1216-128

Železnica v gibljivah slikah.
Odgovori
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

1216-128

Odgovor Napisal/-a milchy »

še Taurus 1216-128, ki pelje tovorni vlak proti Rosenbachu (Podrožci) in potem naprej ..... (posneto 24. maja 2007 ob 11 uri 30 minut na Jesenicah)

Povezava na video

opravičujem se zaradi šumenja, ker je kar močno pihal veter
... in potem se svizec zavije v folijo in si misli, da je čokolada .....
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

zelo lepo filmer za OeBB 1216-128 :) :p :)
Uporabniški avatar
vagoncek
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 272
Pridružen: 28.09.2005, 11:25
Kraj: jesenice
Kontakt:

oj

Odgovor Napisal/-a vagoncek »

morm tud jaz nabavt 1 al 2 GB kartico bom tud jaz kej posnel k se na 512 nima smisla matrat HAHA
pred upokojitvijo sem bil zaposlen na muzejskem vlaku SZ kot referent za muzejske vlake
http://groups.msn.com/muzejskivlaki
Uporabniški avatar
Griffith
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1140
Pridružen: 03.04.2007, 14:42
Kraj: Škofja Loka
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Griffith »

Vagonček, to pa sploh ni res. :) Na 512MB se lahko posname marsikaj. Če misliš dat na net je bolje dati na slabšo kakovost kot pa na večjo. Razlog za to je velikost MB ki ga zasede filmček. Če posnameš dobro kvaliteto, ti recimo 12 sekund zavzame že več kot 20MB. Da ne bom dolgovezil bom rekel takole. Če misliš posneti video v dobri resoluciji in dobrem zvoku, potem le kupi 1 do 2 giga, če pa misliš snemati videe za na youtube ti pa priporočam da daš na slabšo kakovost saj je youtube omejen na 5 minut in 100mega. Jaz sem s prijateljem snemal en video ki je dolg 2:50, zavzame pa 331mega. :?
Zadnjič spremenil Griffith, dne 26.05.2007, 17:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Uporabniški avatar
vagoncek
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 272
Pridružen: 28.09.2005, 11:25
Kraj: jesenice
Kontakt:

oj

Odgovor Napisal/-a vagoncek »

Griffith hvala sej mi je mal poznan koko to gre sm že kr neki posnel na maketi na Jesenicah z zvokom sam se morm še z Milchy-jem dobit da me nauči gor dodajat k tega mam kr neki doma na PC sam bi res tud kej bolšga posnel zato misl da bi vzel močnejšu kartico pa jo maš tud za več časa k jest velik okol letam pa slikam , hvala vseeno za nasvet
pred upokojitvijo sem bil zaposlen na muzejskem vlaku SZ kot referent za muzejske vlake
http://groups.msn.com/muzejskivlaki
Odgovori