Relacije

Železnica v gibljivah slikah.
Odgovori
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Relacije

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

Kaj ko bi si omislili filme s celih relacij? Hrvaški kolegi so se konkretno "ufurali" v to: http://www.zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?t=5200
Pa bi še mi imeli kaj podobnega. Kaj pravite?
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

To že od včeraj dol vlečem, še malo pa bo na mojem računalniku :wink:

Ja se strinjam, da bi odprli novo temo in v njo lepli same posnetke voženj v kabinah. Sicer nekaj prog sem pogledal tudi na Tinetovi strani, pod rubriko videopisi sem videl posnetke ICS iz MB v Ljubljano, v Koper, hulkove, dolfetove in igorjeve, terminatorjeve in še ostale posnetke :D Lepo bi bilo, da bi bili vsi v eni temi :) Kaj prvite ostali ?

Posnetki na Tinetovi strani: ( p.s Tilen, malo sem naredil reklamo za tvojo stran, ker imaš res super posnetke gor :wink: )

www.miniaturna-zeleznica.com/avdiovideo/avdiovideo.htm
Lp Boštjan
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

V kolikor koga zanima in si je pripravljen vzeti čas za prenos iz mojega računalnika na svoj s pomočjo programa eMule, naj sporoči, da bom prenesel te posnetke na HD. Trenutno sicer nimam na hard disku ničesar gor od teh video posnetkov. Imam jih le na DVD-ju.

No pa še relacije katere sem snemal: Dobova - Jesenice, Ljubljana - Koper in Špilje -Zidani Most. Relacija Ljubljana - Koper je bila snemana večkrat.

Kot sem že omenil je tega materijala pri meni že kar nekaj in v kolikor se bodo pojavili zainteresirani, sem pripravljen to ponuditi tudi širši javnosti, naj pa dodam še to, da je naprimer relacija Dobova - Jesenice na treh DVD-jih, se pravi 3x dobrih 4Gb.
Tine
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Se opravičujem ker sem pozabil prej napisati. Posnetke prevozov preko postaj na omenjenih relacijah si lahko ogledate v podstrani Postaje. Žal še nisem dodal kompletne relacije do Kopra temveč je na voljo le zimski posnetek do Divače.

Pač mi malce zmanjkuje prostora na mojem serverju, bo potrebno dokupiti prostor.

Relaciji Dobova - Jesenice in Špilje - Zidani most sta na voljo preko zemljevida (enostavno kliknete na ime postaje), medtem ko je relacija Ljubljana - Divača na voljo preko menuja.
Tine
Odgovori