@363.007 Model slikce 2010!

Vse kako spraviti železnico lepo na sliko. Digitalno ali pa tudi klasično.
Odgovori
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Gorchi napisal/-a:Ivy,
tole je pa iztrgano iz konteksta in kot tako popolnoma neprimerno. Eno je podjebavanje forumašev na Mirotovo čudno izražanje (za nas), drugo pa je Mirotova "nepismenost" oz. bolje rečeno lenoba branja pravil. Nepismen zagotovo ni, zna brati pravilno slovenščino, torej gre zgolj za lenobo. Tako da ivy, ta Tvoj post... jaz se ne bi čohal po glavi in spraševal zakaj sta ti dve izjavi.

Gorchi, predlagam teden dni oddiha v termah za našega ex. 363-007. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Red mora bit, pa čeprav na grd način.....PRESS :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Umirite se vsi!

Nikjer, prav nikjer v osnovnih pravilih ni zapisano, da se ne sme objavljati več kot 10 slik na objavljeno sporočilo. To je le naš skupen dogovor internega značaja, za boljšo preglednost foruma. In prav nič drugega. Tisto mahanje z grožnjami o raznoraznih sankcijah kršiteljev, je nepotrebno in nepravično ter brez zakonske podlage, če že hočete takšen izraz.

Še enkrat in velja za vse, tudi za moderatorje. Na željo vseh uporabnikov, zaradi reda radi, se naproša vse, ki objavljajo svoje slikovne prispevke, da se držijo skupnega dogovora in v enem sporočilu objavijo največ do 10 slik.

Pri linkanju slik včasih kaj hitro pride prekoračitve te kvote, za kar je običajno kriva naglica in morda površnost. Uporabnika se pač opozori in to je to. Če pa bo kdo namenoma izzival in nagajal, potem pa bomo seveda, že ukrepali na ustrezen način.

AMEN :pope

Moderator Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a cokla »

Dolfe napisal/-a:Umirite se vsi!

Nikjer, prav nikjer v osnovnih pravilih ni zapisano, da se ne sme objavljati več kot 10 slik na objavljeno sporočilo. To je le naš skupen dogovor internega značaja, za boljšo preglednost foruma. In prav nič drugega. Tisto mahanje z grožnjami o raznoraznih sankcijah kršiteljev, je nepotrebno in nepravično ter brez zakonske podlage, če že hočete takšen izraz.

Še enkrat in velja za vse, tudi za moderatorje. Na željo vseh uporabnikov, zaradi reda radi, se naproša vse, ki objavljajo svoje slikovne prispevke, da se držijo skupnega dogovora in v enem sporočilu objavijo največ do 10 slik.

Pri linkanju slik včasih kaj hitro pride prekoračitve te kvote, za kar je običajno kriva naglica in morda površnost. Uporabnika se pač opozori in to je to. Če pa bo kdo namenoma izzival in nagajal, potem pa bomo seveda, že ukrepali na ustrezen način.

AMEN :pope

Moderator Dolfe
Tudi to je res, da nikjer ni eksplicitno napisana quota slik na prispevek in to lahko spregledamo novemu članu. Takemu "staremu mačku" kot je Miro pa , vsaj jaz, tega ne morem in ne smem spregledat. Se je že tudi zgodilo, da smo spregledali....

MMG- pri hitrem linkanju slik lahko pride do prekoračitve ene ali največ dveh fotk...se je zgodilo tudi meni. Zato pa obstaja rubrika predogled. Zato se ne morem s tabo strinjat.
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

cokla napisal/-a:
Tudi to je res, da nikjer ni eksplicitno napisana quota slik na prispevek in to lahko spregledamo novemu članu. Takemu "staremu mačku" kot je Miro pa , vsaj jaz, tega ne morem in ne smem spregledat. Se je že tudi zgodilo, da smo spregledali....

MMG- pri hitrem linkanju slik lahko pride do prekoračitve ene ali največ dveh fotk...se je zgodilo tudi meni. Zato pa obstaja rubrika predogled. Zato se ne morem s tabo strinjat.
Da lahko štrafaš, moraš imeti neko podlago. To pa je predpis, ki ga nekdo, ki je za to kompententen, pač predpiše. Ga imaš?

In dokler takšnega predpisa ni, je lahko le naša pobožna želja, da se vsi tega dogovora kar se da držimo. Če pride do kršitve, se uporabnika lahko le opozori in poprosi za korektno sodelovanje. In to je vse, če se gremo neko spoštovano demokracijo. :wink:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a cokla »

Dolfe napisal/-a: Da lahko štrafaš, moraš imeti neko podlago. To pa je predpis, ki ga nekdo, ki je za to kompententen, pač predpiše. Ga imaš?
Nimam...saj sem ti povedal.

