajo po Zkonu o kazenskem postopku in jim zakon to dovoljuje.
cokla napisal/-a:
Naj bo po tvoje...se mi ne da.
Nazaj na temo...



na nadvozu

Slika

"pokopališče"

Slika

žalosten konec x 4

Slika

Slika

Slika

Slika

vkopana :lol:

Slika

"zelenc" za v Litijo

Slika

tale bi moral biti pod ključem

Slika

po nove naloge

Slika


Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
grlica71
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 130
Pridružen: 27.03.2008, 15:56

Re: @cokla in njegove fotke

Odgovor Napisal/-a grlica71 »

V bistvu se nisem mislil oglasit, pa ne gre.
PEČAN, veliko tako mislečih je že in na žalost še bo odšlo v večna lovišča zaradi tega, ker jim ni v rani mladost nekdo povedal ali pa niso v tisti svoji skisani "butici" dojeli, da je prečkanje tira lahko zadnje dejanje, ki ga bojo storili v tuzemeljskem življenju. Saj je vedno tako, da npr. v Litiji in Kranju prečkajo tire, sedijo na peronu z nogami obrnjenimi k tiru ali pač hodijo kot ovčice za nosom, potem pa poslušamo kako ga je škoda. Sem že doživel, kako je, ko se z "polnim šusom" ustaviš pred "ovco", ki potem sploh ni sposobna stopit iz tira, da ne govorim, kakšne je imela hlače od spredaj in zadaj. Verjemi mi, ima poklonjeno življenje in na kraj pameti ji verjetno ne pride, da gre mimo podhoda. Tako, kazen, ki ti jo napiše policaj je minimalni strošek. Življenje je krepko več vredno, verjemi!



PEČAN napisal/-a:
cokla napisal/-a:
PEČAN napisal/-a:

Ma kaki isti zakon, saj cesta ni železniško območje. Na cesti in obcestnem pasu velja Zakon o varnosti v cestnem prometu :idea: :idea:
Bom to povedal policajem, ki mi bodo dali pihati ob hudi nesreči.... :roll:

Naj bo po tvoje...se mi ne da.

He,he nikar tega ker se ti bodo smejali. Lahko ti dajo pihat ker izredni dogodek ni prekršek takrat pa policisti delajo po Zkonu o kazenskem postopku in jim zakon to dovoljuje.
lp, b
Stoj vzravnano, veselo se nasmehni in pusti, da razmišljajo, zakaj si vedno dobre volje!


(¨`·.·´¨) Always
`·.¸(¨`·.·´¨) Keep
(¨`·.·´¨)¸.·´ Smiling!
`·.¸.·´
Uporabniški avatar
PEČAN
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 163
Pridružen: 18.08.2007, 21:39
Kraj: Soški koridor

Re: @cokla in njegove fotke

Odgovor Napisal/-a PEČAN »

grlica71 napisal/-a:V bistvu se nisem mislil oglasit, pa ne gre.
PEČAN, veliko tako mislečih je že in na žalost še bo odšlo v večna lovišča zaradi tega, ker jim ni v rani mladost nekdo povedal ali pa niso v tisti svoji skisani "butici" dojeli, da je prečkanje tira lahko zadnje dejanje, ki ga bojo storili v tuzemeljskem življenju. Saj je vedno tako, da npr. v Litiji in Kranju prečkajo tire, sedijo na peronu z nogami obrnjenimi k tiru ali pač hodijo kot ovčice za nosom, potem pa poslušamo kako ga je škoda. Sem že doživel, kako je, ko se z "polnim šusom" ustaviš pred "ovco", ki potem sploh ni sposobna stopit iz tira, da ne govorim, kakšne je imela hlače od spredaj in zadaj. Verjemi mi, ima poklonjeno življenje in na kraj pameti ji verjetno ne pride, da gre mimo podhoda. Tako, kazen, ki ti jo napiše policaj je minimalni strošek. Življenje je krepko več vredno, verjemi!
Ma se strinjam z vami, tudi sam vsak dan vozim po tirih in vem kaj se dogaja. Želel sem samo dopovedati da policija ni pristojna ukrepati na žel. območju temveč je to zgolj prom. inšektor. Kar se pa tiče povoženj ljudi sem sam že dva z tirov spravljal v pločevino tako da mi je to predobro poznano.
LP
Jimmy
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: @cokla in njegove fotke

Odgovor Napisal/-a cokla »

PEČAN napisal/-a:
grlica71 napisal/-a:V bistvu se nisem mislil oglasit, pa ne gre.
PEČAN, veliko tako mislečih je že in na žalost še bo odšlo v večna lovišča zaradi tega, ker jim ni v rani mladost nekdo povedal ali pa niso v tisti svoji skisani "butici" dojeli, da je prečkanje tira lahko zadnje dejanje, ki ga bojo storili v tuzemeljskem življenju. Saj je vedno tako, da npr. v Litiji in Kranju prečkajo tire, sedijo na peronu z nogami obrnjenimi k tiru ali pač hodijo kot ovčice za nosom, potem pa poslušamo kako ga je škoda. Sem že doživel, kako je, ko se z "polnim šusom" ustaviš pred "ovco", ki potem sploh ni sposobna stopit iz tira, da ne govorim, kakšne je imela hlače od spredaj in zadaj. Verjemi mi, ima poklonjeno življenje in na kraj pameti ji verjetno ne pride, da gre mimo podhoda. Tako, kazen, ki ti jo napiše policaj je minimalni strošek. Življenje je krepko več vredno, verjemi!
Ma se strinjam z vami, tudi sam vsak dan vozim po tirih in vem kaj se dogaja. Želel sem samo dopovedati da policija ni pristojna ukrepati na žel. območju temveč je to zgolj prom. inšektor. Kar se pa tiče povoženj ljudi sem sam že dva z tirov spravljal v pločevino tako da mi je to predobro poznano.
cokla napisal/-a:Nazaj na temo...ki jo nadaljujem tukaj.
Zaklenjeno