Jurij - žerjavist in njegove vragolije

Vse kako spraviti železnico lepo na sliko. Digitalno ali pa tudi klasično.
Odgovori
jurij
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 589
Pridružen: 20.11.2011, 23:13
Kraj: Prosečka vas Mačkovci

Re: Jurij - žerjavist in njegove vragolije

Odgovor Napisal/-a jurij »

Lep prisrčno topel pozdrav vsem članom foruma in pa tudi vsem ostalim obiskovalcem kateri prebirajo moje vragolije. :D :D :D

Ker sem pri svojem delu v Avstriji počel raznovrstne nenavadne stvari, so me zaradi številnih mojih vragolij Avstrijci pred nedavnim kar precej nahitro upokojili. :zzz2

Vse svoje slike z dosedanjimi vragolijami sem dosedaj nalagal tudi na avstrijskem spletnem portalu, kateri pa ni več delujoč, zato so tukaj na forumu izginile tudi vse slike z mojimi dosedanjimi vragolijami. :( :( :(

Pa nič zato, kajti ta prave vragolije na žerjavu sem začel delati šele sedaj ko mi ni več treba iti na delo v tujino. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sedaj imam doma končno tudi sam svoj žerjav s katerim bom lahko do konca svojih dni delal vse kar bom hotel. :fraca :igraca :bicikl

Slike mojih novih vragolij na domačem žerjavu sem že začel shranjevati na (http://www.shrani.si) :wink: :wink: :wink:

Moje nove še bolj pestre vragolije pa bi tudi želel predstaviti svojim zvestim obiskovalcem tukaj na forumu, zato predlagam da pozabimo na vse moje tukaj izgubljene slike in začnemo z novo Temo, :lol: :lol: :lol: naprimer "Jurij - žerjavist in njegove vragolije 2"
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Jurij - žerjavist in njegove vragolije

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Jurij, pozdravljen

ti kar takoj začni z novo temo Jurij - žerjavist in njegove vragolije 2.

Stara pa ostane takšna kot je, kaj čmo. Vedno bolj se bomo morali zanašati na svoje računalnike in vedno manj na serverje ponudnikov, ki hranijo fotografije in tudi na forume. Vsi so zelo ranljivi zaradi raznoraznih vzrokov.

Še najmanj je ranljiv Jurij žerjavist :!:

:lol: :lol:

Lep pozdrav
Darko
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Jurij - žerjavist in njegove vragolije

Odgovor Napisal/-a Dejan »

jurij napisal/-a: Bil bi zelo hvaležen, če imaš mogoče za primerjavo še kakšno sliko Kabine za dvomotorca. :roll: :roll:
Evo, eno sem našel :) ampak je še brez barve :)

Slika
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
jurij
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 589
Pridružen: 20.11.2011, 23:13
Kraj: Prosečka vas Mačkovci

Re: Jurij - žerjavist in njegove vragolije

Odgovor Napisal/-a jurij »

Dejan napisal/-a:
jurij napisal/-a: Bil bi zelo hvaležen, če imaš mogoče za primerjavo še kakšno sliko Kabine za dvomotorca. :roll: :roll:
Evo, eno sem našel :) ampak je še brez barve :)
Hvala Dejan, To je verjetno Kabina za Liebherr 280 EC-H. :)
jurij
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 589
Pridružen: 20.11.2011, 23:13
Kraj: Prosečka vas Mačkovci

Re: Jurij - žerjavist in njegove vragolije

Odgovor Napisal/-a jurij »

železocestnik napisal/-a:Jurij, pozdravljen

ti kar takoj začni z novo temo Jurij - žerjavist in njegove vragolije 2.

Stara pa ostane takšna kot je, kaj čmo. Vedno bolj se bomo morali zanašati na svoje računalnike in vedno manj na serverje ponudnikov, ki hranijo fotografije in tudi na forume. Vsi so zelo ranljivi zaradi raznoraznih vzrokov.

Še najmanj je ranljiv Jurij žerjavist :!:

:lol: :lol:

Lep pozdrav
Darko
Pozdravljen Darko,
Nekaj časa sem bil na forumu odsoten, ker sem bil pač drugje potreben. :sleep

Samo še nekaj malenkosti imam urediti, potem pa bomo začeli z novo Temo. :lol: :lol: :lol:

Lep pozdrav Jurij
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Re: Jurij - žerjavist in njegove vragolije

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Če ste včeraj gledali dnevnik na TVS2, ste v prispevku videli Jurija s svojim lastnim oldtajmerskim dvigalom na Goričkem. =D> =D>
Odgovori