Okol' Zidanga Mosta...

Železnica v gibljivah slikah.
bojan
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 731
Pridružen: 15.01.2006, 19:54

Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a bojan »

Včeraj se je oglasil kolega, ki je navdušen railfan, zato je bilo treba malo naokrog. :wink: Pričakal sem ga pri 415 v Zidanem Mostu, kjer sva spila kavo in naredila par posnetkov. Popoldne sva pogledala najprej okrog zidanmoške kurilnice potem pa sva šla na progo med Zdanim Mostom in Hrastnikom. Na najino veselje je bilo kar precej vlakov :D Nekaj tega sem zabeležil na video. Sicer je vse kar iz roke, nekajkrat sem si malo pomagal z monopodom, mislim pa da bo vseeno kar zanimivo pogledati... :wink:

Povezava na video

LPB
Uporabniški avatar
kamerad
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 360
Pridružen: 27.03.2008, 19:16
Kraj: dežela cvička

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a kamerad »

Izredno zanimiv video še posebno ker je na njem tudi vožnja mojega vlaka!!! =D> Pa še prav lepo smo vaju pozdravili :wink:
Sem pa posnetek kar takoj shranil v svoj arhiv (da se vnukom na ogled postavi :lol: :lol: )


LP
bojan
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 731
Pridružen: 15.01.2006, 19:54

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a bojan »

kamerad napisal/-a:Izredno zanimiv video še posebno ker je na njem tudi vožnja mojega vlaka!!! =D> Pa še prav lepo smo vaju pozdravili :wink:
Sem pa posnetek kar takoj shranil v svoj arhiv (da se vnukom na ogled postavi :lol: :lol: )


LP
Hvala, kar nekaj pozdravov sva bila deležna :D Na žalost sam nisem mogel odzdravljati, ker sem moral paziti kaj je v objektivu :wink:
LPB
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3867
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Zanimivo in lepo =D> =D> , predvsem na zadnji lokaciji, pa bi bila dobra uporaba zooma. Naravnost fascinantno pa bi bilo, če bi se tam srečala dva vlaka.
Tine
Nejc

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Bravo!! Odličen prispevek. =D> =D> Meni najbolj všeč Brižita s Tadsi in tisto "prelivanje" vagonov čez S ovinek. Da ne govorim kako lepo se nagiba gunci-gunci. Slika
bojan
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 731
Pridružen: 15.01.2006, 19:54

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a bojan »

Nejc napisal/-a: Da ne govorim kako lepo se nagiba gunci-gunci. Slika
Res je. Pendolino se tako lepo pelje skozi tiste ovinke, da ga je res užitek pogledat. To moram še kdaj ponovit, ampak s stojalom, ne iz roke... :wink:
LPB
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Načeloma ne gledam videoposnetkov, tale pa je odlično narejen in je zelo zanimiv, saj se vseskozi dogaja. =D>

MMG, Sedaj pa se morda najde še "nekdo", ki bo dvignil "haló" za vlak MV415, kateri je na samem začetku filmčka.
Zastavil bo neprijetno vprašanje, zakaj je v Zid. Mostu vlak 415 ustavil in speljal v isti sekundi, brez da bi dal morebitnim potnikom šanso za izstop in vstop.

Naslov teme morda bo: "Kaj vse si le lahko še dovolijo ajzenponarji". press :lol:

lp
Dolfe Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
bojan
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 731
Pridružen: 15.01.2006, 19:54

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a bojan »

Dolfe napisal/-a: MMG, Sedaj pa se morda najde še "nekdo", ki bo dvignil "haló" za vlak MV415, kateri je na samem začetku filmčka.
Zastavil bo neprijetno vprašanje, zakaj je v Zid. Mostu vlak 415 ustavil in speljal v isti sekundi, brez da bi dal morebitnim potnikom šanso za izstop in vstop.

Naslov teme morda bo: "Kaj vse si le lahko še dovolijo ajzenponarji". press :lol:

lp
Dolfe Slika
Moram prav paziti naslednjič, da ne bodo vsi videli, kaj ti ajzenponarji počnejo... :shock: :lol:
LPB
whistler
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 716
Pridružen: 31.05.2007, 19:19
Kraj: Gorenjska

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a whistler »

@bojan, izredno lep prispevek!
Vlak je vedno hitrejši!
Uporabniški avatar
Dejan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1126
Pridružen: 10.08.2008, 22:46

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a Dejan »

Dolfe napisal/-a:Načeloma ne gledam videoposnetkov, tale pa je odlično narejen in je zelo zanimiv, saj se vseskozi dogaja. =D>
Se strinjam tudi jaz! =D> Tisti ovinek, ICS se "zvija" ko kača, video pa tako dobro narejen, da imaš občutek, ko da stojiš za 'glajzom'. =D> Bravo Bojan! =D>
http://www.youtube.com/watch?v=As_vFA5f9sk
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´Dejan
grega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1618
Pridružen: 12.09.2006, 17:29
Kraj: Štajerska
Kontakt:

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a grega »

Lep film, vendar mi ni jasno, da je bilo v soboto tako veliko tovornih vlakov, ker kadar se jaz matram okol proge ob največji sreči natrofim na dva zelo redko na tri.
Nejc

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Nisem ziher, ampak se mi zdi, da se ob sobotah Zalog prazni, ker je v nedeljo zaprt.
363.007

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a 363.007 »

zelo lepo film na vlaku tudi montaža je cool!

ampak eni napake IC 506 from Maribor-Napake, From Hodoš ! :D haha

lp,miro
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

363.007 napisal/-a: ampak eni napake IC 506 from Maribor-Napake, From Hodoš !
lp,miro
Ej, si videl Bojan, spet si ga kresnil. Miro vse vidi in vse vé, zmoti se pa nikoli ne. :lol:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
bojan
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 731
Pridružen: 15.01.2006, 19:54

Re: Okol' Zidanga Mosta...

Odgovor Napisal/-a bojan »

Dolfe napisal/-a:
363.007 napisal/-a: ampak eni napake IC 506 from Maribor-Napake, From Hodoš !
lp,miro
Ej, si videl Bojan, spet si ga kresnil. Miro vse vidi in vse vé, zmoti se pa nikoli ne. :lol:
Ojoj... le kaj naj naredim... :hang Zdaj naj še kdo pogrunta, da kontejnerji v resnici niso iz Avstrije... #-o :lol:
LPB
Odgovori