Tudi med sodelavci so "grafitarji".

Debata okoli voznega parka
Odgovori
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Tudi med sodelavci so "grafitarji".

Odgovor Napisal/-a cokla »

Kot je že @Dolfe zadnjič omenil je 363-022 umazana ( seveda od takrat ni bilo volje za pranje ) kot pujsa.Kot , da to ni dovolj se nekateri izzživljajo s pisanjem po njej :rtfm ( in tudi drugih ) kar še dodatno pokvari izgled.

umazanka :oops:
Slika
številke so očiščene
Slika

Slika
dvomim pa , da jih je očistil Stanković (mehki ć je zgolj - nameren :evil: )
Slika
in oglasni pano za odhod v "penzijo"
Slika
še sreča , da živali ne izbirajo
Slika
in tale kobilica je izbrala rešetko 363-022 za počitek
Slika




MMG-odnosa do delovnih sredstev pa reje ne komentiram :-#
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

Odgovor Napisal/-a primožflori »

lejte stvar je taka tega bo vse več kriminala je v porastu evropska unija in te fore.Pri meni se je tko zgodil so me obsodil namreč ne na železnici ampak na cestnem podjetju nova gorica de sem jest popisal kamion kar pa sploh ni res in isto se je zgodilo za avtobusno postajališče ker je popisano tudi tega nisem jest popisal.In pol cela vas govori de sem jest bil tist ni res zato sem reku de se najprej tist ki obsoja nekaj naj se prvo prepriča in pol naj obsoja ker jest ponavljam nisem tega storil mogoče ni ta pravi forum kjer sem to opisal ma vseeno tok da vam povem da ni to prav in pol cela vas govori o teb to je pač slovenska fovšija kaj čmo tak je.Edino kar si prizadevam da bi postal železničar ker me pač veseli sem tudi večkrat na železniški postaji sploh kadar je muzejski vlak tako da bom v prihodnje tudi nekaj slik prispeval na forum in še nekaj pa res dobra družba ste vsi tle na forumu in naželeznici lep pozdrav :lol:
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Se mi zdi, da je kar precej Brižit popgrafitanih na tak način. Pač treba šparat tudi z vodo, na postaji rožam privoščimo samo še kapljico vode na dan. :wink:
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Bolj na mestu bi bil grafit "OPERI ME, PROSIM". :)
Uporabniški avatar
Cepi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 14.12.2007, 18:34
Kraj: Izlake

Odgovor Napisal/-a Cepi »

MMG

@primožflori

Prosim uporabljaj tipko SHIFT (naredi se velika začetna črka), ker se bo lažje bralo, kar si napisal. Pa za ločili poskusi uporabiti preslednico (tipko s katero ustvariš presledek)
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

Odgovor Napisal/-a primožflori »

ja Cepi
Uporabniški avatar
Dare
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 316
Pridružen: 14.03.2007, 14:47
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Dare »

Je pa res prava umazanka [-X , sicer pa, dokler bodo na njej samo taki grafiti, smo lahko samo veseli :) , ob prvem močnejšem deževju jih bo spralo, ali pa jih bo prekrila nova umazanija.

.
Lep pozdrav - DARE
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Dare napisal/-a:ob prvem močnejšem deževju jih bo spralo, ali pa jih bo prekrila nova umazanija.
Si zares prepričan, da bo temu tako? Umazanija ne gre kar tako dol, samo poglej svoj avto (če ga parkiraš na prostem seveda).
Goran
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Gorchi napisal/-a:
Dare napisal/-a:ob prvem močnejšem deževju jih bo spralo, ali pa jih bo prekrila nova umazanija.
Si zares prepričan, da bo temu tako? Umazanija ne gre kar tako dol, samo poglej svoj avto (če ga parkiraš na prostem seveda).
Prav imaš Gorchi.Ti "grafiti " ostanejo do pranja.
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
parna
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 484
Pridružen: 17.03.2008, 20:01

Odgovor Napisal/-a parna »

Najhuje je,da se trudimo ohranjati lep videz lokomotive,še huje pa je ,da to počno ali sodelavci ali mladina,mislim predvsem na grafite ali namerno uničevanje.
Zanima me ,ali bi vi enako reagirali in se jezili,ko bi opravili delo,na lokomotivi,in bili ponosni ,da ste strojevodja lepe ali ,te "pošasti",ki bi se je sramovali.

Slika

Slika

To so moji posnetki z Rogatca.

Še vedno,je najlepša parna lokomotiva 53-003.Ta zasenči vso "nesnago".
Vsakemu ljubitelju vlakov,ali uslužbencem železnice,je lepo videti urejene lokomotive;naj bodo muzejske ali navadne.

Slika
Odgovori