@Klemenko - fotografije

Vse kako spraviti železnico lepo na sliko. Digitalno ali pa tudi klasično.
Klemenko
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 80
Pridružen: 26.11.2008, 15:33

Re: @Klemenko - fotografije

Odgovor Napisal/-a Klemenko »

Hvala...Res je bilo malce preveč nosilcev električne napeljave okrog....Ampak bomo za drugič malce bolje pazili ;)

Z izrezavanjem teh t.i. "štang" je pa kar nekaj dela, pa še enak model vlaka moraš nekje imeti, da lahko dele prekopiraš...Mrežo pa znam v PS CS2 postaviti, da bi se mi ta del prilegal glede na pozicijo te "štange"...
Bom za sedaj pustil tako kot je, drugič pa malo gledal, da ne bodo Štange v objektivu :)

LP,Klemen F.
grega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1618
Pridružen: 12.09.2006, 17:29
Kraj: Štajerska
Kontakt:

Re: @Klemenko - fotografije

Odgovor Napisal/-a grega »

Klemenko napisal/-a:Hvala...Res je bilo malce preveč nosilcev električne napeljave okrog....Ampak bomo za drugič malce bolje pazili ;)

Z izrezavanjem teh t.i. "štang" je pa kar nekaj dela, pa še enak model vlaka moraš nekje imeti, da lahko dele prekopiraš...Mrežo pa znam v PS CS2 postaviti, da bi se mi ta del prilegal glede na pozicijo te "štange"...
Bom za sedaj pustil tako kot je, drugič pa malo gledal, da ne bodo Štange v objektivu :)

LP,Klemen F.
Saj nisem mislil, da ga greš popravljat v Ps-ju vem, da ti to vzame ogromno dela. Kar sem rekel sem mislil malo v hecu + da drugič malo bolj paziš, sicer pa veliko stvari takšne stvari sploh ne motijo.
Klemenko
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 80
Pridružen: 26.11.2008, 15:33

Re: @Klemenko - fotografije

Odgovor Napisal/-a Klemenko »

Vem...Samo je pa malce nadležno (res!!!), ko jih gledaš...A ni? :mrgreen:

Kot sem že rekel....V naslednjo bo bolje, hehe..... :D
Odgovori