Nazaj na temo....smetimo.
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
AEE_Express
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 16.03.2010, 11:24

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a AEE_Express »

Gorchi napisal/-a:Ivy,
tole je pa iztrgano iz konteksta in kot tako popolnoma neprimerno. Eno je podjebavanje forumašev na Mirotovo čudno izražanje (za nas), drugo pa je Mirotova "nepismenost" oz. bolje rečeno lenoba branja pravil. Nepismen zagotovo ni, zna brati pravilno slovenščino, torej gre zgolj za lenobo. Tako da ivy, ta Tvoj post... jaz se ne bi čohal po glavi in spraševal zakaj sta ti dve izjavi.

OPOROZILO , NE SMEŠ GOVORI o "NEPISMENOST" je grdi govori!!!

Mnogo gluhi je ne zna slovenščina jezik ker ima zelo težav glavi zaradi rojeni posledni poškoval uho tudi nekaj oko in telesni, goran in člani forum je veliko pomeni ne nič pomeni za gluhi !

gluhi v šoli center slušna in govora (zavod v Mariboru,Ljubljani in Portoroža) , učitelj (ica) ali tovarišče je ne resno dela pomaga za uči beseda in še kaj drugo, glede denar služba potem domov, učitelj je umazni in slabo služba da samo glede denar.
mnogo gluhi je ne zna slovenščina jezik in veliko skupaj tolmača znakovni jeznikov za ZDRAVNIK ali drugo..... VEDNO. pa jaz nikoli skupaj tolmača,sem znam beseda da nekaj veliko napake potem veliko učim kaj to to pomeni , potem več jasno .
tudi gluhi je ne nič sliša uho govori, pa drugi ljudji je sliša je že ve pomeni govori besedo...
rojeni gluhi je cca 2 let (otrok) je še ne ve beseda, pozno cca star 8-9 let je že zna beseda , pomeni to MAMA, ATA,AVTO,STOL in ITD.... pa težko besedo še ni pozno star cca 15 let naprej...

vse ljudje SLIŠA je rojen da sreča in dobro vidi,dobro sliša ,dobro glava zdrav in še drugo.... JE VELIKO SREČA ŽIVLJENJE DELA, pa gluhi je bolj težko in UBOGI TEŽKO DELO ŽIVLJENJE !!!!

še plus TOVARNA;
tovarna je sprejem novinec delavec , glede novinec gluhi potem ne more sprejem služba potem nazaj na borzu čakal, samo glede sliša ljudje je sprejem dela služba!

mnogo gluhi iz sloveniji je nima služba in že dolgo leto na borzu tudi ima družina+otrok tudi gluhi, ubogi težav življenje !

država slovenija SD je ne nič pomaga za gluhe, SDS je prej dobro da veliko pomaga za gluhe.
tam DRŽAVA ITALIJA je zelo veliko ugodno pomaga za gluhe tudi dobi denar na mesečno redko do konec življenje, vsak mesečno dobi denar cca do 500 eur (velike dražve italije)

v sloveniji je še ni pomaga denar na mesečno za gluhe ,slovenija je že dolgo člani EU po 7 let, ni lepo!
prej SDS je priprave bo naredil pomaga denar za gluhi, potem volitve 2008 je izgubil potem nič ni več. potem novo SD je ne dal nič, SD je nima rad gluhi.
primer vodi vlada slovenija od SDS ali SLS ali SNS, potem že dobi pomaga denar na mesečno za gluhi (cca do 200 eur - mala država slovenija) .

lepo prosim naprej moraš razumel in gluhi iz sloveniji tudi del tuji je težav poslednice glavi del telo težav potem ne more uči beseda... tudi ne zna računalnik in itd.....

jaz sem sam mnogo učim pomeni računalnik od 2001 tudi nekaj mam mnogo prijatelji(ici) ali kolegi je vedno pomaga za meni uči in še drugo program.... SEM MAM SREČA DOSTI PRIJATELJI, pa drugi gluhi je nekaj ma prijatelj in nekaj nima prijatelji , še gluhi je doma iz okolici (KMET) je zelo bolj hudi ne zna slovenščina tudi dosti dolgčasu sem doma.

lepo prosim oprostite ker nekaj imam slabo slovenščina jezik, upam boš razumel in hvala!

LP, MIRO!
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Miro, spet si Reed bull pil. Tu ne moremo rešiti tvojih življenskih problemov. Že res da si gluh. Nisi pa neumen. Drži se dogovorjenih pravil, če ne bo tudi Dolfe hud.
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Miro, nisi dobro razumel, kaj sem napisal. Če se beseda napiše v navednicah (t.j. " ") potem sem s tem mislil le pogojno. Vsi vemo, da nisi nepismen sicer ne bi znal nič napisati in prebrati, tako pa vemo, da znaš pisati in brati v slovenščini in nemščini (ki je dokaj dobra pri Tebi). V nadaljevanju stavka sem napisal da si bil bolj len pri branju pravil, torej ignoriraj besedo nepismenost.
Kar se pa tvojih težav tiče pa hvala za obrazložitev; od nedolgo nazaj imam tudi sam pred blokom zavod Sonček in ljudi podobnega kova kot si Ti srečujem vsakodnevno.
Goran
AEE_Express
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 16.03.2010, 11:24

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a AEE_Express »

nekaj novo sliko VLAK!

