Kje je sedaj 541-101

Debata okoli voznega parka
Odgovori
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

TERMINATOR napisal/-a:8) Prva leva vrata ali desna vrata kabine 1 itd...ne moreš verjeti.. :lol: :lol: .
Katere številke? od osnih ležajev ali osi?
Terminator ... a to morajo biti označena (vrata kabin ?) podobno kot mora biti narisano, da smejo v kabini biti 4 osebe ??

ja , zanimajo me napisi na vratih kabine , jasno mi je, da so označene osi inn osni ležaji .....

pa hvala za odgovor :)
... in potem se svizec zavije v folijo in si misli, da je čokolada .....
Uporabniški avatar
TERMINATOR
Mojster
Mojster
Prispevkov: 621
Pridružen: 11.02.2007, 11:45

Odgovor Napisal/-a TERMINATOR »

8) Ja Milchy, morajo gilh ne. Pač SŽ.....
Pošlji sliko številke pa ti povem.Sam ne vagonskih.
Moraš pa vzeti v obzir da vsega ne vem, moram tudi jaz kaj prebrati, povprašati itd. 8)
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a hulk »

milchy napisal/-a:
TERMINATOR napisal/-a:8) Prva leva vrata ali desna vrata kabine 1 itd...ne moreš verjeti.. :lol: :lol: .
Katere številke? od osnih ležajev ali osi?
Terminator ... a to morajo biti označena (vrata kabin ?) podobno kot mora biti narisano, da smejo v kabini biti 4 osebe ??

ja , zanimajo me napisi na vratih kabine , jasno mi je, da so označene osi inn osni ležaji .....

pa hvala za odgovor :)
Milchy tole glede narisanih 4 oseb je predvsem za lažjo predstavo strojevodje in ti potem ni treba šteti št. oseb v kabini. Tista risbica 4 oseb tudi pomenu, da se v kabini ne smejo nahajati bejbe. Nekaj v stilu tistih ženskih in moških čevljev na vratih javnih WC-jev. Vse 4 osebe so narisane brez las in brez jošk, kiklce se pa tudi ne vidijo. :wink:
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

hulk napisal/-a:
..............Tista risbica 4 oseb tudi pomenu, da se v kabini ne smejo nahajati bejbe. Nekaj v stilu tistih ženskih in moških čevljev na vratih javnih WC-jev. Vse 4 osebe so narisane brez las in brez jošk, kiklce se pa tudi ne vidijo. :wink:

Ja zakaj hudirja pa imate potem gor špampet? Sicer je res le za državljane öBB, oziroma na njihovih lokomotivah, vedar v EU bodo razlike počasi zvodenele. Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
hulk
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 599
Pridružen: 23.09.2005, 9:30
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a hulk »

Špampet je namenjen izključno počivanju. Niti pomisli ne na kaj drugega. [-X
Uporabniški avatar
TERMINATOR
Mojster
Mojster
Prispevkov: 621
Pridružen: 11.02.2007, 11:45

Odgovor Napisal/-a TERMINATOR »

8) Matr, jest sm pa vedno mislu da to pomeni, da lahko voziš sabo
štiri bejbe? 8)
Odgovori