Vidov videopis

Železnica v gibljivah slikah.
Odgovori
vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

Moje novoletni darilo je tu :santa2 :rudolf :snowman :zima : ostanki mojih videoposnetkov:

Povezava na video

vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

Nadaljevanje posnetka Vzlet vojaškega helikopterja pa vlaki pred potniško postajo Celje, potem pa na Tovorni Postaji Celje:

Povezava na video

vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

Moj novi videoposnetek:

Povezava na video

Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

Eno vprašanje: ali uporabljaš odsevni brezrokavnik?
vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

Ne, ampak mislim, da vem, zakaj sprašuješ. Ker bi bil potem bolj zavarovan in da ne bi kakšen strojevodja mi poslal kakšno inšpekcijo. Tom mi je na Messenger napisal @kitak. Omenil je tudi, da moram nositi odsevni brezrokavnik samo, če sem na kakšnem nasipu, drugače pa mi ga ni treba uporabljati.

Je to to zakaj si me to vprašal ali imaš kakšen drug razlog za to?
Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

vidkrt napisal/-a:Ne, ampak mislim, da vem, zakaj sprašuješ. Ker bi bil potem bolj zavarovan in da ne bi kakšen strojevodja mi poslal kakšno inšpekcijo. Tom mi je na Messenger napisal @kitak. Omenil je tudi, da moram nositi odsevni brezrokavnik samo, če sem na kakšnem nasipu, drugače pa mi ga ni treba uporabljati.

Je to to zakaj si me to vprašal ali imaš kakšen drug razlog za to?
Toplo ti priporočam, da ga uporabljaš vedno in povsod ob železniški progi. Tako boš viden strojevodjem (mimo grede ne skrbi, ne bo ti strojevodja pošiljal inšpekcijo), morda boš tudi kakšnemu strojevodji prihranil kakšen pulz, saj domišljija dela svoje in lahko kateri med drugim pomisli, da delaš samomor. Na tvojih posnetkih je videt, da si zelo blizu tirom! Pazi predvsem nase in svojo varnost! Naj ti ne pomenijo več fotografije in videoposnetki. :wink:
vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

Se popolnoma strinjam, ampak kaj to pomeni "pulz"?
MatejP
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 308
Pridružen: 10.06.2018, 22:37
Kraj: na Goriškem

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a MatejP »

vidkrt napisal/-a:Se popolnoma strinjam, ampak kaj to pomeni "pulz"?
Pulz ali srčni utrip.
Pa lep pozdrav
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

vidkrt napisal/-a:....Ker bi bil potem bolj zavarovan in da ne bi kakšen strojevodja mi poslal kakšno inšpekcijo.
Odsevni jopič nosiš zaradi svoje lastne varnosti in ne zaradi inšpektorjev!
vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

Vem.
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a cokla »

vidkrt napisal/-a:Vem.
Zakaj potem sprašuješ?
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
kitak
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 130
Pridružen: 30.08.2017, 11:32
Kraj: celje

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a kitak »

petindvajsetka napisal/-a:
vidkrt napisal/-a:Ne, ampak mislim, da vem, zakaj sprašuješ. Ker bi bil potem bolj zavarovan in da ne bi kakšen strojevodja mi poslal kakšno inšpekcijo. Tom mi je na Messenger napisal @kitak. Omenil je tudi, da moram nositi odsevni brezrokavnik samo, če sem na kakšnem nasipu, drugače pa mi ga ni treba uporabljati.

Je to to zakaj si me to vprašal ali imaš kakšen drug razlog za to?
Toplo ti priporočam, da ga uporabljaš vedno in povsod ob železniški progi. Tako boš viden strojevodjem (mimo grede ne skrbi, ne bo ti strojevodja pošiljal inšpekcijo), morda boš tudi kakšnemu strojevodji prihranil kakšen pulz, saj domišljija dela svoje in lahko kateri med drugim pomisli, da delaš samomor. Na tvojih posnetkih je videt, da si zelo blizu tirom! Pazi predvsem nase in svojo varnost! Naj ti ne pomenijo več fotografije in videoposnetki. :wink:
Hvala @petindvajsetka, za dopolnitev. Bolje da ga vedno nosi, varnost je vedno na prvem mestu, pa nikoli preblizu tirom. No sej sem ga takoj opozoril da ga mora nosit, sej me skrbi za njegovo varnost.
vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

Moj novi videoposnetek:

Povezava na video

In mimogrede, cokla, nekje sem videl fotografijo tebe, ko fotografiraš kakšen vlak ali pa kaj in ne uporabljaš odsevnika! :|
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a cokla »

vidkrt napisal/-a:M
In mimogrede, cokla, nekje sem videl fotografijo tebe, ko fotografiraš kakšen vlak ali pa kaj in ne uporabljaš odsevnika! :|

A bejž no....ti je to katera ptička povedala? Al kako? Ali je bila drobnica? Si lahko kar mislim....bi bil vesel te fotografije, kjer si me TI videl.

Sicer pa...nikoli nisem trdil, da sem popolen kot nekateri na tem forumu. Ti se boš pa moral še veliko naučit.

In...pazi se tistih, ki so tako zelo prijatelski s tabo.


Vsekakor pa....sem nekako vse bolj prepričan, da nisi to za kar se izdajaš in da nisi tako neumen, kot so nekateri tvoji prispevki. Forum pa itq...počasi postaja "blatna greda". Prav žal mi je časov @dolfeta.....
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: Vidov videopis

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

cokla napisal/-a:A bejž no....ti je to katera ptička povedala? Al kako? Ali je bila drobnica? Si lahko kar mislim....bi bil vesel te fotografije, kjer si me TI videl.

Sicer pa...nikoli nisem trdil, da sem popolen kot nekateri na tem forumu. Ti se boš pa moral še veliko naučit.

In...pazi se tistih, ki so tako zelo prijatelski s tabo.


Vsekakor pa....sem nekako vse bolj prepričan, da nisi to za kar se izdajaš in da nisi tako neumen, kot so nekateri tvoji prispevki. Forum pa itq...počasi postaja "blatna greda". Prav žal mi je časov @dolfeta.....
=D>

Podpišem in sem prepričan, da nisem edini na tem forumu, ki bi bil enakega mnenja. In prepričan sem tudi, da fantu pere možgane oseba, na čigar t.i. listi sovražnikov smo pristali nekateri forumaši. :lol:
Odgovori