Slika
InterCity 502 POHORJE - EKSPRES Brižitka "363-017" 8)

Slika
OEC 256 "Ritter von Ghega" Maribor-Wien v Špilju in e.363-023 je dol potem OBB 1044.012

Slika
WLC ES 64 U2 020+027 v GRadcu, vozi od Spielfeld - Wien (iz koper Luka, prej e.lok 363 SŽ ) 8)
v Špilju je večkrat vozi za ES 64 U2 020+027 še.... vedno Torek,Sreda,Četrtek tudi Petek, pa Vikend je za OBB 1116 !

lp,miro
Uporabniški avatar
totimato
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 615
Pridružen: 02.01.2009, 11:00
Kraj: Zg. Polskava

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a totimato »

Dolfe napisal/-a:
cokla napisal/-a:
Tudi to je res, da nikjer ni eksplicitno napisana quota slik na prispevek in to lahko spregledamo novemu članu. Takemu "staremu mačku" kot je Miro pa , vsaj jaz, tega ne morem in ne smem spregledat. Se je že tudi zgodilo, da smo spregledali....

MMG- pri hitrem linkanju slik lahko pride do prekoračitve ene ali največ dveh fotk...se je zgodilo tudi meni. Zato pa obstaja rubrika predogled. Zato se ne morem s tabo strinjat.
Da lahko štrafaš, moraš imeti neko podlago. To pa je predpis, ki ga nekdo, ki je za to kompententen, pač predpiše. Ga imaš?

In dokler takšnega predpisa ni, je lahko le naša pobožna želja, da se vsi tega dogovora kar se da držimo. Če pride do kršitve, se uporabnika lahko le opozori in poprosi za korektno sodelovanje. In to je vse, če se gremo neko spoštovano demokracijo. :wink:
Mogoče se je navezoval na to: http://www.vlaki.info/forum/viewtopic.p ... 936#p99936

:wink:

Predlagal bi, da se tema počisti in vsi prispevki, ki tematsko ne spadajo v temo "Re: @363.007 Model slikce 2010!" vključno s političnimi strankami premakne na primerno mesto.

...ker je res škoda lepih slik.

Lep pozdrav!
Počasi. Sem na delu in ne na begu. Moj hobi, moja pravila.
Primusm
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 87
Pridružen: 12.09.2010, 14:32
Kraj: Ankaran

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a Primusm »

Tale fotka Pohorca je pa svetovna!! =D>
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

totimato napisal/-a:ema počisti in vsi prispevki, ki tematsko ne spadajo v temo "Re: @363.007 Model slikce 2010!" vključno s političnimi strankami premakne na primerno mesto.

...ker je res škoda lepih slik.

Lep pozdrav!
Bo kar tu ostalo. Kamor koli bi že dal, bi nekaj skazil.

Mod. Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a milchy »

:hmm :hmm ... tu pa nobenega govora o kakšni luni, ki je pri mojih pisanjih takoooo zelo pogosto omenjena ..... :?
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

milchy napisal/-a::hmm :hmm ... tu pa nobenega govora o kakšni luni, ki je pri mojih pisanjih takoooo zelo pogosto omenjena ..... :?
Tvoj servis, milchy in tvoja distribucija.
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
AEE_Express
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 16.03.2010, 11:24

Re: @363.007 Model slikce 2010!

Odgovor Napisal/-a AEE_Express »

slika vlak od včeraj in danes;


VČERAJ ;

Slika
regan strojni za pragersko "114"

DANES;

Slika
OEC 256 "Ritter von Ghega" je dva e.lok 363.013+363.029

Slika
OEC 256 in pendolino je prihod - brez zamude da redu :D

Slika
OEC 256 je v Špilju , 1144.201+363.029

Slika
2016.081 je čaka za odhod, štiri 363.013+029+023+025 :D

Slika
odhod, papa adijo :D

Slika
1116.038 SIEMENS je prihod v Špilju zamude +95 min, dolgo čaka in deževalo :S
tudi OIC 257 "Oper Graz" je zamude +82 min, zaradi ni električni tok v OBB :S

Slika
1116.038 je konec tovorni + 363.013 je čaka za OIC 257 je zamude +82 min + 363.023 je čaka za tovorni

Slikaž
desiro modra 5022-045 v Špilju, počitek

Slika
363.013 je akcija za 1144 dol od 257 "oper graz" je zamude +82 min, 1144.278+1144.248

kaj zanimivo sliko??? :D

lp,miro
Odgovori