ICS Ljubljana - Koper ~ VIDEO (za tiste brez dovolilnice)

Železnica v gibljivah slikah.
Nejc

ICS Ljubljana - Koper ~ VIDEO (za tiste brez dovolilnice)

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Evo, tukaj si lahko ogledate še moj ne najbolj kvaliteten video iz ICS-a iz Ljubljane do Kopra v kabini 310-004.

Zvok sem odstranil zato, da ne bo tistih ki nimajo dovolilnice motilo. :D
Komentarji dobrodošli, tako tudi kritike in pohvale. :P

Povezava na video

Zadnjič spremenil Nejc, dne 07.02.2007, 22:45, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
664-111
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1293
Pridružen: 05.05.2006, 18:25

Odgovor Napisal/-a 664-111 »

Dobro si to posnel, je lep video najbolj mi je všeč na ovinku ko se ICS nagne :D :D
LP
Matic
bojan
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 731
Pridružen: 15.01.2006, 19:54

Odgovor Napisal/-a bojan »

Lepo si naredil, Nejc! =D> =D> =D>
LPB
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Hvala!! Ni ne vem kaj amatersko, popolnoma začetniško. Priznam, da sem z nagibanjem malce pretiraval pa sem sam nagibal. Drugače pa vidite tisti, ki ne poznate proge, kako zgleda.
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

@Nejc!!

zelo lepo kamero na vlaku ICS je res super, čestitamo!!!!!

lp :)
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Še boš dolgo popravljal video ? :cry:
IC-Pohorje503

Re: ICS Ljubljana - Koper ~ VIDEO (za tiste brez dovolilnice

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Nejc napisal/-a:Evo, tukaj si lahko ogledate še moj ne najbolj kvaliteten video iz ICS-a iz Ljubljane do Kopra v kabini 310-004.

Zvok sem odstranil zato, da ne bo tistih ki nimajo dovolilnice motilo. :D
Komentarji dobrodošli, tako tudi kritike in pohvale. :P

[youtube]VIDEO BO KMALU NA DOSEGU, LE NEKAJ MORAM POPRAVITI. HVALA ZA RAZUMEVANJE[/youtube]
spet poprav, he he . drugače da res lepo playeer na vlaku ICS! :)
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Jaz se iskreno opravičujem, mala napaka, ki bo odpravljena v približno pol urah, tako dolgo pač traja upload na you tube.

Še enkrat, oprostite kolegi :oops: :oops:
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Nejc napisal/-a:Jaz se iskreno opravičujem, mala napaka, ki bo odpravljena v približno pol urah, tako dolgo pač traja upload na you tube.

Še enkrat, oprostite kolegi :oops: :oops:
lepo sporočilo!!! :) :train2 \:D/ :pc2 čakam bom spet gledam Player :)
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Video je ponovno dostopen na strani http://www.youtube.com/watch?v=Y2I60Lgnhlo , ali takoj na začetku tega posta.

Hvala za razumevanje!
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Nejc napisal/-a:Video je ponovno dostopen na strani http://www.youtube.com/watch?v=Y2I60Lgnhlo , ali takoj na začetku tega posta.

Hvala za razumevanje!
napake za to je LJUBLJANA-KOPER-LJUBLJANA je ni prav, to je za MARIBOR-KOPER-MARIBOR za ICS 1011/1024, hehe hihi hehe hihi :)

Lp
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

IC-Pohorje503 napisal/-a:
Nejc napisal/-a:Video je ponovno dostopen na strani http://www.youtube.com/watch?v=Y2I60Lgnhlo , ali takoj na začetku tega posta.

Hvala za razumevanje!
napake za to je LJUBLJANA-KOPER-LJUBLJANA je ni prav, to je za MARIBOR-KOPER-MARIBOR za ICS 1011/1024, hehe hihi hehe hihi :)

Lp
Bo kar štimalo Miro, LJUBLJANA - KOPER - LJUBLJANA. Potovali smo dejansko iz Celja do Kopra in nazaj, le, da mi je uspelo v kabino priti med Savo in Litijo, kjer je Vmax 145 km/h.
IC-Pohorje503

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

Nejc napisal/-a:
IC-Pohorje503 napisal/-a:
Nejc napisal/-a:Video je ponovno dostopen na strani http://www.youtube.com/watch?v=Y2I60Lgnhlo , ali takoj na začetku tega posta.

Hvala za razumevanje!
napake za to je LJUBLJANA-KOPER-LJUBLJANA je ni prav, to je za MARIBOR-KOPER-MARIBOR za ICS 1011/1024, hehe hihi hehe hihi :)

Lp
Bo kar štimalo Miro, LJUBLJANA - KOPER - LJUBLJANA. Potovali smo dejansko iz Celja do Kopra in nazaj, le, da mi je uspelo v kabino priti med Savo in Litijo, kjer je Vmax 145 km/h.
aha,razumem. hehe in imaš lepo pelje na vlaki ICS na primorskem! :)
drugače Vozni red za 1011/1024 Mb-Kp-Mb. bo vozni red od 2008 za poleti bo 4x Mb-Kp za 1011, potem Kp-Mb 1018, potem Mb-Kp 1019 in Kp-Mb 1026 ali 1028! (ne več 1024! )

bodo ukinite za EC CASANOVA v decembru, zaradi zgubil denra SŽ in slabo! (to res in sem slišam govori o delavec mi )

Lp
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Video

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

Mmmmm, pa še likovni signali so bili v Pivki.....
Uporabniški avatar
jure80
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1120
Pridružen: 08.06.2006, 20:59
Kraj: Ljubljana - Žalec

Odgovor Napisal/-a jure80 »

Verjamem, da bo v prihodnje veliko podobnih filmčkov za nas "brez dovolilnice". Zanimivo bi bilo videti proge, ki so namenjene samo tovornemu prometu, torej dostopne ozkemu krogu ljudi.
LP
Izidor
Odgovori