REGAN 664

Debata okoli voznega parka
Odgovori
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

:pamet jaz zmeraj trdim,da na mladih svet stoji.Če ne boste glumili starih rockerjev kot Nurmić in pridno hodili v šolo,bo še nekaj iz vas. :wink:
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
barabek
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 38
Pridružen: 17.07.2009, 6:55

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a barabek »

Nurmi glede na tvoj ex avatar bi rekel, da ti ne glumiš starega rockerja, ampak to si...... in to je pohvale vredno =D>
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a primožflori »

Regan 115 ponovno vozi. =D> =D>
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Juheeeej!!! klima pa še zmeraj ne dela.Zato izgleda kabina približno tako:
Slika

Strojevodja in pomočnik pa toples.Da se ne bo kdo obregnil ob kvaliteto,slikano je z GSM aparatom. :wink:
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Uporabniški avatar
bikec
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 151
Pridružen: 30.03.2010, 18:06
Kraj: Lj

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a bikec »

Ob kvaliteto ne, ob spodno majco pa ;)
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

[-X ni moja,moja je od Spajdermena :lol:
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Za mlajše člane tega foruma. V bivši armadi, katero smo pač nekateri služili se je takemu tipu majice reklo "sportska majica" :lol:
Tine
kurjač
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 456
Pridružen: 13.05.2006, 21:06
Kraj: kurilnica

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a kurjač »

Tin€ napisal/-a:Za mlajše člane tega foruma. V bivši armadi, katero smo pač nekateri služili se je takemu tipu majice reklo "sportska majica" :lol:
Obvezno raztegnjena in zaprana, ker se je pralo v skupni pralnici. Ali pa na roke, pol se pa itak ve kako izgleda.
kurjač
dingo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 531
Pridružen: 08.08.2009, 15:42

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a dingo »

Nurmi kaj češ lepšga. Zastonj savna, gredo strupi ven s telesa... samo manjka bazen po savnanju. :lol:

Kdaj bomo prišli do tega, da se bo mašina kateri ne dela klima ožigosala za neizpravno in takoj poslala v CD :roll:
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a cokla »

dingo napisal/-a:
Kdaj bomo prišli do tega, da se bo mašina kateri ne dela klima ožigosala za neizpravno in takoj poslala v CD :roll:
Saj taka lokomotivaJE nezmožna za promet pri temperaturah nad 28 stopinj celzija zunanje temperature. Samo strojevodja jo mora zavrnit.....hudič je, ker "crkne" nekje na pol "šihta".... :?
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4118
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a mkx »

Nurmi napisal/-a:Ouright!!!! Potem nisem samo jaz čudak. :lol:
Heh. Moje do sedaj morda naj doživetje je bilo ene 15 let nazaj (če ne še kakšno več) :old , ko je Kras še vozil in je par vagonov šlo v Pulo. In zlati časi so bili, ko so ta par Bl-ov vlekli hrvaški Reagani. Enkrat smo pri povratku se mi zdi da v Kanfanarju nabili približno eno uro zamude (čakali smo križanje) in potem je mašinfirer pucal izpušne kolektorje gor po Istri. Preden so zavore popustile, je bil regulator že vsaj v 6. stopnji ... Do Divače je noter prinesel praktično vso zamudo in pri odhodu iz Divače je bil Kras reden.
Ampak kera muzika je to bila ... 900 obratov, yeah! Kaj takega najbrž lahko doživim samo še, če se pri Nurmiju v vrsto postavim [-o<
Zadnjič spremenil mkx, dne 25.08.2011, 21:30, skupaj popravljeno 1 krat.
LP, Metod
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

mkx napisal/-a:
Nurmi napisal/-a:Ouright!!!! Potem nisem samo jaz čudak. :lol:
Heh. Moje do sedaj morda naj doživetje je bilo ene 15 let nazaj (če ne še kakšno več) :old , ko je Kras še vozil in je par vagonov šlo v Pulo. In zlati časi so bili, ko so ta par Bl-ov vlekli hrvaški Reagani. Enkrat smo pri povratku v Lupoglavu nabili približno eno uro zamude (čakali smo potniškega iz Raše) in potem je mašinfirer pucal izpušne kolektorje gor po Istri. Preden so zavore popustile, je bil regulator že vsaj v 6. stopnji ... Do Divače je noter prinesel praktično vso zamudo in pri odhodu iz Divače je bil Kras reden.
Ampak kera muzika je to bila ... 900 obratov, yeah! Kaj takega najbrž lahko doživim samo še, če se pri Nurmiju v vrsto postavim [-o<
Oprostite, ker se vmešavam....
"Potniškega iz RAŠE???"
Je to čisto res?
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4118
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a mkx »

Dirigent napisal/-a:"Potniškega iz RAŠE???"
Je to čisto res?
Sorry. Sem uredil spomine in ugotovil, da moja originalna trditev kajpada ne pije vode. Ker se spomnim, da je oni mašinfirer pucal kolektorje že bistveno pred Buzetom :oops:
LP, Metod
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

Ne, saj ne gre, da bi iskal dlako v jajcu....raško progo imam v velikih čislih in prav želel bi si, da bi bilo tisto s potniškim res....pa kaj, ko je tako zapuščena, da bolj ne more biti.....
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4118
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: REGAN 664

Odgovor Napisal/-a mkx »

Dirigent napisal/-a:Ne, saj ne gre, da bi iskal dlako v jajcu....raško progo imam v velikih čislih in prav želel bi si, da bi bilo tisto s potniškim res....pa kaj, ko je tako zapuščena, da bolj ne more biti.....
Moj spomin je razvpito luknjast, ampak se mi močno zdi, da je v tistem času (malo po osamosvojitvi) še vozil potniški od Lupoglava do Raše. MMg, reagani, ki so takrat vozili po Istri, so brez izjeme puščali deževnico, saj so bili naluknjani s Kalašnikovkami ... iz Like. Sedajle ne najdem, ampak nekje na forumu je bil pred kratkim objavljen link do fotografije Reagana podserije 0 v Divači z vidnimi takimi obeležji.
LP, Metod
Odgovori