Zalog-Ljubljana

Železnica v gibljivah slikah.
Odgovori
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Zalog-Ljubljana

Odgovor Napisal/-a hulk »

milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

hulk .. bravo !

daj še napiši katera lok je bla in kater vlak si peljal (predvidevam OBB 1216-007 in vlak 314 ?)

M.

ps. vrata sem pa videl, res so umazana ....
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

bravo in super!! :) =D> =D>
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

=D> =D> =D> Super. Edino nekaj me zanima, koliko je bila hitrost malo pred koncem posnetka, se res skoraj nič ne vidi, ugibam, da je 120km/h :?:
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Odlično hulk!!!

Mene pa zanima, če kdaj pri postajališču Lj. Polje uporabiš zvočni signal z vidika varnosti ljudi na peronu?

Zanima me še, kaj ti je vse kazal desni računalnik od merilnika hitrosti?
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

milchy napisal/-a:hulk .. bravo !

daj še napiši katera lok je bla in kater vlak si peljal (predvidevam OBB 1216-007 in vlak 314 ?)

M.

ps. vrata sem pa videl, res so umazana ....
Da boste lahko še ostali videli umazana vrata na ÖBB 1216-007.
Slika
Slikano je bilo v nedeljo.
Tine
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Mene pa zanima kdo, če sploh čisti lokomotive?? Jih čistijo čistilci tako kot garniture? :shock:
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a hulk »

milchy napisal/-a:hulk .. bravo !

daj še napiši katera lok je bla in kater vlak si peljal (predvidevam OBB 1216-007 in vlak 314 ?)

M.

ps. vrata sem pa videl, res so umazana ....

Lok. je bila 1216-009 na vlaku 210. Sonce mi je pri tem posnetku močno nagajalo ampak čez kakšen mesec bo boljše, ko bo višje.
Kar se hitrosti tiče je pa skozi Zalog 100 nato od izvoznih kretnic dalje 115 na ravnini pred Ljubljano pa 120.
Pri vožnji mimo postajališča Polje seveda oddajam signalni znak pazi, če so potniki na peronu, če pa ni nikogar ne onesnažujem okolja s hrupom.

Nejc tale desni monitor pa kaže toliko podatkov, da dol padeš :D Res bi bilo preveč, če bi to pisal. V osnovni sliki je vidna vlečna sila za vsak motor posebej, napetost vozne mreže, tok motorjev, vse zračne tlake, št. vlaka, uro, izbrano omrežje.......
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

ps. vrata sem pa videl, res so umazana ....[/quote]

Da boste lahko še ostali videli umazana vrata na ÖBB 1216-007.
Slika
Slikano je bilo v nedeljo.[/quote]

OeBB je vedno umazana tudi 1116/1016 , sem bilu notri na valku OeBB 1116 od gradec do spielfeld strass in gradec (Večkrat).

Lp :)
brus013
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 51
Pridružen: 13.12.2006, 11:41
Kraj: dolenjska

Odgovor Napisal/-a brus013 »

Hulk.Nekaj me zanima.Naposnetku se sliši glasovno sporočilo"vzmetna akumulacijska zavora",ali ti je prekinilo vleko?LP
brus013
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 51
Pridružen: 13.12.2006, 11:41
Kraj: dolenjska

Odgovor Napisal/-a brus013 »

Ja,sem pozabil glede umazanih avstrijskih lokomotiv.Nisem mogel verjeti,da so tako umazane,tudi kabine znotraj.Največkrat pride v Slovenijo z polnimi koši za smeti.Menda jim gor čistijo vsake toliko časa(točno ne vem)ampak ne razumem kako lahko človek preživi 12 ur v dobesednem svinjaku(pa metle ni na njihovih mašinah).LP
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

brus013 napisal/-a:Ja,sem pozabil glede umazanih avstrijskih lokomotiv.Nisem mogel verjeti,da so tako umazane,tudi kabine znotraj.Največkrat pride v Slovenijo z polnimi koši za smeti.Menda jim gor čistijo vsake toliko časa(točno ne vem)ampak ne razumem kako lahko človek preživi 12 ur v dobesednem svinjaku(pa metle ni na njihovih mašinah).LP
Avstrijci imajo "gasterbajterje" za pucat. Očitno jih je vse manj. press
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a hulk »

brus013 napisal/-a:Hulk.Nekaj me zanima.Naposnetku se sliši glasovno sporočilo"vzmetna akumulacijska zavora",ali ti je prekinilo vleko?LP
Aaaaaa seveda. :shock: Ampak sem si hitro opomogel. Kot vidiš sem na izvoznih kretnicah že živahno pospeševal.
Odgovori